lat|eng
Насловна > Архива резултата
КАДЕТИ/Квалитетна лига
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Ас Баскет221841523136116240
2.КК Динамик Вип Пеј221751636130633039
3.КК Жарково221571425115427137
4.КК Беовук 72 (-1)221661363123712637
5.КК Сава22148156515125336
6.КК ИБЦ22121014011410-934
7.КК Беко22101213971397032
8.КК Чубура2291315181533-1531
9.КК Слодес2271512481336-8829
10.КК Баск2261613421577-23528
11.КК Младост2261613061407-10128
12.БКК Раднички2222013151809-49424
52113 КК Баск : КК Беко 49 : 72
28.10.2017
10:20
Балон Баск ( Булевар Војводе Мишића 24)
Љубомир Марковић, Павле Шипка, Делегат: Александар Кнежевић
52114 КК Чубура : КК Сава 69 : 70
28.10.2017
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Милош Јоксимовић, Марко Перовић, Делегат: Милан Раденковић
52115 КК ИБЦ : КК Младост 65 : 60
29.10.2017
13:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Павле Шипка, Марко Пауновић, Делегат: Ђорђе Илић
52116 КК Жарково : КК Беовук 72 75 : 59
29.10.2017
14:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Душан Марчетић, Марко Симић, Делегат: Михајло Костић
52117 КК Слодес : БКК Раднички 74 : 60
29.10.2017
12:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Марко Шошкић, Огњен Ћурчић, Делегат: Драгослав Веланац
52118 КК Ас Баскет : КК Динамик Вип Пеј 53 : 85
29.10.2017
16:50
Хала спортова Ранко Жеравица (Н.Бгд) ( Париске Комуне 16)
Драган Јаковљевић, Немања Кривокућа, Делегат: Јелена Поповић
52119 КК Баск : КК Чубура 73 : 61
05.11.2017
12:40
Балон Баск ( Булевар Војводе Мишића 24)
Стеван Рашинац, Александар Јовановски, Делегат: Александар Толић
52120 БКК Раднички : КК Ас Баскет 77 : 95
09.11.2017
21:20
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
Милан Костић, Лазар Синђелић, Делегат: Ђорђе Илић
52121 КК Беовук 72 : КК Слодес 56 : 40
08.11.2017
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Никола Свркота, Огњен Ћурчић, Делегат: Милан Раденковић
52122 КК Младост : КК Жарково 47 : 51
04.11.2017
17:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Љубомир Марковић, Драган Јаковљевић, Делегат: Горан Радовановић
52123 КК Сава : КК ИБЦ 73 : 78
04.11.2017
12:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Никола Свркота, Марко Шошкић, Делегат: Драгослав Веланац
52124 КК Беко : КК Динамик Вип Пеј 45 : 63
04.11.2017
11:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Љубомир Марковић, Петар Крал, Делегат: Александар Тодоровић
52125 КК Чубура : КК Беко 82 : 77
12.11.2017
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Милош Стојановић, Немања Радовић, Делегат: Звездан Јанковић
52126 КК ИБЦ : КК Баск 74 : 60
11.11.2017
13:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Никола Свркота, Павле Шипка, Делегат: Владимир Игњатовић
52127 КК Жарково : КК Сава 80 : 61
15.11.2017
21:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Марко Шошкић, Немања Илић, Делегат: Александар Толић
52128 КК Слодес : КК Младост 49 : 32
11.11.2017
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Љубомир Марковић, Огњен Ћурчић, Делегат: Драгослав Веланац
52129 КК Ас Баскет : КК Беовук 72 68 : 54
12.11.2017
17:20
Хала спортова Ранко Жеравица (Н.Бгд) ( Париске Комуне 16)
Милош Стојановић, Марко Симић, Делегат: Горан Радовановић
52130 КК Динамик Вип Пеј : БКК Раднички 64 : 44
12.11.2017
14:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Никола Свркота, Саша Крсмановић, Делегат: Јелена Поповић
52131 КК Баск : КК Жарково 56 : 60
19.11.2017
13:20
Балон Баск ( Булевар Војводе Мишића 24)
Немања Ковачевић, Филип Младеновић, Делегат: Урош Чукић
52132 КК Чубура : КК ИБЦ 71 : 66
18.11.2017
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Никола Свркота, Марко Пауновић, Делегат: Мирољуб Јовановић
52133 КК Беовук 72 : КК Динамик Вип Пеј 76 : 70
19.11.2017
14:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
Стефан Ћалић, Саша Крсмановић, Делегат: Никола Шошкић
52134 КК Младост : КК Ас Баскет 60 : 69
22.11.2017
21:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Душан Марчетић, Немања Кривокућа, Делегат: Михајло Костић
52135 КК Сава : КК Слодес 67 : 55
18.11.2017
13:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Боривоје Ружић, Никола Видаковић, Делегат: Драгослав Веланац
52136 КК Беко : БКК Раднички 88 : 68
18.11.2017
11:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Марко Перовић, Павле Шипка, Делегат: Александар Кнежевић
52137 КК ИБЦ : КК Беко 53 : 48
27.11.2017
17:30
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Милош Попић, Милош Јоксимовић, Делегат: Ненад Радосављевић
52138 КК Жарково : КК Чубура 72 : 55
26.11.2017
20:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Ковачевић, Петар Крал, Делегат: Урош Чукић
52139 КК Слодес : КК Баск 71 : 78
26.11.2017
11:20
Балон Баск ( Булевар Војводе Мишића 24)
Никола Свркота, Петар Димић, Делегат: Александар Толић
52140 КК Ас Баскет : КК Сава 74 : 71
26.11.2017
16:50
Хала спортова Ранко Жеравица (Н.Бгд) ( Париске Комуне 16)
Стефан Ћалић, Немања Илић, Делегат: Горан Радовановић
52141 КК Динамик Вип Пеј : КК Младост 84 : 62
29.11.2017
21:20
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Немања Влаховић, Петар Димић, Делегат: Ђорђе Илић
52142 БКК Раднички : КК Беовук 72 58 : 76
26.11.2017
13:20
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
Немања Кривокућа, Никола Видаковић, Делегат: Урош Чукић