lat|eng
Насловна > Архива резултата
Група: | 1 | 2 |

КАДЕТИ/2. лига/Група 1
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Партизан НИС 2221841873140746640
2.КК Церак 221751474117130339
3.КК Торлак221571579135722237
4.КК Флеш22148146013996136
5.КК Беостарс 05221391422130711535
6.КК Визура 222139156815175135
7.КК Беокош 221210146614145234
8.КК Жарково 222111113951395033
9.КК Шутер22111115351586-5133
10.КК Борча2251712321458-22627
11.КК Борац Земун2231911551565-41025
12.КК Торлак 22202212591842-58322
53955 КК Церак : КК Торлак 2 94 : 46
04.11.2017
14:10
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
53956 КК Торлак : КК Визура 2 104 : 69
04.11.2017
14:15
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
53957 КК Флеш : КК Партизан НИС 2 82 : 75
05.11.2017
18:25
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
53958 КК Борац Земун : КК Жарково 2 79 : 80
04.11.2017
14:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
53959 КК Борча : КК Беокош 72 : 59
05.11.2017
14:30
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
53960 КК Шутер : КК Беостарс 05 42 : 74
04.11.2017
19:15
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
53949 КК Церак : КК Торлак 60 : 45
08.11.2017
21:15
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
53950 КК Беокош : КК Шутер 72 : 57
10.11.2017
21:20
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
53951 КК Жарково 2 : КК Борча 62 : 52
11.11.2017
20:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
53952 КК Партизан НИС 2 : КК Борац Земун 107 : 59
15.11.2017
20:00
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
53953 КК Визура 2 : КК Флеш 73 : 90
11.11.2017
10:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
53954 КК Торлак 2 : КК Беостарс 05 55 : 60
12.11.2017
16:20
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
53943 КК Торлак : КК Торлак 2 87 : 46
22.11.2017
21:20
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
53944 КК Флеш : КК Церак 62 : 52
19.11.2017
15:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
53945 КК Борац Земун : КК Визура 2 70 : 68
18.11.2017
11:30
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
53946 КК Борча : КК Партизан НИС 2 69 : 96
18.11.2017
17:30
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
53947 КК Шутер : КК Жарково 2 80 : 77
24.11.2017
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
53948 КК Беостарс 05 : КК Беокош 66 : 72
19.11.2017
12:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
53937 КК Церак : КК Борац Земун 64 : 42
25.11.2017
14:05
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
53938 КК Торлак : КК Флеш 55 : 57
09.11.2017
13:10
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
53939 КК Жарково 2 : КК Беостарс 05 63 : 51
26.11.2017
17:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
53940 КК Партизан НИС 2 : КК Шутер 120 : 68
26.11.2017
14:30
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
53941 КК Визура 2 : КК Борча 77 : 72
26.11.2017
15:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
53942 КК Торлак 2 : КК Беокош 62 : 78
25.11.2017
12:00
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
53931 КК Флеш : КК Торлак 2 85 : 68
06.12.2017
21:30
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
53932 КК Борац Земун : КК Торлак 45 : 67
02.12.2017
11:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
53933 КК Борча : КК Церак 50 : 72
02.12.2017
17:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
53934 КК Шутер : КК Визура 2 69 : 66
03.12.2017
20:10
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
53935 КК Беостарс 05 : КК Партизан НИС 2 55 : 64
23.03.2018
21:15
Зуботехничка школа ( Станка Враза 63)
53936 КК Беокош : КК Жарково 2 63 : 54
01.12.2017
21:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)