lat|eng
Насловна > Архива резултата
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Регионална лига У13/Група 4
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Раднички (Обреновац)141046075317624
2.КК Земун Фитофармација 414865214863522
3.КК Визура 214866005455522
4.ОКК Београд1486536538-222
5.КК Гро-Баскет14865595322722
6.КК ФМП 314774804661421
7.КК Ас Баскет 51477448471-2321
8.КК Кнежевац Кијево14014383565-18214
62011 ОКК Београд : КК ФМП 3 44 : 37
20.01.2019
10:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
62012 КК Гро-Баскет : КК Кнежевац Кијево 45 : 28
19.01.2019
10:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
62013 КК Визура 2 : КК Земун Фитофармација 4 36 : 43
20.01.2019
13:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
62014 КК Раднички (Обреновац) : КК Ас Баскет 5 40 : 37
19.01.2019
15:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
62015 КК ФМП 3 : КК Ас Баскет 5 23 : 37
27.01.2019
16:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
62016 КК Земун Фитофармација 4 : КК Раднички (Обреновац) 53 : 59
26.01.2019
13:20
Михајло Пупин (Нова Галеника) ( Емилије Јакшић 31а)
62017 КК Кнежевац Кијево : КК Визура 2 20 : 30
26.01.2019
12:10
14. Октобар ( Гочка 40)
62018 ОКК Београд : КК Гро-Баскет 32 : 40
16.02.2019
10:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
62019 КК Гро-Баскет : КК ФМП 3 31 : 34
23.02.2019
12:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
62020 КК Визура 2 : ОКК Београд 56 : 51
23.02.2019
11:45
Мала Визура ( Цара Душана 105)
62021 КК Раднички (Обреновац) : КК Кнежевац Кијево 51 : 22
23.02.2019
10:15
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
62022 КК Ас Баскет 5 : КК Земун Фитофармација 4 30 : 21
23.02.2019
11:00
Драган Лукић ( Неде Спасојевић 6)
62023 КК ФМП 3 : КК Земун Фитофармација 4 27 : 31
03.03.2019
14:20
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
62024 КК Кнежевац Кијево : КК Ас Баскет 5 22 : 28
03.03.2019
12:15
14. Октобар ( Гочка 40)
62025 ОКК Београд : КК Раднички (Обреновац) 31 : 28
02.03.2019
10:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
62026 КК Гро-Баскет : КК Визура 2 37 : 33
03.03.2019
11:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
62027 КК Визура 2 : КК ФМП 3 49 : 32
16.03.2019
16:45
Мала Визура ( Цара Душана 105)
62028 КК Раднички (Обреновац) : КК Гро-Баскет 30 : 42
09.03.2019
18:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
62029 КК Ас Баскет 5 : ОКК Београд 36 : 31
10.03.2019
13:00
Драган Лукић ( Неде Спасојевић 6)
62030 КК Земун Фитофармација 4 : КК Кнежевац Кијево 37 : 34
10.03.2019
10:20
Михајло Пупин (Нова Галеника) ( Емилије Јакшић 31а)