Aktuelno
Takmičenja
SEZONA 2023/2024
Utakmice po klubu
Arhiva svih sezona
SENIORI
3MRL Centar Grupa A
3MRL Centar Grupa B
1MRL Centar - Plej Off
1MRL Centar - Plej Aut
1MRL Centar
2MRL Centar
1. stepen KUP Srbije
2. Stepen KUP Srbije - ...
MLAĐI PIONIRI
Regionalna liga U13
1. Beogradska liga U13
2. Beogradska liga U13
Beogradska liga U12
1. stepen takmičenja U1...
PIONIRI
Kvalitetna liga U15
Regionalna liga U15
Beogradska liga U15
Regionalna liga U14
Beogradska liga U14
Predkvalifikacije za Kv...
Kvalifikacije za Kvalit...
Kvalifikacije za Region...
Kvalifikacije za Region...
Baraž 1/4 Regionalna li...
Baraž 1/8 Regionalna li...
Novogodišnji turnir Reb...
KADETI
Finalni turnir Kvalitet...
Kvalitetna liga
Regionalna liga
Beogradska liga
Kvalifikacije za Kvalit...
Kvalifikacije za Region...
1. krug Kvalifikacija z...
2. krug Kvalifikacija z...
Baraž 1/4 Kvalitetna li...
Baraž 1/4 Regionalna li...
Baraž 1/8 Regionalna li...
Baraž 1/4 Beogradska li...
Baraž 1/8 Beogradska li...
Baraž za Kvalitetnu lig...
Baraž 1. kruga Kvalifik...
Baraž za JKLS
JUNIORI
Finalni turnir Kvalitet...
Kvalitetna liga
Regionalna liga
Beogradska liga
Kvalifikacije za Kvalit...
Kvalifikacije za Region...
1. krug Kvalifikacija z...
2. krug Kvalifikacija z...
Baraž 1/4 Kvalitetna li...
Baraž za Kvalitetnu lig...
Baraž za JJLS
OMLADINCI
Regionalna liga
MLAĐE PIONIRKE
Finalni turnir 1. Beogr...
1. Beogradska liga
Finalni turnir 2. Beogr...
2. Beogradska liga
Baraž 1/4 1. Beogradska...
Baraž 1/4 2. Beogradska...
PIONIRKE
Kvalitetna liga
Beogradska liga
Kvalifikacije za Kvalit...
Turnin 8. Mart
KADETKINJE
Finalni turnir Beograds...
Beogradska liga
1. krug Kvalifikacija z...
2. krug Kvalifikacija z...
Baraž 1/4 Beogradska li...
JUNIORKE
Kvalitetna liga
SEZONA 2023/2024
Utakmice po klubu
Arhiva svih sezona
SENIORI
3MRL Centar Grupa A
3MRL Centar Grupa B
1MRL Centar - Plej Off
1MRL Centar - Plej Aut
1MRL Centar
2MRL Centar
1. stepen KUP Srbije
2. Stepen KUP Srbije - Prvi deo
MLAĐI PIONIRI
Regionalna liga U13
1. Beogradska liga U13
2. Beogradska liga U13
Beogradska liga U12
1. stepen takmičenja U13
PIONIRI
Kvalitetna liga U15
Regionalna liga U15
Beogradska liga U15
Regionalna liga U14
Beogradska liga U14
Predkvalifikacije za Kvalitetnu ligu U15
Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu U15
Kvalifikacije za Regionalnu ligu U15
Kvalifikacije za Regionalnu ligu U14
Baraž 1/4 Regionalna liga U15
Baraž 1/8 Regionalna liga U15
Novogodišnji turnir Reba
KADETI
Finalni turnir Kvalitetna liga
Kvalitetna liga
Regionalna liga
Beogradska liga
Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu
Kvalifikacije za Regionalnu ligu
1. krug Kvalifikacija za JKLS
2. krug Kvalifikacija za JKLS
Baraž 1/4 Kvalitetna liga
Baraž 1/4 Regionalna liga
Baraž 1/8 Regionalna liga
Baraž 1/4 Beogradska liga
Baraž 1/8 Beogradska liga
Baraž za Kvalitetnu ligu
Baraž 1. kruga Kvalifikacija za JKLS
Baraž za JKLS
JUNIORI
Finalni turnir Kvalitetna liga
Kvalitetna liga
Regionalna liga
Beogradska liga
Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu
Kvalifikacije za Regionalnu ligu
1. krug Kvalifikacija za JJLS
2. krug Kvalifikacija za JJLS
Baraž 1/4 Kvalitetna liga
Baraž za Kvalitetnu ligu
Baraž za JJLS
OMLADINCI
Regionalna liga
MLAĐE PIONIRKE
Finalni turnir 1. Beogradska liga
1. Beogradska liga
Finalni turnir 2. Beogradska liga
2. Beogradska liga
Baraž 1/4 1. Beogradska liga
Baraž 1/4 2. Beogradska liga
PIONIRKE
Kvalitetna liga
Beogradska liga
Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu
Turnin 8. Mart
KADETKINJE
Finalni turnir Beogradska liga
Beogradska liga
1. krug Kvalifikacija za ŽKLS
2. krug Kvalifikacija za ŽKLS
Baraž 1/4 Beogradska liga
JUNIORKE
Kvalitetna liga
Organi KSB
Predsedništvo
Skupština
Nadzorni odbor
Adresari
Adresar klubova
Adresar delegata
Adresar sudija
Dokumenta
Adresari
Evidencija članova KSB
Formulari
Istorijat KSB
Izveštaji
Kazne po biltenima i ligama, kao i zbirne kazne
Normativna akta
Odluke
Odluke 1MRL zajedno sa uplatama
Odluke 2MRL zajedno sa uplatama
Odluke 3MRL zajedno sa uplatama
Odluke komisije za takmičenje KSS
Odluke MK
Odluke MK zajedno sa uplatama
Propozicije
Saopštenja 1MRL Centar
Saopštenja 2MRL Centar
Saopštenja 3MRL Centar
Saopštenja KUP
Saopštenja MK
Takse službenih lica
Prelazni rok
ABA prelasci
Redovni prelazni rok - april
Redovni prelazni rok - septembar 2023
Vanredni prelazni rok - seniori
Vanredni prelazni rok MK 1
Vanredni prelazni rok MK 2
Vanredni prelazni rok MK 3
Razno
Galerija
Kontakt
Javne nabavke
ћир
|
eng
search
ћир
|
eng
ћир
|
eng
Naslovna
> Arhiva rezultata
Arhiva meni
ARHIVA PO SEZONAMA
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
>> SENIORI
>> 3MRL Centar Grupa A
Rezultati
>> 3MRL Centar Grupa B
Rezultati
>> 1MRL Centar - Plej Off
Rezultati
>> 1MRL Centar - Plej Aut
Rezultati
>> 1MRL Centar
Rezultati
>> 2MRL Centar
Rezultati
>> 1. stepen KUP Srbije
Rezultati
Saopštenje 01_2023
Saopštenje 02_2023
Saopštenje 03_2023
>> 2. Stepen KUP Srbije - Prvi deo
Rezultati
Saopštenje 04_2023 Kup
Saopštenje 05_2023 Kup
Saopštenje 06_2023 Kup
>> MLAĐI PIONIRI
>> Regionalna liga U13
Rezultati
>> 1. Beogradska liga U13
Rezultati
>> 2. Beogradska liga U13
Rezultati
>> Beogradska liga U12
Rezultati
>> 1. stepen takmičenja U13
Rezultati
>> PIONIRI
>> Kvalitetna liga U15
Rezultati
>> Regionalna liga U15
Rezultati
>> Beogradska liga U15
Rezultati
>> Regionalna liga U14
Rezultati
>> Beogradska liga U14
Rezultati
>> Predkvalifikacije za Kvalitetnu ligu U15
Rezultati
>> Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu U15
Rezultati
>> Kvalifikacije za Regionalnu ligu U15
Rezultati
>> Kvalifikacije za Regionalnu ligu U14
Rezultati
>> Baraž 1/4 Regionalna liga U15
Rezultati
>> Baraž 1/8 Regionalna liga U15
Rezultati
>> Novogodišnji turnir Reba
Rezultati
>> KADETI
>> Finalni turnir Kvalitetna liga
Rezultati
>> Kvalitetna liga
Rezultati
>> Regionalna liga
Rezultati
>> Beogradska liga
Rezultati
>> Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu
Rezultati
>> Kvalifikacije za Regionalnu ligu
Rezultati
>> 1. krug Kvalifikacija za JKLS
Rezultati
>> 2. krug Kvalifikacija za JKLS
Rezultati
>> Baraž 1/4 Kvalitetna liga
Rezultati
>> Baraž 1/4 Regionalna liga
Rezultati
>> Baraž 1/8 Regionalna liga
Rezultati
>> Baraž 1/4 Beogradska liga
Rezultati
>> Baraž 1/8 Beogradska liga
Rezultati
>> Baraž za Kvalitetnu ligu
Rezultati
>> Baraž 1. kruga Kvalifikacija za JKLS
Rezultati
>> Baraž za JKLS
Rezultati
>> JUNIORI
>> Finalni turnir Kvalitetna liga
Rezultati
>> Kvalitetna liga
Rezultati
>> Regionalna liga
Rezultati
>> Beogradska liga
Rezultati
>> Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu
Rezultati
>> Kvalifikacije za Regionalnu ligu
Rezultati
>> 1. krug Kvalifikacija za JJLS
Rezultati
>> 2. krug Kvalifikacija za JJLS
Rezultati
>> Baraž 1/4 Kvalitetna liga
Rezultati
>> Baraž za Kvalitetnu ligu
Rezultati
>> Baraž za JJLS
Rezultati
>> OMLADINCI
>> Regionalna liga
Rezultati
>> MLAĐE PIONIRKE
>> Finalni turnir 1. Beogradska liga
Rezultati
>> 1. Beogradska liga
Rezultati
>> Finalni turnir 2. Beogradska liga
Rezultati
>> 2. Beogradska liga
Rezultati
>> Baraž 1/4 1. Beogradska liga
Rezultati
>> Baraž 1/4 2. Beogradska liga
Rezultati
>> PIONIRKE
>> Kvalitetna liga
Rezultati
>> Beogradska liga
Rezultati
>> Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu
Rezultati
>> Turnin 8. Mart
Rezultati
>> KADETKINJE
>> Finalni turnir Beogradska liga
Rezultati
>> Beogradska liga
Rezultati
>> 1. krug Kvalifikacija za ŽKLS
Rezultati
>> 2. krug Kvalifikacija za ŽKLS
Rezultati
>> Baraž 1/4 Beogradska liga
Rezultati
>> JUNIORKE
>> Kvalitetna liga
Rezultati
KADETI/Baraž 1/4 Kvalitetna liga
1. kolo(1/4)
20.04.2024
3877
KK Vizura
:
ŠKK Zvezdara
70 : 79
23.04.2024
21:50
Hala Vizura Sport ( Cara Dušana 105)
Petar Jankuloski, Aleksa Štrbac, Delegat: Aleksandar Vraneš
3878
OKK Beograd
:
KK Mladost Veba
58 : 77
20.04.2024
16:20
Hala Radivoj Korać ( Zdravka Čelara 12)
Miloš Đurđić, Nikola Ranković, Delegat: Nikola Tomić
3879
KK Žarkovo
:
KK Beko
62 : 72
28.04.2024
19:00
Hala sportova Žarkovo ( Olimpijskih igara 14)
Antonije Luković, Stevan Gudžulić, Delegat: Uroš Čukić
3880
BKK Radnički
:
KK Žitko Basket
65 : 58
20.04.2024
11:30
Hala David Kalinić ( Milana Vukosa 44)
Stevan Gudžulić, Petar Đoković, Delegat: Borko Pavlović
2. kolo(1/4)
11.05.2024
3881
ŠKK Zvezdara
:
KK Vizura
62 : 43
12.05.2024
16:00
Pavle Savić ( Koste Nađa 25)
Vuk Ivančević, Aleksa Ignjatović, Delegat: Đorđe Ilić
3882
KK Mladost Veba
:
OKK Beograd
85 : 72
12.05.2024
15:20
Sportski centar Master ( Cvetna 4)
Pavle Šipka, Helena Marinković, Delegat: Jelena Popović
3883
KK Beko
:
KK Žarkovo
74 : 61
10.05.2024
21:20
Hala Padinska Skela ( Dejana Smiljkovića 121)
Ljubomir Marković, Petar Đoković, Delegat: Aleksandar Todorović
3884
KK Žitko Basket
:
BKK Radnički
104 : 94
11.05.2024
13:30
Sportski centar Košutnjak - velika sala ( Kneza Višeslava 72 )
Pavle Šipka, Vidan Peruničić, Delegat: Aleksa Simić
početak