broj poseta
08703879
Arhiva po sezonama

SENIORI
1.MRL Centar
Rezultati
Adresar ekipa
Kazne po biltenima 1MRL excell
Odluke 1MRL zajedno sa uplatama
Saopštenje 01
Saopštenje 02
Saopštenje 03
Saopštenje 04
Saopštenje 05
Saopštenje 06
Saopštenje 07
Saopštenje 08
Saopštenje 09
Saopštenje 10
Saopštenje 11
Saopštenje 12
Saopštenje 13
Saopštenje 14
Saopštenje 15
Saopštenje 16
Saopštenje 17
Saopštenje 18
Saopštenje 19
Saopštenje 20
Saopštenje 21
Saopštenje 22
Saopštenje 23
Saopštenje 24
2.MRL Centar
Rezultati
Adresar ekipa
Kazne po biltenima 2MRL excell
Odluke 2MRL sa uplatama
Saopštenje 01
Saopštenje 02
Saopštenje 03
Saopštenje 04
Saopštenje 05
Saopštenje 06
Saopštenje 07
Saopštenje 08
Saopštenje 09
Saopštenje 10
Saopštenje 11
Saopštenje 12
Saopštenje 13
Saopštenje 14
Saopštenje 15
Saopštenje 16
Saopštenje 17
Saopštenje 18
Saopštenje 19
Saopštenje 20
MLAĐI PIONIRI
Kvalitetna liga
Rezultati
Adresar ekipa
II liga
Rezultati
Adresar ekipa
Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
Mlađi pioniri
1. stepen 2. ekipe
Rezultati
Adresar ekipa
Mlađi pioniri 2
PIONIRI
Novogodišnji turnir Reba
Rezultati
Adresar ekipa
Kvalitetna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/4 II liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/8 II liga
Rezultati
Adresar ekipa
II liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/8 Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/16 Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž za Kvalitetnu ligu
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
Pioniri
1. stepen 2. ekipe
Rezultati
Adresar ekipa
Pioniri 2
KADETI
Super liga
Rezultati
Adresar ekipa
7-12 liga
Rezultati
Adresar ekipa
Kvalitetna liga
Rezultati
Adresar ekipa
II liga
Rezultati
Adresar ekipa
Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen 2. ekipe
Rezultati
Adresar ekipa
1. krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
2. krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
JUNIORI
Super liga
Rezultati
Adresar ekipa
7-12 liga
Rezultati
Adresar ekipa
Kvalitetna liga
Rezultati
Adresar ekipa
II liga
Rezultati
Adresar ekipa
Regionalna liga (9 ekipa)
Rezultati
Adresar ekipa
Regionalna liga (8 ekipa)
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen 2. ekipe
Rezultati
Adresar ekipa
1. krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
2. krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
U19M
OMLADINCI
Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Saopštenje 01
Saopštenje 02
Saopštenje 03
Saopštenje 04
Saopštenje 05
Saopštenje 06
Saopštenje 07
Saopštenje 08
Saopštenje 09
Saopštenje 10
Saopštenje 11
Saopštenje 12
Saopštenje 13
Saopštenje 14
Saopštenje 15
Saopštenje 16
Saopštenje 17
Saopštenje 18
Saopštenje 19
Baraž za 8. mesto
Rezultati
Adresar ekipa
MLAĐE PIONIRKE
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
PIONIRKE
Finalni turnir
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/4
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
Turnir 8. mart
Rezultati
Adresar ekipa
KADETKINJE
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
Kvalifikacije za ŽKLS
Rezultati
Adresar ekipa
JUNIORKE
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
U19Ž
OMLADINKE
SENIORKE
Aktuelnosti

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51

Finalni turnir Kadeti - II i Regionalna liga
15.06.2016
Odlukom Predsedništva KSB i Komisije za takmičenje KSB finalni turnir u kategoriji Kadeti II i Regionalna liga će se odigrati od 22.06. do 24.06.2016. godine u hali Vizura Sport.
Domaćin turnira je KK Vizura Shark 2, a pored njih učestvuju KK Partizan NIS 2, KK Borča i KK Zemun 2.

Utakmice se igraju po sledećem rasporedu:

Sreda 22.06.2016.
14:30 KK Partizan NIS 2 – KK Vizura Shark 2
16:30 KK Borča – KK Zemun 2

Četvrtak 23.06.2016.
15:00 KK Vizura Shark 2 – KK Zemun 2
17:00 KK Partizan NIS 2 – KK Borča

Petak 24.06.2016.
14:00 KK Zemun 2 – KK Partizan NIS 2
16:00 KK Borča – KK Vizura Shark 2

Domaćin turnira obezbeđuje salu, a troškove službenih lica u iznosu od 23.400 dinara dele sve četiri ekipe (5.850 dinara po ekipi), koje treba predati delegatu turnira pre početka prve utakmice.
Ekipe su obavezne da pored licence i takmičarskih kartona igrača sa važećim lekarskim pregledom ponesu na uvid još jedan dokument sa slikom za svakog igrača (lična karta, pasoš, đačka knjižica, povlastica GSP...)
Prvoimenovane ekipe nastupaju u svetlim dresovima.
KSB obezbeđuje pehare i medalje za ekipe.


Komesar takmičenja MK
Branko Jovanović

Olimp prvi i u Krajovi (Rumunija)
15.06.2016
Pobednik turnira 3X3 Roda prvenstva Srbije 2016 na Kalemegdanu, beogradska basket ekipa Olimp, proteklog vikenda odigrala je kvalifikacioni turnir 3X3 toura u Rumunskom gradu Krajova i osvojila prvo mesto, čime se kvalifikovala na finalni turnir u Bukureštu krajem avgusta. Turnir se igrao dva dana, sačinjen od 20 ekipa. U finalu su bili bolji od domaće ekipe iz Krajove rezultatom 22:15.

Finalni turnir Mlađi pioniri – II liga
13.06.2016
Odlukom Predsedništva KSB i Komisije za takmičenje KSB finalni turnir u kategoriji Mlađi pioniri II liga će se odigrati od 16.06. do 18.06.2016. godine u SC Partizan.
Domaćin turnira je KK Ras, a pored njih učestvuju KK Radivoj Korać, KK Koledž Beograd 2 i KK Žarkovo.

Utakmice se igraju po sledećem rasporedu:

Četvrtak 16.06.2016.
13:20 KK Radivoj Korać – KK Žarkovo
15:20 KK Koledž Beograd 2 – KK Ras

Petak 17.06.2016.
13:20 KK Radivoj Korać – KK Koledž Beograd 2
15:20 KK Žarkovo – KK Ras

Subota 18.06.2016.
10:20 KK Koledž Beograd 2 – KK Žarkovo
12:20 KK Ras – KK Radivoj Korać

Domaćin turnira obezbeđuje salu, a troškove službenih lica u iznosu od 19.800 dinara dele ostale tri ekipe (6.600 dinara po ekipi), koje treba predati delegatu turnira pre početka prve utakmice.
Ekipe su obavezne da pored licence i takmičarskih kartona igrača sa važećim lekarskim pregledom ponesu na uvid još jedan dokument sa slikom za svakog igrača (lična karta, pasoš, đačka knjižica, povlastica GSP...)
Prvoimenovane ekipe nastupaju u svetlim dresovima.
KSB obezbeđuje pehare i medalje za ekipe.


Komesar takmičenja MK
Branko Jovanović

ČESTITKA
10.06.2016
Košarkaški savez Beograda ovim putem čestita KK Crvena Zvezda Telekom osvajanje titule prvaka Srbije u sezoni 2015/2016.

RTC 2016 - Dečaci
09.06.2016
Obaveštenje i spiskovi pozvanih igrača nalaze se u prilogu.
Obaveštenje RTC 2016
Spisak 2001. godište
Spisak 2002. godište
Spisak 2003. godište

Finalni turnir Juniori – Kvalitetna liga
06.06.2016
Odlukom Predsedništva KSB i Komisije za takmičenje KSB finalni turnir u kategoriji Juniori Kvalitetna liga će se odigrati od 11.06. do 13.06.2016. godine u hali Dynamic Arena, s obzirom da je KK Žarkovo odustalo od organizacije.
Domaćin turnira je KK Dynamic BG, a pored njih učestvuju KK Zvezda, KK Astra i KK Žarkovo.

Utakmice se igraju po sledećem rasporedu:

Subota 11.06.2016.
13:30 KK Zvezda – KK Dynamic BG
16:00 KK Žarkovo – KK Astra

Nedelja 12.06.2016.
13:30 KK Astra – KK Dynamic BG
16:00 KK Žarkovo – KK Zvezda

Ponedeljak 13.06.2016.
12:30 KK Zvezda – KK Astra
15:00 KK Dynamic BG – KK Žarkovo

Domaćin turnira obezbeđuje salu i plaća troškove službenih lica u iznosu od 25.200 dinara, koje treba predati delegatu turnira pre početka prve utakmice.
Ekipe su obavezne da pored licence i takmičarskih kartona igrača sa važećim lekarskim pregledom ponesu na uvid još jedan dokument sa slikom za svakog igrača (lična karta, pasoš, đačka knjižica, povlastica GSP...)
Prvoimenovane ekipe nastupaju u svetlim dresovima.
KSB obezbeđuje pehare i medalje za ekipe.


Komesar takmičenja MK
Branko Jovanović

3X3 RODA PRVENSTVO SRBIJE 2016 - Kalemegdan
06.06.2016
U subotu 04.06.2016. godine na otvorenim terenima KK Crvena Zvezda Telekom na Kalemegdanu održan je turnir 3X3 RODA PRVENSTVO SRBIJE 2016 u organizaciji Košarkaškog saveza Beograda i Gradskog sekretarijata za sport i omladinu, u saradnji sa Košarkaškim savezom Srbije.

Ovom prilikom se zahvaljujemo košarkaškom klubu Crvena Zvezda Telekom koji nam je tradicionalno ustupio svoje otvorene terene na Kalemegdanu na korišćenje, firmi Heba AD koja je obezbedila osveženje za organizatore i sve učesnike turnira, kompaniji PG koja je obezbedila nagrade za ekipe u seniorskoj konkurenciji i salonu lepote Star Medic koji je obezbedio nagrade za 3 prvoplasirane ekipe u ženskoj konkurenciji.

Na turniru je prvi put organizovano takmičenje u ženskoj seniorskoj konkurenciji sa 9 ekipa učesnica. U muškoj konkurenciji je učestvovalo 24 seniorske i 31 ekipa mlađih kategorija u 3 konkurencije (pioniri, kadeti i juniori).

Plasman po kategorijama:

PIONIRI 2002:

1. PREMIL (Bojan Ševo,Lazar Andrić, Marko Andrić, Risto Dangubić)
2. WAVE FORM 10 (Stevan Bajski, Aleksa Trifković, Luka Kovačević, Stefan Todorović)

Prvoplasirana ekipa je dobila sportsku opremu od KSS, a igrači obe ekipe su dobili nagrade u vidu pehara-statua. Nagrade je uručio član Predsedništva KSB Nenad Pujaz.

KADETI 2000:

1. ZEMUN POLJE (Aleksa Marković, Ognjen Mićović, Mane Milošević Jarić, Aleksa Ilić)
2. SAVA (Mateja Stojšić, Marko Mitrović, Badnjar Luka, Bogdan Jevtić)

Prvoplasirana ekipa je dobila sportsku opremu od KSS, a igrači obe ekipe su dobili nagrade u vidu pehara-statua. Nagrade je uručio član Predsedništva KSB Nenad Pujaz.

JUNIORI 1998:

1. BASKETAŠI (Marko Bakula, Ognjen Janković, Nikola Antonijević, Jovan Grujičić)
2. ADMIRALI (Nikola Minovski, Uroš Zorić, Goran Vujanović, Miodrag Vujinović)

Prvoplasirana ekipa je dobila sportsku opremu od KSS, a igrači obe ekipe su dobili nagrade u vidu pehara-statua. Nagrade je uručio član Predsedništva KSB Nenad Pujaz.

SENIORKE:

1. LABUDICE (Nataša Bučevac, Jovana Vukoje, Ana Radović, Milica Mitrović)
2. KREM (Jelena Maksimović, Mirjana Beronja, Marina Marković, Lidija Vučković)
3. DUGA (Radmila Maletić, Renata Ćosić, Olga Stepanović, Tijana Popović)

Prvoplasirana i drugoplasirana ekipa su dobile sportsku opremu od KSS, vaučere kompanije PG i vaučere salona lepote Star Medic, kao i nagrade u vidu pehara-statua. Trećeplasirana ekipa je dobila vaučere salona lepote Star Medic i nagrade u vidu pehara-statua. Nagrade prvoplasiranoj ekipi je uručila bivša reprezentativka i selektor ženske 3X3 reprezentacije Srbije Olivera Krivokapić, a drugoplasiranoj i trećeplasiranoj ekipi nagradu je uručila bivša reprezentativka Sanja Reljić. Takmičenje u ženskoj konkurenciji ispratila je i Ana Joković, potpredsednik KSS za žensku košarku.

SENIORI:

1. OLIMP (Nebojša Bošković, Aleksandar Solujić, Dragan Bjelica, Ivan Popović)
2. DŽAKOVI (Nikola Perković, Nemanja Drašković, Nikola Pavlović, Mladen Simeunović)
3. MASTER TEAM (Lazar Rašić, Nikola Vuković, Bogdan Dragović, Aleksandar Miljković)

Prvoplasirana ekipa je dobila novčanu nagradu u iznosu od 60.000 dinara, vaučere kompanije PG i nagrade u vidu pehara-statua. Drugoplasirana ekipa je dobila novčanu nagradu u iznosu od 20.000 dinara, vaučere kompanije PG i nagrade u vidu pehara-statua. Trećeplasirana ekipa je dobila sportsku opremu od KSS, vaučere kompanije PG i nagrade u vidu pehara-statua. Nagrade prvoplasiranoj ekipi je uručio predsednik KSB i koordinator 3X3 Srbija Dejan Dimitrijević, a drugoplasiranoj i trećeplasiranoj ekipi nagrade je uručio član Predsedništva KSB Nenad Pujaz.

Na finalni turnir 3X3 RODA PRVENSTVO SRBIJE 2016 su se plasirale ekipe OLIMP, ZMAJEVI i OSTOJINI TIGROVI, s obzirom da su ekipe DŽAKOVI i MASTER TEAM već ranije obezbedile plasman kroz učešće na prethodno održanim turnirima.
Slike sa turnira
PIONIRI - Rezultati
KADETI - Rezultati
JUNIORI - Rezultati
SENIORKE - Rezultati
SENIORI - Rezultati

Odluke UO KSS 02.06.2016.
06.06.2016
U prilogu možete videti odluke UO KSS sa sednice održane 02.06.2016. godine.
Odluke UO KSS 02.06.2016.

3X3 RODA PRVENSTVO SRBIJE 2016 - Kalemegdan - Rasporedi
03.06.2016
Rasporedi 3X3 Roda prvenstvo Srbije 2016 turnira na Kalemegdanu nalaze se u prilogu.

VAŽNO: Verifikacija prijava svih ekipa je obavezna i vršiće se na info pultu pola sata pre početka takmičenja u svakoj kategoriji.
Pioniri 2002
Kadeti 2000
Juniori 1998
Seniorke
Seniori

Finalni turnir Kadetkinje
02.06.2016
Odlukom Predsedništva KSB i Komisije za takmičenje KSB finalni turnir u kategoriji Kadetkinje će se odigrati od 04.06. do 05.06.2016. godine u sali OŠ Branko Ćopić.
Domaćin turnira je ŽKK Ras, a pored njih učestvuju ŽKK Radivoj Korać, ŽKK Girl Basket i ŽKK Kneževac Kijevo.

Utakmice se igraju po sledećem rasporedu:

Subota 04.06.2016.
16:20 ŽKK Ras – ŽKK Girl Basket
18:20 ŽKK Radivoj Korać – ŽKK Kneževac Kijevo

Nedelja 05.06.2016.
16:20 Utakmica za treće mesto
18:20 Finale

Domaćin turnira obezbeđuje salu, a troškove službenih lica u iznosu od 13.200 dinara dele sve četiri ekipe (3.300 dinara po ekipi), koje treba predati delegatu turnira pre početka prve utakmice.
Ekipe su obavezne da pored licence i takmičarskih kartona igrača sa važećim lekarskim pregledom ponesu na uvid još jedan dokument sa slikom za svakog igrača (lična karta, pasoš, đačka knjižica, povlastica GSP...)
Prvoimenovane ekipe nastupaju u svetlim dresovima.
KSB obezbeđuje pehare i medalje za ekipe.


Komesar takmičenja MK
Branko Jovanović

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51

Portal Košarkaškog Saveza Srbije
Registar igraca KSS
Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)
Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)
Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Basket 021


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.
Aktuelno
Organi KSB
Dokumenta
Adresari
Razno
Forum
Javne nabavke
Aktuelnosti
Vesti
Galerija
Linkovi
Kontakt
Adresar klubova
Adresar delegata
Adresar sudija
Adresari
Formulari
Izveštaji
Kazne po biltenima IIMRL
Kazne po biltenima IMRL
Kazne po biltenima MK
Normativna akta
Odluke
Odluke 1MRL zajedno sa uplatama
Odluke 2MRL zajedno sa uplatama
Odluke komisije za takmičenje KSS
Odluke MK zajedno sa uplatama
Prelazni rok
Propozicije
Saopštenja 1MRL
Saopštenja 2MRL
Saopštenja MK
Saopštenja Omladinci
Zakazane utakmice MK
Predsedništvo
Skupština
Nadzorni odbor
Komisija za rad sa mladjim kategorijama