broj poseta
09294569
Arhiva po sezonama

SENIORI
1.MRL Centar
Rezultati
Adresar ekipa
Saopštenje 01
2.MRL Centar
Rezultati
Adresar ekipa
Saopštenje 01
MLAĐI PIONIRI
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen 2. ekipe
Rezultati
Adresar ekipa
PIONIRI
Predkvalifikacije za 1. s...
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen 2. ekipe
Rezultati
Adresar ekipa
KADETI
1. krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
2. krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
Predkvalifikacije za 1. s...
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen 2. ekipe
Rezultati
Adresar ekipa
JUNIORI
1. krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
2. krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
U19M
OMLADINCI
MLAĐE PIONIRKE
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
PIONIRKE
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
KADETKINJE
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
JUNIORKE
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
U19Ž
OMLADINKE
SENIORKE
Aktuelnosti

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59

Trofej Beogada
23.09.2016
Prvog dana tradicionalnog turnira koji se održava u Hali Sport Eko postignuti su sledeci rezultati:
KK MLADOST - KK MEYRIN BASKET 93-51
KK CRVENA ZVEZDA - KK ZEMUN 94 - 65
KK MEYRIN BASKET - KK PARTIZAN 47:85

Drugostepene odluke - Septembarski prelazni rok
23.09.2016
U prilogu se nalaze konačne odluke Septembarskog prelaznog roka.
Drugostepene odluke - Septembarski prelazni rok

Odluke UO KSS 14.09.2016.
23.09.2016
U prilogu se nalaze Odluke koje su usvojene na sednici Upravnog odbora KSS održanoj 14.09.2016. godine.
Odluke UO KSS 14.09.2016.

UKTS - Uslovi za licenciranje trenera u sezoni 2016/2017
20.09.2016
Informacija u prilogu.
UKTS - Uslovi za licenciranje trenera u sezoni 2016/2017

Sistem takmičenja MK (Dečaci) u sezoni 2016/2017
20.09.2016
Sistem takmičenja MK za dečake u sezoni 2016/2017 nalazi se u prilogu.
Sistem takmičenja MK za dečake u sezoni 2016/2017

Sastanak klubova MK
20.09.2016
Sastanak klubova MK i žreb za Mlađe pionire, Pionire i Kvalifikacije za Jedinstvenu ligu Kadeta i Juniora biće održan u petak 23.09.2016. godine u 11 časova u velikoj sali na drugom spratu Kuće košarke, Sazonova 83.


Komesar takmičenja MK
Branko Jovanović

Licenciranje ekipa MK
16.09.2016
Popunjene formulare koji se nalaze u prilogu treba dostaviti u kancelariju KSB najkasnije do srede 21.09.2016. godine lično ili putem e-maila.
Urađene licence ćete moći preuzeti u nedelji pred početak takmičenja u određenoj kategoriji.
Prijavni list igrača MK
Prijavni list igrača - Mlađi pioniri
Prijavni list službenih lica MK

Takmičarski kartoni
16.09.2016
Poštovani,
takmičarski kartoni svih boja biće dostupni u kancelariji od ponedeljka,19.09.2016. godine, te možete doći da preuzmete potrebne količine.

Prvostepene odluke - Septembarski prelazni rok
15.09.2016
Na osnovu člana 32. i 33. Registracionog pravilnika KSS, Komisija za takmičenje donosi prvostepene odluke za SEPTEMBARSKI PRELAZNI ROK igrača, dana 15.09.2016.

Pouka o pravnom leku:
Protiv ovih odluka može se izjaviti žalba Stalnoj Sportskoj Arbitraži Olimpijskog komiteta Srbije u roku od 8 dana od objavljivanja ove odluke na internet stranici KSS (15.09.2016.) uz dokaz o plaćenoj taksi u visini od 600 bodova, a preko komisije za takmičenje KSS.
Ukoliko je u postupku prelaska igrača došlo do tehničke greške, nezadovoljna strana može izjaviti prigovor u roku od 8 dana od objavljivanja na internet stranici KSS (15.09.2016.) bez plaćanja takse.
Prvostepene odluke - Septembar 2016

DADO TROFEJ ZEMUNA
14.09.2016
Od petka u hali Pinki praznik košarke u Zemunu, DADO TROFEJ ZEMUNA, uz podršku Opštine Zemun, Košarkaškog saveza Beograda i kompanija Viz Komerc, Trigema i Beošped.
Praznik košarke i sećanje na našeg prijatelja, druga, igrača, kapitena, trenera Vladimira Dadu Arnautovića.

U programu su dva turnira, za mlađe pionire 2004 sa 4 ekipe i kadete 2000 sa 6 ekipa od kojih dve van Srbije.

Raspored po danima:

Petak 16. septembar
17.30 Crvena Zvezda MTS : SMUC Marsej Francuska (kadeti)
19.30 Zemun : Partizan NIS (kadeti)

Subota 17. septembar
10.00 Beograd : Crvena Zvezda MTS (kadeti)
12.00 Partizan NIS : Basket 2000 Banja Luka (kadeti)
14.00 Zemun : Partizan NIS (ml.pioniri)
15.45 Novi Beograd 7 : Crvena Zvezda MTS (ml.pioniri)
17.30 SMUC Marsej : Beograd (kadeti)
19.30 Basket 2000 : Zemun (kadeti)

Nedelja 18. septembar
10.00 Utakmica za 3.mesto (ml.pioniri)
11.45 Utakmica za 5. mesto (kadeti)
13.45 Utakmica za 3. mesto (kadeti)
15.45 Utakmica za 1. mesto (ml.pioniri)
17.30 Utakmica za 1. mesto (kadeti)
19.15 Dodela nagrada

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59

Portal Košarkaškog Saveza Srbije
Registar igraca KSS
Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)
Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)
Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Basket 021


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.
Aktuelno
Organi KSB
Dokumenta
Adresari
Razno
Forum
Javne nabavke
Aktuelnosti
Vesti
Galerija
Linkovi
Kontakt
Adresar klubova
Adresar delegata
Adresar sudija
Adresari
Formulari
Izveštaji
Kazne po biltenima IIMRL
Kazne po biltenima IMRL
Kazne po biltenima MK
Normativna akta
Odluke
Odluke 1MRL zajedno sa uplatama
Odluke 2MRL zajedno sa uplatama
Odluke komisije za takmičenje KSS
Odluke MK zajedno sa uplatama
Prelazni rok
Propozicije
Saopštenja 1MRL
Saopštenja 2MRL
Saopštenja MK
Saopštenja Omladinci
Zakazane utakmice MK
Predsedništvo
Skupština
Nadzorni odbor
Komisija za rad sa mladjim kategorijama