broj poseta
08545554
Arhiva po sezonama

SENIORI
1.MRL Centar
Rezultati
Adresar ekipa
Kazne po biltenima 1MRL excell
Odluke 1MRL zajedno sa uplatama
Saopštenje 01
Saopštenje 02
Saopštenje 03
Saopštenje 04
Saopštenje 05
Saopštenje 06
Saopštenje 07
Saopštenje 08
Saopštenje 09
Saopštenje 10
Saopštenje 11
Saopštenje 12
Saopštenje 13
Saopštenje 14
Saopštenje 15
Saopštenje 16
Saopštenje 17
Saopštenje 18
Saopštenje 19
Saopštenje 20
Saopštenje 21
2.MRL Centar
Rezultati
Adresar ekipa
Kazne po biltenima 2MRL excell
Odluke 2MRL sa uplatama
Saopštenje 01
Saopštenje 02
Saopštenje 03
Saopštenje 04
Saopštenje 05
Saopštenje 06
Saopštenje 07
Saopštenje 08
Saopštenje 09
Saopštenje 10
Saopštenje 11
Saopštenje 12
Saopštenje 13
Saopštenje 14
Saopštenje 15
Saopštenje 16
MLAĐI PIONIRI
Kvalitetna liga
Rezultati
Adresar ekipa
II liga
Rezultati
Adresar ekipa
Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
Mlađi pioniri
1. stepen 2. ekipe
Rezultati
Adresar ekipa
Mlađi pioniri 2
PIONIRI
Novogodišnji turnir Reba
Rezultati
Adresar ekipa
Kvalitetna liga
Rezultati
Adresar ekipa
II liga
Rezultati
Adresar ekipa
Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž za Kvalitetnu ligu
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
Pioniri
1. stepen 2. ekipe
Rezultati
Adresar ekipa
Pioniri 2
KADETI
Super liga
Rezultati
Adresar ekipa
7-12 liga
Rezultati
Adresar ekipa
Kvalitetna liga
Rezultati
Adresar ekipa
II liga
Rezultati
Adresar ekipa
Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen 2. ekipe
Rezultati
Adresar ekipa
1. krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
2. krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
JUNIORI
Super liga
Rezultati
Adresar ekipa
7-12 liga
Rezultati
Adresar ekipa
Kvalitetna liga
Rezultati
Adresar ekipa
II liga
Rezultati
Adresar ekipa
Regionalna liga (9 ekipa)
Rezultati
Adresar ekipa
Regionalna liga (8 ekipa)
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen 2. ekipe
Rezultati
Adresar ekipa
1. krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
2. krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
U19M
OMLADINCI
Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Saopštenje 01
Saopštenje 02
Saopštenje 03
Saopštenje 04
Saopštenje 05
Saopštenje 06
Saopštenje 07
Saopštenje 08
Saopštenje 09
Saopštenje 10
Saopštenje 11
Saopštenje 12
Saopštenje 13
Saopštenje 14
Saopštenje 15
Saopštenje 16
MLAĐE PIONIRKE
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
PIONIRKE
Baraž 1/4
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
Turnir 8. mart
Rezultati
Adresar ekipa
KADETKINJE
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
Kvalifikacije za ŽKLS
Rezultati
Adresar ekipa
JUNIORKE
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
U19Ž
OMLADINKE
SENIORKE
Aktuelnosti

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

Turnir u belgijskom gradu Kortirajku
30.12.2015
Na žalost, naši juniori nisu uspeli da se domognu prvog mesta protiv odlične reprezentacije Izraela koja je i danas bila bolja rezultatom 89:80 iako su naši momci vodili gotovo 37 minuta.
Naše kadetkinje zauzele su peto mesto od 12 ekipa pobedivši danas BC Alleur 53:39. U našoj zemlji se još uvek igra domaća liga, a i ženska međunarodna liga je danas imala poslednje kolo, tako da je Beograd išao u prilično okrnjenom sastavu bez najboljih igračica Crvene Zvezde i Radivoj Koraća inače bi rezultat sigurno bio još bolji. To nikako ne umanjuje uspeh koje su postigle naše devojke koje su po rečima trenera imale izvanredan pristup i bile pravi reprezenti naše košarke.

Treba napomenuti da je utakmici prisustvovao zamenik ambasadora u Belgiji, gospodin Andon Sapundzi sa porodicom.

Čestitamo momcima na srebru i devojkama na petom mestu i želimo im srećan dugačak put nazad.
Slike

Seminar za pomoćne sudije KSB
29.12.2015
Informacija u prilogu.
Seminar za pomoćne sudije

Turnir u belgijskom gradu Kortirajku
28.12.2015
Kao što smo već pisali, juniorska muška i kadetska ženska selekcija otputovale su u četvrtak na tradicionalni košarkaški turnir u Belgiju. Naše selekcije imaju već nekoliko godina tu čast da budu pozvane na veoma jako nadmetanje kvalitetnih ekipa iz nekoliko zemalja Evrope.

Naše devojčice sutra će igrati za peto mesto dok su naši momci pobedom nad reprezentacijom Gruzije rezultatom 84:72 ostvarili plasman u finale velikog turnira.

U grupi juniora su postignuti sledeći rezultati:

GROUP B

ISRAEL BASKET BELGRADE 73:55
ANTWERP GIANTS USK PRAGUE 80:57
ANTWERP GIANTS BELGRADE 69:90
10ISRAEL BASKET USK PRAGUE 77:66
ANTWERP GIANTS ISRAEL BASKET 53:70
USK PRAGUE BELGRADE 57:82

Plasman u grupi:
1 ISRAEL BASKET
2 BELGRADE
3 ANTWERP GIANTS
4 USK PRAGUE

Zatim je usledilo polufinale protiv prvoplasirane ekipe iz grupe A
GEORGIA BELGRADE 72 84

U drugom polufinalu sastaju se:
20:30 ISRAEL BASKET TELENET OOSTENDE

Nakon ovog meča znače se i satnica sutrašnjeg finala u zavisnosti od pobednika.

Devojčice su ostvarile drugo mesto u grupi nakon sledećih rezultata:

GROUP B
DBC WAREGEM BELGIUM SOUTH U16 32:68
BELGIUM SOUTH U16 BELGRADE 51:50
DBC WAREGEM BELGRADE 37:54

Plasman u grupi
1 BELGIUM SOUTH U16
2 BELGRADE
3 DBC WAREGEM

U doigravanju za plasman:
BELGIUM NORTH U16 BELGRADE 66 47
BELGRADE CR AWBB 71 53
29.12. V mesto
BELGRADE BC ALLEUR

Naš Dušan Antić je pobedio u takmičenju šutiranja trojki!!! Čestitamo mu!

Želimo sreću našim ekipama sutra!
Slike sa turnira

Godišnja pomoć klubovima
28.12.2015
Na sednici Predsedništva KSB održanoj 17.12.2015. godine doneta je odluka o godišnjoj pomoći klubovima od strane Košarkaškog saveza Beograda i Gradskog sekretarijata za sport i omladinu:

1. Klubovi 1. Ženske lige i 2. Ženske lige (ŽKK Radivoj Korać, KKŽ Crvena Zvezda i ŽKK Karaburma) po 4 lopte Molten GF6 namenski za rad sa mlađim kategorijama.

2. Klubovi 1. Muške regionalne lige Centar (KK Astra, KK Barajevo, KK Borac Zemun, KK Grocka, KK Kolubara LA 2003, KK Milan Trivić, BKK Radnički, KK Slodes, KK Torlak, KK Vitez, KK Žarkovo, KK Žitko Basket, KK Zemun i ŠKK Zvezdara) po 20.000 dinara namenski za uplatu dela godišnje članarine za sezonu 2015/2016.

3. Klubovi 2. Muške regionalne lige Centar (KK As Basket, KK Bask, KK Borča, KK Cerak, KK Eko Sport, KK LA Basket, KK Novi Beograd 7, KK Ras, KK Umka 2009, KK Vitez BGD 011, KK Viva i KK Zvezda) po 3 lopte Molten GF7.

4. Klubovi muških mlađih kategorija (KK All Star, KK BB Basket, KK Div Basket, KK Flash, KK Gorica, KK Mondo Basket, KK Orion, KK Put, KK Radivoj Korać, KK Radnički (Obrenovac), KK Sava, KK Vizura Shark, KK Železnik, KK Zmaj i KK Zvezdara M-Invest) po 2 lopte Molten GF7.

5. Klubovi ženskih mlađih kategorija (ŽKK Art Basket, ŽKK Girl Basket, ŽKK Kneževac Kijevo) po 2 lopte Molten GF6.

Novogodišnji turnir Borislav Reba Ćorković za pionire
27.12.2015
Poslednjeg dana turnira postignuti su sledeći rezultati:
Partizan NIS-Zemun 88:69
Crvena Zvezda-Banjica Mega 67:53

1. mesto - KK Crvena Zvezda - uručila nagradu Ljiljana Ćorković
2. mesto - KK Partizan - uručio nagradu Janković Novko, član predsedništva KSB
3. mesto - KK Zemun - uručio nagradu Paligorić Ivan, član predsedništva KSB
4. mesto - KK Banjica Mega - uručio nagradu Paligorić Ivan, član predsedništva KSB

Najbolji igrač turnira Vasić Lazar (KK Crvena Zvezda),nagradu uručile ćerka i unuka Ljiljane Ćorković.
Najbolji strelac turnira je Milošević Jarić Mane (KK Zemun),nagradu uručile ćerka i unuka Ljiljane Ćorković.
Zahvaljujemo se Hali Vizura koja je ove godine bila domaćin tradicionalnog turnira kao i svim učesnicima.

Slike

Novogodišnji turnir Borislav Reba Ćorković za pionire
27.12.2015
Drugog dana turnira postignuti su sledeći rezultati:

Banjica-Partizan NIS 64:79
Zemun-Crvena Zvezda Telekom 67:73
Trenutno stanje na tabeli kao i sve ove rezultate možete pratiti u levom meniju.

Novogodišnji turnir Borislav Reba Ćorković za pionire
26.12.2015
Prvog dan turnira postignuti su sledeći rezultati:

Banjica-Zemun 70:79
Partizan-Crvena Zvezda 54:57
Slike prvi dan

Turnir u belgijskom gradu Kortrijku
25.12.2015
Selekcije Beograda otputovale su sinoć put Belgije na tradicionalni košarkaški turnir u Kortrijku koji se održava od 27-29.12.2015.
Beograd ima u mušku i žensku selekciju na ovom turniru a Jokanović Vladimir i Aleksandra Radulović odlučili su se za sledeće igrač-ice:

JUNIORI
Bojanić Ivan Partizan NIS 30.04.1997.
Jovanović Slobodan Partizan NIS 19.02.1997.
Vukojičić Luka Zemun 25.09.1997.
Armuš Mladen Partizan NIS 26.03.1997.
Drljača Jovan Slodes 25-03-97
Antić Dušan Partizan NIS 11.09.1997.
Drobnjak Stefan Zemun 27.05.1997.
Todorić Mateja Zemun 10.08.1998.
Stojanov Lazar Astra 28.12.1997.
Stevanović Miloš Slodes 29.07.1997.
TRENER: Jokanović Vladimir 04.09.1961.

KADETKINJE
Stojić Marina Radivoj Korać 28.09.2000.
Turudić Teodora Radivoj Korać 19.07.1999.
Vulović Marta Radivoj Korać 08.02.2000.
Zukanović Marijana Crvena Zvezda 01.04.1999.
Čubra Tamara Crvena Zvezda 23.07.1999.
Bešić Marijana Partizan 02.04.2000.
Komnenović Maša Girl Basket 29.06.2000.
Đorđević Jovana Girl Basket 09.07.2001.
Jakovljević Katarina ČA Basket 19.09.2000.
Vujasin Jelena Girl Basket 29.10.2000.
TRENER: Radulović Aleksandra

Rasporede turnira možete videti na linkovima u prilogu



Dečaci raspored
Devojčice raspored

Prijavljivanje novih ekipa za Regionalnu ligu mlađih pionira, kadeta i juniora
24.12.2015
Prijavu NOVIH ekipa (koje nisu učestvovale u 1. stepenu takmičenja!!!), kao i eventualno odjavljivanje ekipa za nastavak takmičenja u Regionalnoj ligi mlađih pionira, kadeta i juniora, klubovi treba da pošalju na e-mail kancelarija@ksb.org.rs najkasnije do srede 30.12.2015. do 12 časova.

U mailu obavezno napisati koje se nove ekipe prijavljuju (npr. Zemun 2, Zemun 3 i Zemun 4) ili koje se odjavljuju (ne treba ponovo popunjavati i slati prijavu ukoliko je klub učestvovao u 1. stepenu takmičenja!!!).

Klubovi koji nisu učestvovali u 1. stepenu takmičenja ni u jednoj kategoriji, kao ni u Regionalnoj ligi pionira, treba da popune i pošalju kompletnu prijavu koja se nalazi u prilogu!

VAŽNA NAPOMENA: Ekipe koje su već učestvovale u 1. stepenu takmičenja NE TREBA PONOVO PRIJAVLJIVATI!!!
Prijava

Turnir IBC Belgrade 2015
23.12.2015
Sportsko udruženje IBC i Košarkaški Klub IBC iz Beograda, u saradnji sa GO Zvezdara, GO Stari Grad i Košarkaškim Savezom Beograda, treću godinu za redom organizuju novogodišnji internacionalni košarkaški turnir IBC Belgrade 2015. Ove godine turnir će se održati od ponedeljka 28. decembra do srede 30. decembra i okupiće klubove iz Slovenije, Makedonije, Crne Gore i Srbije. Turnir se održava u tri konkurencije (pionirska, kadetska i juniorska konkurencija), a učešće će uzeti 14 ekipa sa oko 150 dečaka uzrasta od 13 do 18 godina. Od ekipa iz Srbije, pored organizatora KK IBC, učestvovaće i KK Partizan, KK Beovuk 72, KK Žarkovo i OKK Zvezda.

Utakmice se igraju u salama OŠ Veljko Dugošević na Zvezdari (ul. Milana Rakića 41) i OŠ Stari Grad na Dorćolu (ul. Herceg Stjepana 7). Finalne utakmice i svečana ceremonija dodele pehara, medalja i priznanja najboljim pojedincima, održaće se u sredu, 30. decembra u sali OŠ Veljko Dugošević.

Turnir IBC Belgrade polako ali sigurno prerasta u najveći i najmasovniji događaj ovakvog tipa kod nas, pa tim povodom pozivamo sve zainteresovane ljubitelje košarke da dođu i pozdrave buduće košarkaške asove.
Plakat

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

Portal Košarkaškog Saveza Srbije
Registar igraca KSS
Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)
Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)
Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Basket 021


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.
Aktuelno
Organi KSB
Dokumenta
Adresari
Razno
Forum
Javne nabavke
Aktuelnosti
Vesti
Galerija
Linkovi
Kontakt
Adresar klubova
Adresar delegata
Adresar sudija
Adresari
Formulari
Izveštaji
Kazne po biltenima IIMRL
Kazne po biltenima IMRL
Kazne po biltenima MK
Normativna akta
Odluke
Odluke 1MRL zajedno sa uplatama
Odluke 2MRL zajedno sa uplatama
Odluke komisije za takmičenje KSS
Odluke MK zajedno sa uplatama
Prelazni rok
Propozicije
Saopštenja 1MRL
Saopštenja 2MRL
Saopštenja MK
Saopštenja Omladinci
Zakazane utakmice MK
Predsedništvo
Skupština
Nadzorni odbor
Komisija za rad sa mladjim kategorijama