broj poseta
09067311
Arhiva po sezonama

SENIORI
1.MRL Centar
Rezultati
Adresar ekipa
Kazne po biltenima 1MRL excell
Odluke 1MRL zajedno sa uplatama
Saopštenje 01
Saopštenje 02
Saopštenje 03
Saopštenje 04
Saopštenje 05
Saopštenje 06
Saopštenje 07
Saopštenje 08
Saopštenje 09
Saopštenje 10
Saopštenje 11
Saopštenje 12
Saopštenje 13
Saopštenje 14
Saopštenje 15
Saopštenje 16
Saopštenje 17
Saopštenje 18
Saopštenje 19
Saopštenje 20
Saopštenje 21
Saopštenje 22
Saopštenje 23
Saopštenje 24
2.MRL Centar
Rezultati
Adresar ekipa
Kazne po biltenima 2MRL excell
Odluke 2MRL sa uplatama
Saopštenje 01
Saopštenje 02
Saopštenje 03
Saopštenje 04
Saopštenje 05
Saopštenje 06
Saopštenje 07
Saopštenje 08
Saopštenje 09
Saopštenje 10
Saopštenje 11
Saopštenje 12
Saopštenje 13
Saopštenje 14
Saopštenje 15
Saopštenje 16
Saopštenje 17
Saopštenje 18
Saopštenje 19
Saopštenje 20
MLAĐI PIONIRI
Finalni turnir Kvalitetna...
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/4 Kvalitetna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Kvalitetna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Finalni turnir II liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/4 II liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/8 II liga
Rezultati
Adresar ekipa
II liga
Rezultati
Adresar ekipa
Finalni turnir Regionalna...
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/4 Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/8 Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/16 Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
Mlađi pioniri
1. stepen 2. ekipe
Rezultati
Adresar ekipa
Mlađi pioniri 2
PIONIRI
Novogodišnji turnir Reba
Rezultati
Adresar ekipa
Kvalitetna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž za Kvalitetnu ligu
Rezultati
Adresar ekipa
Finalni turnir II liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/4 II liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/8 II liga
Rezultati
Adresar ekipa
II liga
Rezultati
Adresar ekipa
Finalni turnir Regionalna...
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/4 Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/8 Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/16 Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
Pioniri
1. stepen 2. ekipe
Rezultati
Adresar ekipa
Pioniri 2
KADETI
Super liga
Rezultati
Adresar ekipa
7-12 liga
Rezultati
Adresar ekipa
Kvalitetna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Finalni turnir II i Regio...
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/4 II i Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/8 II i Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/16 II i Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
II liga
Rezultati
Adresar ekipa
Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen 2. ekipe
Rezultati
Adresar ekipa
1. krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
2. krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
JUNIORI
Super liga
Rezultati
Adresar ekipa
7-12 liga
Rezultati
Adresar ekipa
Kvalitetna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Finalni turnir II i Regio...
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/4 II i Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/8 II i Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
II liga
Rezultati
Adresar ekipa
Regionalna liga (9 ekipa)
Rezultati
Adresar ekipa
Regionalna liga (8 ekipa)
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen 2. ekipe
Rezultati
Adresar ekipa
1. krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
2. krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
U19M
OMLADINCI
Finalni turnir
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/4
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž za 8. mesto
Rezultati
Adresar ekipa
Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Saopštenje 01
Saopštenje 02
Saopštenje 03
Saopštenje 04
Saopštenje 05
Saopštenje 06
Saopštenje 07
Saopštenje 08
Saopštenje 09
Saopštenje 10
Saopštenje 11
Saopštenje 12
Saopštenje 13
Saopštenje 14
Saopštenje 15
Saopštenje 16
Saopštenje 17
Saopštenje 18
Saopštenje 19
Saopštenje 20
Saopštenje 21
MLAĐE PIONIRKE
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
PIONIRKE
Finalni turnir
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/4
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
Turnir 8. mart
Rezultati
Adresar ekipa
KADETKINJE
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
Kvalifikacije za ŽKLS
Rezultati
Adresar ekipa
JUNIORKE
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
U19Ž
OMLADINKE
SENIORKE
Aktuelnosti

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55

ČESTITKA ZLATNIM KOŠARKAŠICAMA
29.06.2015
Košarkaški savez Beograda ovim putem čestita ženskoj seniorskoj reprezentaciji Srbije osvajanje zlatne medalje na Evropskom prvenstvu u Mađarskoj i Rumuniji, najveći uspeh u istoriji naše ženske košarke, a ujedno želimo da im čestitamo i direktan plasman na Olimpijske igre u Riju.

Kamp Kalemegdan 2015
24.06.2015
Tradicionalni Kamp na Kalemegdanu u organizaciji Košarkaškog saveza Beograda, a pod pokroviteljstvom Gradskog sekretarijata za sport i omladinu održaće se u terminu od 29.06. do 05.07.2015. godine na otvorenim terenima KK Crvena Zvezda Telekom na Kalemegdanu.

Koordinator kampa za dečake je Slobodan Srezoski, a za devojčice Milan Bjelošević. Tehnički rukovodioci kampa su Milan Vukšić i Marko Janković.

Svi učesnici kampa treba da dođu u ponedeljak 29.06.2015. godine u 8:30 časova ujutro na terene KK Crvena Zvezda Telekom i ponesu sportsku opremu za trening i lopte sa sobom.

U prilogu se nalaze spiskovi dečaka i devojčica učesnika kampa.
Spisak učesnika

MASTER CAFE osvojio turnir 3x3 PRVENSTVO SRBIJE 2015 u Beogradu
24.06.2015
U utorak 23.06.2015. godine u prelepom ambijentu na otvorenim terenima KK Crvena Zvezda Telekom na Kalemegdanu održan je četvrti po redu turnir 3X3 PRVENSTVA SRBIJE 2015 u organizaciji Košarkaškog saveza Srbije i Košarkaškog saveza Beograda.
Ovom prilikom se zahvaljujemo košarkaškom klubu Crvena Zvezda Telekom koji nam je još jednom izašao u susret i ustupio svoje otvorene terene na Kalemegdanu na korišćenje i firmi Heba AD koja je obezbedila suncobrane za organizatore i osveženje za sve učesnike turnira.
Na turniru je učestvovalo 15 seniorskih i 30 ekipa mlađih kategorija u 3 kategorije (pioniri, kadeti i juniori). Na turniru u seniorskoj konkurenciji sudile su internacionalne sudije Milan Mažić, Branislav Mrdak i Marko Juras, kao i nacionalne sudije Vladimir Jevtović i Siniša Prpa.

Plasman po kategorijama:

PIONIRI 2001:
1. ZEMUN (Milošević Jarić Mane, Marković Aleksa, Bjelica Luka, Hubač Mateja)
2. BEKO (Vidović Radovan, Jovanović Lav, Plavšić Danilo, Stanisavljević Igor)
3. SAVA (Radosavljević Dušan, Rašković Dušan, Žepina Ivan, Janićijević Radivoje)

Prvoplasirana ekipa je dobila sportsku opremu od KSS, a igrači sve tri ekipe su dobili nagrade u vidu pehara-statua. Nagrade je uručio komesar turnira Milan Vukšić.

KADETI 1999:
1. VRAGOLANI (Stanojević Dušan, Popović Ljubo, Bubanja Dušan, Petrović Simon)
2. ZEMUN (Pavić Nikola, Nekić Lazar, Jović Đorđe, Antić Miloš)
3. PARTIZAN (Šljivančanin Jovan, Ilić Matija, Gazivoda Aleksandar, Miholjčić Tomislav)

Prvoplasirana ekipa je dobila sportsku opremu od KSS, a igrači sve tri ekipe su dobili nagrade u vidu pehara-statua. Nagrade je uručio proslavljeni košarkaški trener Vlade Đurović.

JUNIORI 1997:
1. ŠEVALI (Stevanović Miloš, Ivković Aleksandar, Balović Petar, Terzić Branislav)
2. KLONFERI (Žigić Marko, Radosavljević Vuk, Đerić Miloš, Dobrijević Aleksa)
3. ZEMUN (Bojanović Miloš, Trajković Vladimir, Stanković Nikola, Drobnjak Stefan)

Prvoplasirana ekipa je dobila sportsku opremu od KSS, a igrači sve tri ekipe su dobili nagrade u vidu pehara-statua. Nagrade je uručio član Predsedništva KSB Nenad Pujaz.

SENIORI:
1. MASTER CAFE (Rašić Lazar, Vujović Nikola, Dugošija Marko, Dragović Bogdan)
2. ŽIGUBIGULE (Vuletić Marko, Božić Srđan, Šparović Petar, Karalić Nemanja)
3. AUTO KUĆA SEKULIĆ (Petrović Đorđe, Antić Jovan, Vasić Mihailo, Petković Miloš)

Prvoplasirana ekipa je dobila novčanu nagradu u iznosu od 40.000 dinara, drugoplasirana ekipa je dobila novčanu nagradu u iznosu od 20.000 dinara, a trećeplasirana ekipa je dobila sportsku opremu od KSS. Nagradu prvoplasiranoj ekipi je uručio predsednik KSB Dejan Dimitrijević, drugoplasiranoj ekipi nagradu je uručio najbolji srpski sudija Ilija Belošević, a trećeplasiranoj ekipi nagradu je uručio član Predsedništva KSB Nenad Pujaz.

U prilogu se nalaze svi rezultati po kategorijama, kao i slike sa turnira.
Slike
PIONIRI 2001 - Rezultati
KADETI 1999 - Rezultati
JUNIORI 1997 - Rezultati
SENIORI - Rezultati

3 X 3 PRVENSTVO SRBIJE 2015, BEOGRAD, RASPOREDI
22.06.2015
Rasporede po kategorijama možete videti u prilogu.
Ekipe treba da budu na terenima najkasnije 30 minuta pre početka i da se prijave organizatorima takmičenja kod terena 1.
Pioniri 2001
Kadeti 1999
Juniori 1997
Seniori

Finalni turnir kadeta regionalne lige
21.06.2015
KK Partizan bio je domaćin finalnog turnira u kadetskoj konkurenciji II i regionalne lige koji je više ličio na najkvalitetnije takmičenje u ovoj kategoriji nego na borbu drugih i trećih ekipa ovih timova. U tri dana moglo se videti mnogo kvalitetnih utakmica i mnogo lepih poteza od sve četiri ekipe. Vrhunac je bio poslednji dan gde su snage za treće mesto u prvoj utakmici odmerile ekipe Vizure Shark i Borče. U izvanrednoj utakmici dve ravnopravne ekipe, osim jednog vođstva Borče od deset razlike, ceo tok utakmice ekipe su se smenjivale u minimalnom vođstvu. Ekipa Vizure je bila na kraju srećnija i domogla se bronzane medalje.
U finalnoj utakmici, KK Flash 3 je tokom većeg dela bio u vođstvu i pored toga što je Partizan važio za favorita. Momci iz KK Flash su pokazali da nisu slučajno došli do finala i malo sreće im je falilo u završnici da podignu pehar prvaka u kadetskoj konkurenciji.
OŠ Veljko Dugošević bila je mala da primi sve one koji su došli da isprate igru koju su prikazali momci sve četiri ekipe.
Pehare i medalje dodelio je bivši dugogodišnji košarkaš Partizana Oliver Popović.
Zahvaljujemo se KK Partizan na odličnoj organizaciji.
Slike

Finalni turnir mlađih pionira
21.06.2015
Završnica regionalne lige mlađih pionira odigrana je u fantastičnom ambijentu u Mladenovcu u organizaciji KK BB Basket. Domaćin je poneo i pehar prvaka u ovoj kategoriji za sezonu 2014/2015. godinu i ovim putem im se zahvaljujemo na izvanrednoj organizaciji i gostoprimstvu svim ekipama i službenim licima.
U prilogu nekolika slika sa završnog turnira
Slike

3 X 3 PRVENSTVO SRBIJE 2015, BEOGRAD, UTORAK, 23. JUN, KALEMEGDAN
12.06.2015
Po odluci Upravnog odbora KSS i Kalendara takmičenja 3X3 PRVENSTVO SRBIJE 2015, četvrti turnir 3X3 PRVENSTVA SRBIJE 2015 će se održati u Beogradu u UTORAK 23. JUNA 2015. godine.
Organizatori su KOŠARKAŠKI SAVEZ SRBIJE, KOŠARKAŠKI SAVEZ BEOGRADA I KOŠARKAŠKI KLUB CRVENA ZVEZDA TELEKOM koji je dao KSB-u na korišćenje svoje otvorene terene na Kalemegdanu.

Takmičarske kategorije su: SENIORI, U18 JUNIORI 1997, U16 KADETI 1999 i U14 PIONIRI 2001.
U svakoj navedenoj kategoriji mogu da učestvuju mlađi takmičari/ekipe od navedenog uzrasta.

Maksimalan broj ekipa je ograničen po kategorijama:
- SENIORI: 32 ekipe
- U18 JUNIORI 1997: 24 ekipe
- U16 KADETI 1999: 24 ekipe
- U14 PIONIRI 2001: 24 ekipe

Nagrade po kategorijama:
- SENIORI
Nagrada za 1. mesto je novčana nagrada u iznosu od 40.000,00 dinara
Nagrada za 2. mesto je novčana nagrada u iznosu od 20.000,00 dinara
Nagrada za 3. mesto je sportska oprema koju obezbeđuje KSS

Tri prvoplasirane ekipe u kategoriji seniora se direktno plasiraju na završni Finalni turnir 3X3 Prvenstva Srbije, u Beogradu 8. Avgusta 2015. godine.

- U18 JUNIORI 1997
Nagrada za 1. mesto je sportska oprema koju obezbeđuje KSS, pehar za ekipu, medalje za igrače
Nagrada za 2. mesto je pehar za ekipu, medalje za igrače
Nagrada za 3. mesto je pehar za ekipu, medalje za igrače

- U16 KADETI 1999
Nagrada za 1. mesto je sportska oprema koju obezbeđuje KSS, pehar za ekipu, medalje za igrače
Nagrada za 2. mesto je pehar za ekipu, medalje za igrače
Nagrada za 3. mesto je pehar za ekipu, medalje za igrače

- U14 PIONIRI 2001
Nagrada za 1. mesto je sportska oprema koju obezbeđuje KSS, pehar za ekipu, medalje za igrače
Nagrada za 2. mesto je pehar za ekipu, medalje za igrače
Nagrada za 3. mesto je pehar za ekipu, medalje za igrače

Kotizacija za učešće u kategoriji SENIORI je 4.000,00 dinara, a u kategorijama U18 JUNIORI 1997, U16 KADETI 1999 i U14 PIONIRI 2001 je 2.000,00 dinara.
Takmičenje se igra po FIBA 3X3 pravilima.
Za komesara takmičenja je imenovan Vukšić Milan.

PROCEDURA PRIJAVE EKIPA I UPLATA KOTIZACIJE
Prijavljivanje ekipa se vrši LIČNO u kancelariji KSB, Sazonova 83, Kuća košarke, od ponedeljka 15.06.2015. godine do ponedeljka 22.06.2015. godine do 12 časova, na obrascu prijave koji se nalazi u prilogu. Prilikom prijavljivanja će se vršiti i uplata kotizacije za ekipu.
U slučaju da bude više prijavljenih ekipa od predviđenog broja u svakoj kategoriji, Organizatori takmičenja će odrediti ekipe koje će učestvovati u takmičenju.

Raspored i satnica takmičenja će biti objavljeni na sajtu KSB www.ksb.rs u ponedeljak 22.06.2015. godine u popodnevnim časovima.
INFORMACIJA
PRIJAVA EKIPE
FIBA_3x3_Pravila igre_2015_tekst
FIBA_3x3_2015_Rules_Table
FIBA_3x3_2015_Rules_Text
FIBA_3x3_Scoresheet_ENG

RTC 2015 - Dečaci 2000. i 2001. god.
12.06.2015
Obaveštenje i spiskovi učesnika 2000. i 2001. godišta nalaze se u prilogu.
Obaveštenje
Spisak 2000.
Spisak 2001.

Polaganje ispita za Regionalne sudije 2015
12.06.2015
Informacija u prilogu.
Polaganje ispita za Regionalne sudije 2015
Kandidati KSB za Regionalne sudije 2015

Finalni turnir Juniori Regionalna liga
11.06.2015
Odlukom Predsedništva KSB i Komisije za takmičenje KSB finalni turnir u kategoriji Juniori Regionalna liga će se odigrati od 16.06. do 18.06.2015. godine u balonu Sava. Domaćin turnira je KK Sava, a pored njih učestvuju KK Cerak, KK Surčin Dobanovci i KK Eko Sport.

Utakmice se igraju po sledećem rasporedu:

Utorak 16.06.2015.
15:00 KK Sava – KK Eko Sport
17:00 KK Cerak – KK Surčin Dobanovci

Sreda 17.06.2015.
15:20 KK Sava – KK Cerak
17:20 KK Eko Sport – KK Surčin Dobanovci

Četvrtak 18.06.2015.
15:00 KK Surčin Dobanovci – KK Sava
18:20 KK Cerak – KK Eko Sport

Domaćin turnira obezbeđuje salu, a troškove službenih lica u iznosu od 23.400 dinara dele ostale tri ekipe (7.800 dinara po ekipi), koje treba predati delegatu turnira pre početka prve utakmice.
Ekipe su obavezne da pored licence i takmičarskih kartona igrača sa važećim lekarskim pregledom ponesu na uvid još jedan dokument sa slikom za svakog igrača (lična karta, pasoš, đačka knjižica, povlastica GSP...)
Prvoimenovane ekipe nastupaju u svetlim dresovima.
KSB obezbeđuje pehare i medalje za ekipe.


Komesar takmičenja MK
Branko Jovanović

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55

Portal Košarkaškog Saveza Srbije
Registar igraca KSS
Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)
Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)
Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Basket 021


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.
Aktuelno
Organi KSB
Dokumenta
Adresari
Razno
Forum
Javne nabavke
Aktuelnosti
Vesti
Galerija
Linkovi
Kontakt
Adresar klubova
Adresar delegata
Adresar sudija
Adresari
Formulari
Izveštaji
Kazne po biltenima IIMRL
Kazne po biltenima IMRL
Kazne po biltenima MK
Normativna akta
Odluke
Odluke 1MRL zajedno sa uplatama
Odluke 2MRL zajedno sa uplatama
Odluke komisije za takmičenje KSS
Odluke MK zajedno sa uplatama
Prelazni rok
Propozicije
Saopštenja 1MRL
Saopštenja 2MRL
Saopštenja MK
Saopštenja Omladinci
Zakazane utakmice MK
Predsedništvo
Skupština
Nadzorni odbor
Komisija za rad sa mladjim kategorijama