broj poseta
09294596
Arhiva po sezonama

SENIORI
1.MRL Centar
Rezultati
Adresar ekipa
Saopštenje 01
2.MRL Centar
Rezultati
Adresar ekipa
Saopštenje 01
MLAĐI PIONIRI
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen 2. ekipe
Rezultati
Adresar ekipa
PIONIRI
Predkvalifikacije za 1. s...
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen 2. ekipe
Rezultati
Adresar ekipa
KADETI
1. krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
2. krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
Predkvalifikacije za 1. s...
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen 2. ekipe
Rezultati
Adresar ekipa
JUNIORI
1. krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
2. krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
U19M
OMLADINCI
MLAĐE PIONIRKE
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
PIONIRKE
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
KADETKINJE
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
JUNIORKE
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
U19Ž
OMLADINKE
SENIORKE
Aktuelnosti

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59

Finalni turnir Mlađe pionirke
02.06.2015
Finalni turnir u kategoriji Mlađe pionirke će se odigrati 05.06. i 07.06.2015. godine u sali OŠ Laza Kostić na Novom Beogradu. Domaćin turnira je ŽKK Art Basket, a pored njih učestvuju ŽKK Partizan, ŽKK Radivoj Korać i ŽKK Ras.

Utakmice se igraju po sledećem rasporedu:

Petak 05.06.2015.
19:20 ŽKK Art Basket – ŽKK Radivoj Korać
21:15 ŽKK Partizan – ŽKK Ras

Nedelja 07.06.2015.
12:20 Utakmica za 3. mesto
14:15 Finale

Domaćin turnira obezbeđuje salu i snosi troškove službenih lica u iznosu od 12.000 dinara, odnosno 3.000 dinara po utakmici, koje treba predati delegatu turnira pre početka prve utakmice.
Ekipe su obavezne da pored licence i takmičarskih kartona igrača sa važećim lekarskim pregledom ponesu na uvid još jedan dokument sa slikom za svakog igrača (lična karta, pasoš, đačka knjižica, povlastica GSP...)
KSB obezbeđuje pehare i medalje za ekipe.


Komesar takmičenja MK
Branko Jovanović

Kurs za nove košarkaške sudije
29.05.2015
Prvo predavanje na kursu za nove košarkaške sudije će biti održano u subotu 30. maja 2015. godine od 10 do 12:30 časova u velikoj sali na drugom spratu Kuće košarke, predavač će biti nacionalni sudija Ninković Nemanja.

Sudijska komisija KSB
Dragoslav Ljuca

Turnir regiona 2001 i mlađi
26.05.2015
Kompletno obaveštenje u dopisu u prilogu.
Dopis turnir regiona 2001

Kurs za nove košarkaške sudije
21.05.2015
Predavanja će zbog radova u Kući košarke početi od 30. maja 2015. godine, a tačna satnica će biti objavljena u toku sledeće nedelje.

Sudijska komisija KSB
Dragoslav Ljuca

RTC Kragujevac za devojčice
20.05.2015
Dopis u vezi RTC Kragujevac za devojčice i spiskove možete videti u prilogu.
Dopis
Treneri
Spisak 2001.
Spisak 2002.

Turnir regiona 2002 i mlađi
19.05.2015
Kompletno obaveštenje u dopisu u prilogu.
Dopis turnir regiona 2002

Termini baraza i finalnih turnira liga KSB
19.05.2015
MOLIMO KLUBOVE DA TERMINE UTAKMICA USKLADE SA TURNIRIMA REGIONA OD 22-24.05(2002) I 29-31.05(2001), ODNOSNO DA SE PRVO CUJU SA PROTIVNIKOM UKOLIKO JE NEKO DETE NA TURNIRU, U TOM SLUCAJU UTAKMICA SE NE MOZE ZAKAZATI JER JE UCESCE U REPREZENTATIVNIM AKCIJAMA I JEDINI RAZLOG ZA POMERANJE TERMINA UTAKMICA, ODLAGANJE ITD...ZNACI, UTAKMICE SE MOGU IGRATI SVIM OSTALIM DANIMA OSIM PETKA, SUBOTE I NEDELJE...

Mladji pioniri kvalitetna liga:
Prolaze po 4 prvoplasirane ekipe iz dve grupe i igraju po principu 1-4,2-3,3-2,4-1
Termini odigravanja 1/4 finala su 23 i 30.05.2015.
Finalni turnir 4 ekipe po principu svako sa svakim:
05-07.06.2015.

Mladji pioniri regionalna liga:
Prolaze po 3 prvoplasirane ekipe iz 10 grupa(30) i 2 najbolje četvrtoplasirane ekipe, ukupno 32

Termini:
1/16 finala - 20. i 23.05.
1/8 finala - 27. I 30.05.
1/4 finala - 03. i 06.06.
Finalni turnir 4 ekipe
13-15.06.2015.

Pioniri II i regionalna liga:
Prolazi po 6 prvoplasiranih ekipa iz 3 grupe II lige(18), 8 prvoplasiranih ekipa iz 8 grupa regionalne lige i 6 najboljih drugoplasiranih, ukupno 32 ekipe.
Termini:
1/16 finala - 18. i 25.04.
1/8 finala - 09. i 16.05.
1/4 finala - 23.05. i 30.05.

Finalni turnir 4 ekipe
po prijavi zainteresovanog za organizaciju


Kadeti kvalitetna liga:
Prolaze po 4 prvoplasirane ekipe iz dve grupe i igraju po principu 1-4,2-3,3-2,4-1
Termini odigravanja 1/4 finala su 23 i 30.05.2015.
Finalni turnir 4 ekipe po principu svako sa svakim:
05-07.06.2015.

Kadeti II i regionalna liga:
Prolazi po 7 prvoplasiranih ekipa iz dve grupe II lige(14), po tri prvoplasirane iz 5 grupa regionalne lige(15) i 3 najbolje četvrtoplasirane, ukupno 32 ekipe.

Termini:
Termini:
1/16 finala - 20. i 23.05.
1/8 finala - 27. I 30.05.
1/4 finala - 03. i 06.06.
Finalni turnir 4 ekipe po principu svako sa svakim:
13-15.06.2015.


Juniori kvalitetna liga:
Prolaze po 4 prvoplasirane ekipe iz dve grupe i igraju po principu 1-4,2-3,3-2,4-1

Termini odigravanja 1/4 finala su 23 i 30.05.2015.
Finalni turnir 4 ekipe po principu svako sa svakim:
05-07.06.2015.

Juniori regionalna liga:
Prolaze po 4 prvoplasirane ekipe iz 4 grupe(16)

Termini odigravanja:
1/8 finala - 23 i 30.05
1/4 finala - 03.06. i 06.06.2015.
Finalni turnir 12-14.06.2015.

NAPOMENA:
Termini finalnih turnira mogu se menjati u zavisnosti od ponuda klubova koji se prijave za domaćinstvo.

Kup Beograda za najmlađe 2015
18.05.2015
Proteklog vikenda u balonu KK Sava održan je još jedan Kup Beograda za najmlađe u organizaciji KSB, a pod pokroviteljstvom Gradskog sekretarijata za sport i omladinu.
Ove godine su učesnici bili najtalentovaniji dečaci iz beogradskih klubova uzrasta 2003. i mlađi.

Najuspešniji na turniru su bili dečaci KK Mladost Admiral koji su u finalu nadigrali KK Zemun rezultatom 46:29.
U borbi za treće mesto ekipa KK Crvena Zvezda Telekom je pobedila ekipu KK Barajevo rezultatom 43:38.
Za najboljeg igrača turnira proglašen je Popović Srđan iz KK Mladost Admiral, a najmlađi učesnik turnira je bio Eskić Luka iz KK SVB (2007. godište).
Najboljim ekipama, kao i pojedincima, nagrade su uručili Milan Vukšić i Marko Janković (tehnički rukovodioci turnira).

Kompletan raspored sa svim rezultatima, kao i slike sa Kupa za najmlađe možete videti u prilogu.
Slike
Raspored i rezultati

Sastanak klubova Letnje muške seniorske lige
15.05.2015
Sastanak klubova Letnje muške seniorske lige će biti održan u ponedeljak 18.05.2015. godine u 17 časova u velikoj sali na 2. spratu Kuće košarke, Sazonova 83.

Komesar LMSL
Branko Aleksić

Turniri regiona KSS za 2002. i 2001. godište
15.05.2015
Turnir regiona KSS za 2002. godište održaće se od 22. do 24. maja 2015. godine u Kragujevcu, a za 2001. godište od 29. do 31. maja 2015. godine u istom gradu.
Region Beograd nastupaće sa dve ekipe u svakom godištu.
Informacije za turnir 2002. godišta biće objavljene u ponedeljak 18.05.2015. godine.

stručni saradnik
Medić Milan

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59

Portal Košarkaškog Saveza Srbije
Registar igraca KSS
Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)
Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)
Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Basket 021


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.
Aktuelno
Organi KSB
Dokumenta
Adresari
Razno
Forum
Javne nabavke
Aktuelnosti
Vesti
Galerija
Linkovi
Kontakt
Adresar klubova
Adresar delegata
Adresar sudija
Adresari
Formulari
Izveštaji
Kazne po biltenima IIMRL
Kazne po biltenima IMRL
Kazne po biltenima MK
Normativna akta
Odluke
Odluke 1MRL zajedno sa uplatama
Odluke 2MRL zajedno sa uplatama
Odluke komisije za takmičenje KSS
Odluke MK zajedno sa uplatama
Prelazni rok
Propozicije
Saopštenja 1MRL
Saopštenja 2MRL
Saopštenja MK
Saopštenja Omladinci
Zakazane utakmice MK
Predsedništvo
Skupština
Nadzorni odbor
Komisija za rad sa mladjim kategorijama