broj poseta
09067335
Arhiva po sezonama

SENIORI
1.MRL Centar
Rezultati
Adresar ekipa
Kazne po biltenima 1MRL excell
Odluke 1MRL zajedno sa uplatama
Saopštenje 01
Saopštenje 02
Saopštenje 03
Saopštenje 04
Saopštenje 05
Saopštenje 06
Saopštenje 07
Saopštenje 08
Saopštenje 09
Saopštenje 10
Saopštenje 11
Saopštenje 12
Saopštenje 13
Saopštenje 14
Saopštenje 15
Saopštenje 16
Saopštenje 17
Saopštenje 18
Saopštenje 19
Saopštenje 20
Saopštenje 21
Saopštenje 22
Saopštenje 23
Saopštenje 24
2.MRL Centar
Rezultati
Adresar ekipa
Kazne po biltenima 2MRL excell
Odluke 2MRL sa uplatama
Saopštenje 01
Saopštenje 02
Saopštenje 03
Saopštenje 04
Saopštenje 05
Saopštenje 06
Saopštenje 07
Saopštenje 08
Saopštenje 09
Saopštenje 10
Saopštenje 11
Saopštenje 12
Saopštenje 13
Saopštenje 14
Saopštenje 15
Saopštenje 16
Saopštenje 17
Saopštenje 18
Saopštenje 19
Saopštenje 20
MLAĐI PIONIRI
Finalni turnir Kvalitetna...
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/4 Kvalitetna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Kvalitetna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Finalni turnir II liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/4 II liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/8 II liga
Rezultati
Adresar ekipa
II liga
Rezultati
Adresar ekipa
Finalni turnir Regionalna...
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/4 Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/8 Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/16 Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
Mlađi pioniri
1. stepen 2. ekipe
Rezultati
Adresar ekipa
Mlađi pioniri 2
PIONIRI
Novogodišnji turnir Reba
Rezultati
Adresar ekipa
Kvalitetna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž za Kvalitetnu ligu
Rezultati
Adresar ekipa
Finalni turnir II liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/4 II liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/8 II liga
Rezultati
Adresar ekipa
II liga
Rezultati
Adresar ekipa
Finalni turnir Regionalna...
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/4 Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/8 Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/16 Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
Pioniri
1. stepen 2. ekipe
Rezultati
Adresar ekipa
Pioniri 2
KADETI
Super liga
Rezultati
Adresar ekipa
7-12 liga
Rezultati
Adresar ekipa
Kvalitetna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Finalni turnir II i Regio...
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/4 II i Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/8 II i Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/16 II i Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
II liga
Rezultati
Adresar ekipa
Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen 2. ekipe
Rezultati
Adresar ekipa
1. krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
2. krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
JUNIORI
Super liga
Rezultati
Adresar ekipa
7-12 liga
Rezultati
Adresar ekipa
Kvalitetna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Finalni turnir II i Regio...
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/4 II i Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/8 II i Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
II liga
Rezultati
Adresar ekipa
Regionalna liga (9 ekipa)
Rezultati
Adresar ekipa
Regionalna liga (8 ekipa)
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen 2. ekipe
Rezultati
Adresar ekipa
1. krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
2. krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
U19M
OMLADINCI
Finalni turnir
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/4
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž za 8. mesto
Rezultati
Adresar ekipa
Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Saopštenje 01
Saopštenje 02
Saopštenje 03
Saopštenje 04
Saopštenje 05
Saopštenje 06
Saopštenje 07
Saopštenje 08
Saopštenje 09
Saopštenje 10
Saopštenje 11
Saopštenje 12
Saopštenje 13
Saopštenje 14
Saopštenje 15
Saopštenje 16
Saopštenje 17
Saopštenje 18
Saopštenje 19
Saopštenje 20
Saopštenje 21
MLAĐE PIONIRKE
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
PIONIRKE
Finalni turnir
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/4
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
Turnir 8. mart
Rezultati
Adresar ekipa
KADETKINJE
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
Kvalifikacije za ŽKLS
Rezultati
Adresar ekipa
JUNIORKE
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
U19Ž
OMLADINKE
SENIORKE
Rezultati

Grupe: | 1 | 2 |

OMLADINCI/Regionalna liga/Grupa 1

RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Slodes201911608104556339
2.KK Borac Zemun201551526118534135
3.KK Astra201551295112816735
4.KK Zemun Fitofarmacija 2201551478132515335
5.KK Probasket20137140513634233
6.KK Viva Basket2091112901348-5829
7.KK Div Basket2081213511434-8328
8.KK Cerak 22071311211180-5927
9.OKK Beograd2071312651436-17127
10.KK Radivoj Korać2021811021515-41322
11.KK Omladinac2002010991581-48220


1. kolo26.10.2013
32580KK Viva Basket : KK Radivoj Korać97 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.10.2013 Vreme: 13:30
Lokacija: Jovan Dučić ( Milentija Popovića 16)
32581KK Cerak 2 : OKK Beograd65 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.10.2013 Vreme: 20:20
Lokacija: 14. Oktobar ( Gočka 40)
32582KK Astra : KK Probasket59 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.10.2013 Vreme: 21:40
Lokacija: Vuk Karadžić ( Takovska 41)
32583KK Div Basket : KK Omladinac88 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.10.2013 Vreme: 20:15
Lokacija: Milan Rakić ( Vojvođanska 62)
32584KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Borac Zemun60 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.12.2013 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki ( Gradski park 2)
KK Slodes - slobodna ekipa

2. kolo02.11.2013
32585KK Slodes : KK Viva Basket73 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2013 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Slodes ( Borska 92f)
32586KK Omladinac : KK Zemun Fitofarmacija 253 : 95
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2013 Vreme: 20:50
Lokacija: Sava Šumanović (Altina) ( Dobanovački put 107)
32587KK Probasket : KK Div Basket61 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2013 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala Slodes ( Borska 92f)
32588OKK Beograd : KK Astra55 : 90
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.11.2013 Vreme: 13:15
Lokacija: Ratko Mitrović ( Omladinskih brigada 58)
32589KK Radivoj Korać : KK Cerak 253 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2013 Vreme: 14:20
Lokacija: Milan Đ. Milićević ( Borivoja Stevanovića 27a)
KK Borac Zemun - slobodna ekipa

3. kolo09.11.2013
32592KK Cerak 2 : KK Slodes48 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2013 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Slodes ( Borska 92f)
32593KK Astra : KK Radivoj Korać83 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2013 Vreme: 12:30
Lokacija: Vuk Karadžić ( Takovska 41)
32594KK Div Basket : OKK Beograd90 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2013 Vreme: 20:15
Lokacija: Milan Rakić ( Vojvođanska 62)
32595KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Probasket89 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2013 Vreme: 12:30
Lokacija: Hala Pinki ( Gradski park 2)
32596KK Borac Zemun : KK Omladinac89 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2013 Vreme: 13:45
Lokacija: MOC Zmaj ( Autoput Beograd - Zagreb 18)
KK Viva Basket - slobodna ekipa

4. kolo16.11.2013
32597KK Slodes : KK Astra75 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2013 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Slodes ( Borska 92f)
32598KK Viva Basket : KK Cerak 253 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2013 Vreme: 15:30
Lokacija: Jovan Dučić ( Milentija Popovića 16)
32599KK Probasket : KK Borac Zemun55 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2013 Vreme: 21:15
Lokacija: Karađorđe ( Jove Ilića 2)
32600OKK Beograd : KK Zemun Fitofarmacija 263 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2013 Vreme: 21:45
Lokacija: Sava Šumanović (Altina) ( Dobanovački put 107)
32601KK Radivoj Korać : KK Div Basket48 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.11.2013 Vreme: 21:30
Lokacija: Milan Đ. Milićević ( Borivoja Stevanovića 27a)
KK Omladinac - slobodna ekipa

5. kolo23.11.2013
32604KK Astra : KK Viva Basket61 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2013 Vreme: 12:45
Lokacija: Vuk Karadžić ( Takovska 41)
32605KK Div Basket : KK Slodes43 : 95
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.04.2014 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala Slodes ( Borska 92f)
32606KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Radivoj Korać64 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2014 Vreme: 21:45
Lokacija: Sava Šumanović (Altina) ( Dobanovački put 107)
32607KK Borac Zemun : OKK Beograd72 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2013 Vreme: 20:15
Lokacija: MOC Zmaj ( Autoput Beograd - Zagreb 18)
32608KK Omladinac : KK Probasket66 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2013 Vreme: 12:15
Lokacija: 1300 Kaplara ( Pančina 1)
KK Cerak 2 - slobodna ekipa

6. kolo30.11.2013
32609KK Slodes : KK Zemun Fitofarmacija 285 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.05.2014 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Slodes ( Borska 92f)
32610KK Viva Basket : KK Div Basket64 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2013 Vreme: 14:30
Lokacija: Jovan Dučić ( Milentija Popovića 16)
32611KK Cerak 2 : KK Astra42 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2014 Vreme: 20:20
Lokacija: Vuk Karadžić ( Takovska 41)
32612OKK Beograd : KK Omladinac76 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2013 Vreme: 13:30
Lokacija: Ratko Mitrović ( Omladinskih brigada 58)
32613KK Radivoj Korać : KK Borac Zemun65 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2013 Vreme: 14:45
Lokacija: Milan Đ. Milićević ( Borivoja Stevanovića 27a)
KK Probasket - slobodna ekipa

7. kolo07.12.2013
32616KK Div Basket : KK Cerak 273 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2013 Vreme: 20:15
Lokacija: Milan Rakić ( Vojvođanska 62)
32617KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Viva Basket61 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2013 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Pinki ( Gradski park 2)
32618KK Borac Zemun : KK Slodes71 : 94
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2013 Vreme: 12:15
Lokacija: MOC Zmaj ( Autoput Beograd - Zagreb 18)
32619KK Omladinac : KK Radivoj Korać56 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2013 Vreme: 20:15
Lokacija: 1300 Kaplara ( Pančina 1)
32620KK Probasket : OKK Beograd67 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2013 Vreme: 17:50
Lokacija: Hala Slodes ( Borska 92f)
KK Astra - slobodna ekipa

8. kolo14.12.2013
32621KK Slodes : KK Omladinac86 : 22
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2013 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Slodes ( Borska 92f)
32622KK Viva Basket : KK Borac Zemun52 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2013 Vreme: 16:00
Lokacija: Jovan Dučić ( Milentija Popovića 16)
32623KK Cerak 2 : KK Zemun Fitofarmacija 257 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2014 Vreme: 21:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije ( Borova 8)
32624KK Astra : KK Div Basket58 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2013 Vreme: 11:15
Lokacija: Vuk Karadžić ( Takovska 41)
32625KK Radivoj Korać : KK Probasket46 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.12.2013 Vreme: 21:30
Lokacija: Milan Đ. Milićević ( Borivoja Stevanovića 27a)
OKK Beograd - slobodna ekipa

9. kolo21.12.2013
32628KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Astra69 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2013 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki ( Gradski park 2)
32629KK Borac Zemun : KK Cerak 265 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2013 Vreme: 16:30
Lokacija: MOC Zmaj ( Autoput Beograd - Zagreb 18)
32630KK Omladinac : KK Viva Basket60 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2013 Vreme: 12:15
Lokacija: 1300 Kaplara ( Pančina 1)
32631KK Probasket : KK Slodes52 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2013 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Slodes ( Borska 92f)
32632OKK Beograd : KK Radivoj Korać59 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2013 Vreme: 13:30
Lokacija: Ratko Mitrović ( Omladinskih brigada 58)
KK Div Basket - slobodna ekipa

10. kolo25.01.2014
32633KK Slodes : OKK Beograd90 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2014 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Slodes ( Borska 92f)
32634KK Viva Basket : KK Probasket65 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2014 Vreme: 13:30
Lokacija: Jovan Dučić ( Milentija Popovića 16)
32635KK Cerak 2 : KK Omladinac68 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2014 Vreme: 20:20
Lokacija: Đorđe Krstić ( Živka Nastića Babe 12)
32636KK Astra : KK Borac Zemun53 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2014 Vreme: 14:45
Lokacija: Vuk Karadžić ( Takovska 41)
32637KK Div Basket : KK Zemun Fitofarmacija 292 : 95
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.05.2014 Vreme: 20:20
Lokacija: Milan Rakić ( Vojvođanska 62)
KK Radivoj Korać - slobodna ekipa

11. kolo01.02.2014
32640KK Borac Zemun : KK Div Basket52 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.02.2014 Vreme: 14:00
Lokacija: MOC Zmaj ( Autoput Beograd - Zagreb 18)
32641KK Omladinac : KK Astra61 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.02.2014 Vreme: 11:15
Lokacija: 1300 Kaplara ( Pančina 1)
32642KK Probasket : KK Cerak 262 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.02.2014 Vreme: 12:20
Lokacija: Dositej Obradović (Balon) ( Maksima Gorkog 94)
32643OKK Beograd : KK Viva Basket77 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.02.2014 Vreme: 13:30
Lokacija: Ratko Mitrović ( Omladinskih brigada 58)
32644KK Radivoj Korać : KK Slodes43 : 89
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.04.2014 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Slodes ( Borska 92f)
KK Zemun Fitofarmacija 2 - slobodna ekipa

12. kolo08.02.2014
32645KK Borac Zemun : KK Zemun Fitofarmacija 2105 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.02.2014 Vreme: 19:20
Lokacija: MOC Zmaj ( Autoput Beograd - Zagreb 18)
32646KK Omladinac : KK Div Basket55 : 97
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.02.2014 Vreme: 12:15
Lokacija: 1300 Kaplara ( Pančina 1)
32647KK Probasket : KK Astra70 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.02.2014 Vreme: 14:20
Lokacija: Dositej Obradović (Balon) ( Maksima Gorkog 94)
32648OKK Beograd : KK Cerak 262 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.02.2014 Vreme: 13:30
Lokacija: Ratko Mitrović ( Omladinskih brigada 58)
32649KK Radivoj Korać : KK Viva Basket32 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.02.2014 Vreme: 21:40
Lokacija: Milan Đ. Milićević ( Borivoja Stevanovića 27a)
KK Slodes - slobodna ekipa

13. kolo15.02.2014
32651KK Viva Basket : KK Slodes40 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2014 Vreme: 17:30
Lokacija: Jovan Dučić ( Milentija Popovića 16)
32652KK Cerak 2 : KK Radivoj Korać70 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.02.2014 Vreme: 20:20
Lokacija: Đorđe Krstić ( Živka Nastića Babe 12)
32653KK Astra : OKK Beograd57 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.02.2014 Vreme: 11:15
Lokacija: Vuk Karadžić ( Takovska 41)
32654KK Div Basket : KK Probasket89 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.02.2014 Vreme: 20:15
Lokacija: Milan Rakić ( Vojvođanska 62)
32655KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Omladinac92 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.02.2014 Vreme: 12:15
Lokacija: 1300 Kaplara ( Pančina 1)
KK Borac Zemun - slobodna ekipa

14. kolo22.02.2014
32657KK Slodes : KK Cerak 265 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2014 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala Slodes ( Borska 92f)
32658KK Omladinac : KK Borac Zemun54 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2014 Vreme: 20:20
Lokacija: 1300 Kaplara ( Pančina 1)
32659KK Probasket : KK Zemun Fitofarmacija 264 : 92
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2014 Vreme: 14:20
Lokacija: Dositej Obradović (Balon) ( Maksima Gorkog 94)
32660OKK Beograd : KK Div Basket78 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2014 Vreme: 12:30
Lokacija: Ratko Mitrović ( Omladinskih brigada 58)
32661KK Radivoj Korać : KK Astra55 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.02.2014 Vreme: 21:40
Lokacija: Milan Đ. Milićević ( Borivoja Stevanovića 27a)
KK Viva Basket - slobodna ekipa

15. kolo01.03.2014
32663KK Cerak 2 : KK Viva Basket57 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2014 Vreme: 20:20
Lokacija: Đorđe Krstić ( Živka Nastića Babe 12)
32664KK Astra : KK Slodes66 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2014 Vreme: 11:45
Lokacija: Vuk Karadžić ( Takovska 41)
32665KK Div Basket : KK Radivoj Korać85 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2014 Vreme: 20:15
Lokacija: Milan Rakić ( Vojvođanska 62)
32666KK Zemun Fitofarmacija 2 : OKK Beograd79 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.04.2014 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Pinki ( Gradski park 2)
32667KK Borac Zemun : KK Probasket76 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2014 Vreme: 19:20
Lokacija: MOC Zmaj ( Autoput Beograd - Zagreb 18)
KK Omladinac - slobodna ekipa

16. kolo08.03.2014
32669KK Slodes : KK Div Basket77 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2014 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala Slodes ( Borska 92f)
32670KK Viva Basket : KK Astra82 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2014 Vreme: 13:00
Lokacija: Jovan Dučić ( Milentija Popovića 16)
32671KK Probasket : KK Omladinac89 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2014 Vreme: 12:20
Lokacija: Dositej Obradović (Balon) ( Maksima Gorkog 94)
32672OKK Beograd : KK Borac Zemun66 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.04.2014 Vreme: 20:00
Lokacija: MOC Zmaj ( Autoput Beograd - Zagreb 18)
32673KK Radivoj Korać : KK Zemun Fitofarmacija 243 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.04.2014 Vreme: 21:40
Lokacija: Milan Đ. Milićević ( Borivoja Stevanovića 27a)
KK Cerak 2 - slobodna ekipa

17. kolo15.03.2014
32675KK Astra : KK Cerak 252 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2014 Vreme: 21:40
Lokacija: Vuk Karadžić ( Takovska 41)
32676KK Div Basket : KK Viva Basket97 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2014 Vreme: 20:15
Lokacija: Milan Rakić ( Vojvođanska 62)
32677KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Slodes59 : 90
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2014 Vreme: 12:15
Lokacija: Hala Pinki ( Gradski park 2)
32678KK Borac Zemun : KK Radivoj Korać87 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2014 Vreme: 14:00
Lokacija: MOC Zmaj ( Autoput Beograd - Zagreb 18)
32679KK Omladinac : OKK Beograd58 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2014 Vreme: 12:15
Lokacija: 1300 Kaplara ( Pančina 1)
KK Probasket - slobodna ekipa

18. kolo22.03.2014
32681KK Slodes : KK Borac Zemun66 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2014 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Slodes ( Borska 92f)
32682KK Viva Basket : KK Zemun Fitofarmacija 267 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.03.2014 Vreme: 15:30
Lokacija: Jovan Dučić ( Milentija Popovića 16)
32683KK Cerak 2 : KK Div Basket68 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.03.2014 Vreme: 21:20
Lokacija: 14. Oktobar ( Gočka 40)
32684OKK Beograd : KK Probasket71 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2014 Vreme: 13:30
Lokacija: Ratko Mitrović ( Omladinskih brigada 58)
32685KK Radivoj Korać : KK Omladinac86 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.03.2014 Vreme: 21:40
Lokacija: Milan Đ. Milićević ( Borivoja Stevanovića 27a)
KK Astra - slobodna ekipa

19. kolo29.03.2014
32687KK Div Basket : KK Astra59 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2014 Vreme: 21:40
Lokacija: Vuk Karadžić ( Takovska 41)
32688KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Cerak 249 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.03.2014 Vreme: 13:45
Lokacija: Hala Pinki ( Gradski park 2)
32689KK Borac Zemun : KK Viva Basket87 : 91
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.03.2014 Vreme: 19:20
Lokacija: MOC Zmaj ( Autoput Beograd - Zagreb 18)
32690KK Omladinac : KK Slodes53 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.03.2014 Vreme: 12:00
Lokacija: 1300 Kaplara ( Pančina 1)
32691KK Probasket : KK Radivoj Korać94 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2014 Vreme: 21:20
Lokacija: Karađorđe ( Jove Ilića 2)
OKK Beograd - slobodna ekipa

20. kolo02.04.2014
32693KK Slodes : KK Probasket83 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.04.2014 Vreme: 21:20
Lokacija: Karađorđe ( Jove Ilića 2)
32694KK Viva Basket : KK Omladinac62 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.04.2014 Vreme: 20:05
Lokacija: Jovan Dučić ( Milentija Popovića 16)
32695KK Cerak 2 : KK Borac Zemun47 : 93
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.04.2014 Vreme: 19:20
Lokacija: MOC Zmaj ( Autoput Beograd - Zagreb 18)
32696KK Astra : KK Zemun Fitofarmacija 273 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.04.2014 Vreme: 21:40
Lokacija: Vuk Karadžić ( Takovska 41)
32697KK Radivoj Korać : OKK Beograd60 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.04.2014 Vreme: 21:40
Lokacija: Milan Đ. Milićević ( Borivoja Stevanovića 27a)
KK Div Basket - slobodna ekipa

21. kolo05.04.2014
32699KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Div Basket92 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.04.2014 Vreme: 12:15
Lokacija: Hala Pinki ( Gradski park 2)
32700KK Borac Zemun : KK Astra72 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.04.2014 Vreme: 19:20
Lokacija: MOC Zmaj ( Autoput Beograd - Zagreb 18)
32701KK Omladinac : KK Cerak 258 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.04.2014 Vreme: 12:00
Lokacija: 1300 Kaplara ( Pančina 1)
32702KK Probasket : KK Viva Basket75 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.04.2014 Vreme: 12:20
Lokacija: Dositej Obradović (Balon) ( Maksima Gorkog 94)
32703OKK Beograd : KK Slodes81 : 102
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.04.2014 Vreme: 15:00
Lokacija: Ratko Mitrović ( Omladinskih brigada 58)
KK Radivoj Korać - slobodna ekipa

22. kolo12.04.2014
32705KK Slodes : KK Radivoj Korać87 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.04.2014 Vreme: 10:00
Lokacija: Hala Slodes ( Borska 92f)
32706KK Viva Basket : OKK Beograd72 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2014 Vreme: 13:00
Lokacija: Jovan Dučić ( Milentija Popovića 16)
32707KK Cerak 2 : KK Probasket54 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.04.2014 Vreme: 21:20
Lokacija: 14. Oktobar ( Gočka 40)
32708KK Astra : KK Omladinac78 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2014 Vreme: 12:30
Lokacija: Vuk Karadžić ( Takovska 41)
32709KK Div Basket : KK Borac Zemun44 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2014 Vreme: 19:20
Lokacija: MOC Zmaj ( Autoput Beograd - Zagreb 18)
KK Zemun Fitofarmacija 2 - slobodna ekipa


OMLADINCI/Regionalna liga/Grupa 2

RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Beovuk 72191721360103732336
2.KK Beokoš201641471124822336
3.KK Borča201551540126427635
4.KK Vitez201551423124617735
5.KK Žarkovo201551491116932235
6.KK As Basket2091113611364-329
7.KK Cerak2081211631357-19428
8.KK Mondo Basket2051512271528-30125
9.KK Put2031711501361-21123
10.KK Bask2031712121491-27923
11.KK Slodes 21931610711404-33322


1. kolo26.10.2013
32712KK Cerak : KK Borča57 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.10.2013 Vreme: 20:20
Lokacija: 14. Oktobar ( Gočka 40)
32713KK Bask : KK Žarkovo41 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.05.2014 Vreme: 12:15
Lokacija: Balon Bask ( Bulevar Vojvode Mišića 24)
32714KK Vitez : KK Slodes 293 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.10.2013 Vreme: 14:00
Lokacija: MOC Zmaj ( Autoput Beograd - Zagreb 18)
32715KK Put : KK Beokoš57 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.10.2013 Vreme: 19:30
Lokacija: Despot Stefan Lazarević ( 6. Aprila 15)
32716KK Mondo Basket : KK As Basket61 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.10.2013 Vreme: 12:20
Lokacija: Mitraljeta (Batajnica) ( Dalmatinske zagore 94)
KK Beovuk 72 - slobodna ekipa

2. kolo02.11.2013
32717KK Beovuk 72 : KK Cerak73 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.11.2013 Vreme: 14:15
Lokacija: Vuk Karadžić ( Takovska 41)
32718KK Beokoš : KK Mondo Basket78 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2013 Vreme: 12:20
Lokacija: Stevan Sinđelić ( Milića Rakića 1)
32719KK Slodes 2 : KK Put56 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.11.2013 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Slodes ( Borska 92f)
32720KK Žarkovo : KK Vitez60 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.11.2013 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo ( Olimpijskih igara 14)
32721KK Borča : KK Bask97 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.11.2013 Vreme: 16:20
Lokacija: Jovan Ristić ( Bele Bartoka 48a)
KK As Basket - slobodna ekipa

3. kolo09.11.2013
32724KK Bask : KK Beovuk 7263 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2013 Vreme: 14:15
Lokacija: Balon Bask ( Bulevar Vojvode Mišića 24)
32725KK Vitez : KK Borča78 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2013 Vreme: 18:30
Lokacija: MOC Zmaj ( Autoput Beograd - Zagreb 18)
32726KK Put : KK Žarkovo58 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2013 Vreme: 19:30
Lokacija: Despot Stefan Lazarević ( 6. Aprila 15)
32727KK Mondo Basket : KK Slodes 276 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2013 Vreme: 13:20
Lokacija: Mitraljeta (Batajnica) ( Dalmatinske zagore 94)
32728KK As Basket : KK Beokoš61 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2013 Vreme: 21:20
Lokacija: Kneginja Milica ( Jurija Gagarina 78)
KK Cerak - slobodna ekipa

4. kolo16.11.2013
32729KK Beovuk 72 : KK Vitez70 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2013 Vreme: 21:40
Lokacija: Vuk Karadžić ( Takovska 41)
32730KK Cerak : KK Bask51 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2013 Vreme: 20:20
Lokacija: 14. Oktobar ( Gočka 40)
32731KK Slodes 2 : KK As Basket53 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2013 Vreme: 18:20
Lokacija: Hala Slodes ( Borska 92f)
32732KK Žarkovo : KK Mondo Basket88 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2013 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo ( Olimpijskih igara 14)
32733KK Borča : KK Put87 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2013 Vreme: 17:20
Lokacija: Jovan Ristić ( Bele Bartoka 48a)
KK Beokoš - slobodna ekipa

5. kolo23.11.2013
32736KK Vitez : KK Cerak64 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2013 Vreme: 17:15
Lokacija: MOC Zmaj ( Autoput Beograd - Zagreb 18)
32737KK Put : KK Beovuk 7257 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2013 Vreme: 19:30
Lokacija: Despot Stefan Lazarević ( 6. Aprila 15)
32738KK Mondo Basket : KK Borča60 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2013 Vreme: 12:20
Lokacija: Mitraljeta (Batajnica) ( Dalmatinske zagore 94)
32739KK As Basket : KK Žarkovo62 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2013 Vreme: 13:20
Lokacija: Kneginja Milica ( Jurija Gagarina 78)
32740KK Beokoš : KK Slodes 297 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2013 Vreme: 21:30
Lokacija: Stevan Sinđelić ( Milića Rakića 1)
KK Bask - slobodna ekipa

6. kolo30.11.2013
32741KK Beovuk 72 : KK Mondo Basket84 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2013 Vreme: 11:15
Lokacija: Vuk Karadžić ( Takovska 41)
32742KK Cerak : KK Put70 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2013 Vreme: 20:20
Lokacija: 14. Oktobar ( Gočka 40)
32743KK Bask : KK Vitez65 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.05.2014 Vreme: 12:20
Lokacija: Balon Bask ( Bulevar Vojvode Mišića 24)
32744KK Žarkovo : KK Beokoš82 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2013 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo ( Olimpijskih igara 14)
32745KK Borča : KK As Basket82 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2013 Vreme: 17:20
Lokacija: Jovan Ristić ( Bele Bartoka 48a)
KK Slodes 2 - slobodna ekipa

7. kolo07.12.2013
32748KK Put : KK Bask66 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2013 Vreme: 17:30
Lokacija: Despot Stefan Lazarević ( 6. Aprila 15)
32749KK Mondo Basket : KK Cerak62 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2013 Vreme: 21:20
Lokacija: Mitraljeta (Batajnica) ( Dalmatinske zagore 94)
32750KK As Basket : KK Beovuk 7247 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2013 Vreme: 21:20
Lokacija: Kneginja Milica ( Jurija Gagarina 78)
32751KK Beokoš : KK Borča90 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2013 Vreme: 12:20
Lokacija: Stevan Sinđelić ( Milića Rakića 1)
32752KK Slodes 2 : KK Žarkovo55 : 90
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2013 Vreme: 19:50
Lokacija: Hala Slodes ( Borska 92f)
KK Vitez - slobodna ekipa

8. kolo14.12.2013
32753KK Beovuk 72 : KK Beokoš61 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2013 Vreme: 12:45
Lokacija: Vuk Karadžić ( Takovska 41)
32754KK Cerak : KK As Basket64 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2013 Vreme: 20:50
Lokacija: Đorđe Krstić ( Živka Nastića Babe 12)
32755KK Bask : KK Mondo Basket55 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2013 Vreme: 11:15
Lokacija: Balon Bask ( Bulevar Vojvode Mišića 24)
32756KK Vitez : KK Put87 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2013 Vreme: 21:15
Lokacija: Kralj Aleksandar I ( Aleksinačkih rudara 22)
32757KK Borča : KK Slodes 280 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2013 Vreme: 16:20
Lokacija: Jovan Ristić ( Bele Bartoka 48a)
KK Žarkovo - slobodna ekipa

9. kolo21.12.2013
32760KK Mondo Basket : KK Vitez59 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2013 Vreme: 21:20
Lokacija: Mitraljeta (Batajnica) ( Dalmatinske zagore 94)
32761KK As Basket : KK Bask78 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2013 Vreme: 21:20
Lokacija: Kneginja Milica ( Jurija Gagarina 78)
32762KK Beokoš : KK Cerak76 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2013 Vreme: 12:30
Lokacija: Stevan Sinđelić ( Milića Rakića 1)
32763KK Slodes 2 : KK Beovuk 72
32764KK Žarkovo : KK Borča58 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2013 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo ( Olimpijskih igara 14)
KK Put - slobodna ekipa

10. kolo25.01.2014
32765KK Beovuk 72 : KK Žarkovo62 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2014 Vreme: 12:30
Lokacija: Vuk Karadžić ( Takovska 41)
32766KK Cerak : KK Slodes 255 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2014 Vreme: 20:50
Lokacija: Đorđe Krstić ( Živka Nastića Babe 12)
32767KK Bask : KK Beokoš47 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2014 Vreme: 17:15
Lokacija: Balon Bask ( Bulevar Vojvode Mišića 24)
32768KK Vitez : KK As Basket82 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2014 Vreme: 16:45
Lokacija: MOC Zmaj ( Autoput Beograd - Zagreb 18)
32769KK Put : KK Mondo Basket50 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2014 Vreme: 19:45
Lokacija: Despot Stefan Lazarević ( 6. Aprila 15)
KK Borča - slobodna ekipa

11. kolo01.02.2014
32772KK As Basket : KK Put83 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.02.2014 Vreme: 13:20
Lokacija: Kneginja Milica ( Jurija Gagarina 78)
32773KK Beokoš : KK Vitez69 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.02.2014 Vreme: 12:30
Lokacija: Stevan Sinđelić ( Milića Rakića 1)
32774KK Slodes 2 : KK Bask69 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.02.2014 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala Slodes ( Borska 92f)
32775KK Žarkovo : KK Cerak61 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.02.2014 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo ( Olimpijskih igara 14)
32776KK Borča : KK Beovuk 7270 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.02.2014 Vreme: 21:40
Lokacija: Vuk Karadžić ( Takovska 41)
KK Mondo Basket - slobodna ekipa

12. kolo08.02.2014
32777KK As Basket : KK Mondo Basket92 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.02.2014 Vreme: 21:20
Lokacija: Kneginja Milica ( Jurija Gagarina 78)
32778KK Beokoš : KK Put66 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.02.2014 Vreme: 12:30
Lokacija: Stevan Sinđelić ( Milića Rakića 1)
32779KK Slodes 2 : KK Vitez54 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.02.2014 Vreme: 17:20
Lokacija: Hala Slodes ( Borska 92f)
32780KK Žarkovo : KK Bask93 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.02.2014 Vreme: 19:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo ( Olimpijskih igara 14)
32781KK Borča : KK Cerak83 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.02.2014 Vreme: 16:20
Lokacija: Jovan Ristić ( Bele Bartoka 48a)
KK Beovuk 72 - slobodna ekipa

13. kolo15.02.2014
32783KK Cerak : KK Beovuk 7229 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2014 Vreme: 21:30
Lokacija: Vuk Karadžić ( Takovska 41)
32784KK Bask : KK Borča69 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2014 Vreme: 13:15
Lokacija: Balon Bask ( Bulevar Vojvode Mišića 24)
32785KK Vitez : KK Žarkovo71 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.02.2014 Vreme: 21:15
Lokacija: Balon Classic ( Aleksinačkih Rudara 22 a)
32786KK Put : KK Slodes 266 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.02.2014 Vreme: 19:40
Lokacija: Despot Stefan Lazarević ( 6. Aprila 15)
32787KK Mondo Basket : KK Beokoš67 : 99
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2014 Vreme: 20:20
Lokacija: Mitraljeta (Batajnica) ( Dalmatinske zagore 94)
KK As Basket - slobodna ekipa

14. kolo22.02.2014
32789KK Beovuk 72 : KK Bask70 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2014 Vreme: 11:15
Lokacija: Vuk Karadžić ( Takovska 41)
32790KK Beokoš : KK As Basket69 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2014 Vreme: 14:00
Lokacija: Stevan Sinđelić ( Milića Rakića 1)
32791KK Slodes 2 : KK Mondo Basket70 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2014 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Slodes ( Borska 92f)
32792KK Žarkovo : KK Put65 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2014 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo ( Olimpijskih igara 14)
32793KK Borča : KK Vitez61 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2014 Vreme: 16:20
Lokacija: Jovan Ristić ( Bele Bartoka 48a)
KK Cerak - slobodna ekipa

15. kolo01.03.2014
32795KK Bask : KK Cerak56 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2014 Vreme: 21:15
Lokacija: Balon Bask ( Bulevar Vojvode Mišića 24)
32796KK Vitez : KK Beovuk 7280 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.05.2014 Vreme: 21:40
Lokacija: Vuk Karadžić ( Takovska 41)
32797KK Put : KK Borča47 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2014 Vreme: 18:30
Lokacija: Despot Stefan Lazarević ( 6. Aprila 15)
32798KK Mondo Basket : KK Žarkovo54 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2014 Vreme: 13:20
Lokacija: Mitraljeta (Batajnica) ( Dalmatinske zagore 94)
32799KK As Basket : KK Slodes 2103 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2014 Vreme: 21:20
Lokacija: Kneginja Milica ( Jurija Gagarina 78)
KK Beokoš - slobodna ekipa

16. kolo08.03.2014
32801KK Beovuk 72 : KK Put73 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2014 Vreme: 14:15
Lokacija: Vuk Karadžić ( Takovska 41)
32802KK Cerak : KK Vitez57 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2014 Vreme: 20:50
Lokacija: Đorđe Krstić ( Živka Nastića Babe 12)
32803KK Slodes 2 : KK Beokoš54 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2014 Vreme: 17:20
Lokacija: Hala Slodes ( Borska 92f)
32804KK Žarkovo : KK As Basket77 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2014 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo ( Olimpijskih igara 14)
32805KK Borča : KK Mondo Basket90 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2014 Vreme: 14:30
Lokacija: Jovan Ristić ( Bele Bartoka 48a)
KK Bask - slobodna ekipa

17. kolo15.03.2014
32807KK Vitez : KK Bask77 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2014 Vreme: 13:00
Lokacija: MOC Zmaj ( Autoput Beograd - Zagreb 18)
32808KK Put : KK Cerak63 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2014 Vreme: 18:30
Lokacija: Despot Stefan Lazarević ( 6. Aprila 15)
32809KK Mondo Basket : KK Beovuk 7266 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2014 Vreme: 21:20
Lokacija: Mitraljeta (Batajnica) ( Dalmatinske zagore 94)
32810KK As Basket : KK Borča61 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2014 Vreme: 21:20
Lokacija: Kneginja Milica ( Jurija Gagarina 78)
32811KK Beokoš : KK Žarkovo98 : 90
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2014 Vreme: 12:20
Lokacija: Stevan Sinđelić ( Milića Rakića 1)
KK Slodes 2 - slobodna ekipa

18. kolo22.03.2014
32813KK Beovuk 72 : KK As Basket51 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.03.2014 Vreme: 12:45
Lokacija: Vuk Karadžić ( Takovska 41)
32814KK Cerak : KK Mondo Basket83 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2014 Vreme: 20:50
Lokacija: Đorđe Krstić ( Živka Nastića Babe 12)
32815KK Bask : KK Put74 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.05.2014 Vreme: 11:15
Lokacija: Balon Bask ( Bulevar Vojvode Mišića 24)
32816KK Žarkovo : KK Slodes 283 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2014 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo ( Olimpijskih igara 14)
32817KK Borča : KK Beokoš73 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2014 Vreme: 16:20
Lokacija: Jovan Ristić ( Bele Bartoka 48a)
KK Vitez - slobodna ekipa

19. kolo29.03.2014
32819KK Put : KK Vitez55 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.03.2014 Vreme: 18:30
Lokacija: Despot Stefan Lazarević ( 6. Aprila 15)
32820KK Mondo Basket : KK Bask72 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.03.2014 Vreme: 13:20
Lokacija: Mitraljeta (Batajnica) ( Dalmatinske zagore 94)
32821KK As Basket : KK Cerak78 : 92
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2014 Vreme: 21:20
Lokacija: Kneginja Milica ( Jurija Gagarina 78)
32822KK Beokoš : KK Beovuk 7272 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2014 Vreme: 21:20
Lokacija: Stevan Sinđelić ( Milića Rakića 1)
32823KK Slodes 2 : KK Borča64 : 90
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.03.2014 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala Slodes ( Borska 92f)
KK Žarkovo - slobodna ekipa

20. kolo02.04.2014
32825KK Beovuk 72 : KK Slodes 280 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.04.2014 Vreme: 21:40
Lokacija: Vuk Karadžić ( Takovska 41)
32826KK Cerak : KK Beokoš66 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.04.2014 Vreme: 21:20
Lokacija: 14. Oktobar ( Gočka 40)
32827KK Bask : KK As Basket60 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.04.2014 Vreme: 21:45
Lokacija: Ivo Andrić ( Ivana Mičurina 38a)
32828KK Vitez : KK Mondo Basket69 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.04.2014 Vreme: 21:15
Lokacija: Balon Classic ( Aleksinačkih Rudara 22 a)
32829KK Borča : KK Žarkovo83 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.04.2014 Vreme: 21:20
Lokacija: Jovan Ristić ( Bele Bartoka 48a)
KK Put - slobodna ekipa

21. kolo05.04.2014
32831KK Mondo Basket : KK Put62 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.04.2014 Vreme: 21:20
Lokacija: Mitraljeta (Batajnica) ( Dalmatinske zagore 94)
32832KK As Basket : KK Vitez60 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.04.2014 Vreme: 21:20
Lokacija: Kneginja Milica ( Jurija Gagarina 78)
32833KK Beokoš : KK Bask85 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.04.2014 Vreme: 14:00
Lokacija: Stevan Sinđelić ( Milića Rakića 1)
32834KK Slodes 2 : KK Cerak64 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.04.2014 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala Slodes ( Borska 92f)
32835KK Žarkovo : KK Beovuk 7265 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.04.2014 Vreme: 16:50
Lokacija: Hala sportova Žarkovo ( Olimpijskih igara 14)
KK Borča - slobodna ekipa

22. kolo12.04.2014
32837KK Beovuk 72 : KK Borča61 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.05.2014 Vreme: 17:20
Lokacija: Jovan Ristić ( Bele Bartoka 48a)
32838KK Cerak : KK Žarkovo27 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.04.2014 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo ( Olimpijskih igara 14)
32839KK Bask : KK Slodes 256 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2014 Vreme: 21:45
Lokacija: Ivo Andrić ( Ivana Mičurina 38a)
32840KK Vitez : KK Beokoš63 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.05.2014 Vreme: 12:00
Lokacija: MOC Zmaj ( Autoput Beograd - Zagreb 18)
32841KK Put : KK As Basket62 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2014 Vreme: 19:40
Lokacija: Despot Stefan Lazarević ( 6. Aprila 15)
KK Mondo Basket - slobodna ekipa

Portal Košarkaškog Saveza Srbije
Registar igraca KSS
Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)
Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)
Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Basket 021


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.
Aktuelno
Organi KSB
Dokumenta
Adresari
Razno
Forum
Javne nabavke
Aktuelnosti
Vesti
Galerija
Linkovi
Kontakt
Adresar klubova
Adresar delegata
Adresar sudija
Adresari
Formulari
Izveštaji
Kazne po biltenima IIMRL
Kazne po biltenima IMRL
Kazne po biltenima MK
Normativna akta
Odluke
Odluke 1MRL zajedno sa uplatama
Odluke 2MRL zajedno sa uplatama
Odluke komisije za takmičenje KSS
Odluke MK zajedno sa uplatama
Prelazni rok
Propozicije
Saopštenja 1MRL
Saopštenja 2MRL
Saopštenja MK
Saopštenja Omladinci
Zakazane utakmice MK
Predsedništvo
Skupština
Nadzorni odbor
Komisija za rad sa mladjim kategorijama