broj poseta
09067329
Arhiva po sezonama

SENIORI
1.MRL Centar
Rezultati
Adresar ekipa
Kazne po biltenima 1MRL excell
Odluke 1MRL zajedno sa uplatama
Saopštenje 01
Saopštenje 02
Saopštenje 03
Saopštenje 04
Saopštenje 05
Saopštenje 06
Saopštenje 07
Saopštenje 08
Saopštenje 09
Saopštenje 10
Saopštenje 11
Saopštenje 12
Saopštenje 13
Saopštenje 14
Saopštenje 15
Saopštenje 16
Saopštenje 17
Saopštenje 18
Saopštenje 19
Saopštenje 20
Saopštenje 21
Saopštenje 22
Saopštenje 23
Saopštenje 24
2.MRL Centar
Rezultati
Adresar ekipa
Kazne po biltenima 2MRL excell
Odluke 2MRL sa uplatama
Saopštenje 01
Saopštenje 02
Saopštenje 03
Saopštenje 04
Saopštenje 05
Saopštenje 06
Saopštenje 07
Saopštenje 08
Saopštenje 09
Saopštenje 10
Saopštenje 11
Saopštenje 12
Saopštenje 13
Saopštenje 14
Saopštenje 15
Saopštenje 16
Saopštenje 17
Saopštenje 18
Saopštenje 19
Saopštenje 20
MLAĐI PIONIRI
Finalni turnir Kvalitetna...
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/4 Kvalitetna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Kvalitetna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Finalni turnir II liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/4 II liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/8 II liga
Rezultati
Adresar ekipa
II liga
Rezultati
Adresar ekipa
Finalni turnir Regionalna...
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/4 Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/8 Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/16 Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
Mlađi pioniri
1. stepen 2. ekipe
Rezultati
Adresar ekipa
Mlađi pioniri 2
PIONIRI
Novogodišnji turnir Reba
Rezultati
Adresar ekipa
Kvalitetna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž za Kvalitetnu ligu
Rezultati
Adresar ekipa
Finalni turnir II liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/4 II liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/8 II liga
Rezultati
Adresar ekipa
II liga
Rezultati
Adresar ekipa
Finalni turnir Regionalna...
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/4 Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/8 Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/16 Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
Pioniri
1. stepen 2. ekipe
Rezultati
Adresar ekipa
Pioniri 2
KADETI
Super liga
Rezultati
Adresar ekipa
7-12 liga
Rezultati
Adresar ekipa
Kvalitetna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Finalni turnir II i Regio...
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/4 II i Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/8 II i Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/16 II i Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
II liga
Rezultati
Adresar ekipa
Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen 2. ekipe
Rezultati
Adresar ekipa
1. krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
2. krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
JUNIORI
Super liga
Rezultati
Adresar ekipa
7-12 liga
Rezultati
Adresar ekipa
Kvalitetna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Finalni turnir II i Regio...
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/4 II i Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/8 II i Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
II liga
Rezultati
Adresar ekipa
Regionalna liga (9 ekipa)
Rezultati
Adresar ekipa
Regionalna liga (8 ekipa)
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen 2. ekipe
Rezultati
Adresar ekipa
1. krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
2. krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
U19M
OMLADINCI
Finalni turnir
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/4
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž za 8. mesto
Rezultati
Adresar ekipa
Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Saopštenje 01
Saopštenje 02
Saopštenje 03
Saopštenje 04
Saopštenje 05
Saopštenje 06
Saopštenje 07
Saopštenje 08
Saopštenje 09
Saopštenje 10
Saopštenje 11
Saopštenje 12
Saopštenje 13
Saopštenje 14
Saopštenje 15
Saopštenje 16
Saopštenje 17
Saopštenje 18
Saopštenje 19
Saopštenje 20
Saopštenje 21
MLAĐE PIONIRKE
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
PIONIRKE
Finalni turnir
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 1/4
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
Turnir 8. mart
Rezultati
Adresar ekipa
KADETKINJE
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
Kvalifikacije za ŽKLS
Rezultati
Adresar ekipa
JUNIORKE
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
U19Ž
OMLADINKE
SENIORKE
Rezultati

Grupe: | 1 | 2 |

MLAĐI PIONIRI/Kvalitetna liga/Grupa 1

RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Ofi Basket1412289653136526
2.KK Zemun Fitofarmacija1412284956128826
3.KK Koledž Beograd1410471455016424
4.KK Vizura Shark1410477161515624
5.KK Zvezdara Crony 1468578694-11620
6.KK Beostars 0514311637888-25117
7.KK Beovuk 7214212375643-26816
8.ŠKK Zvezdara 14113417755-33815


1. kolo01.02.2014
33525KK Zemun Fitofarmacija : KK Zvezdara Crony 62 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.02.2014 Vreme: 15:10
Lokacija: Hala Pinki ( Gradski park 2)
33526KK Beostars 05 : KK Koledž Beograd46 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.02.2014 Vreme: 11:10
Lokacija: Starina Novak ( Kneza Danila 37)
33527KK Ofi Basket : KK Beovuk 7283 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.02.2014 Vreme: 10:30
Lokacija: 20. Oktobar ( Omladinskih brigada 138)
33528ŠKK Zvezdara : KK Vizura Shark18 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.02.2014 Vreme: 13:30
Lokacija: Pavle Savić ( Koste Nađa 25)

2. kolo08.02.2014
33529KK Zvezdara Crony : KK Vizura Shark34 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.02.2014 Vreme: 16:20
Lokacija: Dositej Obradović (Balon) ( Maksima Gorkog 94)
33530KK Beovuk 72 : ŠKK Zvezdara 40 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.02.2014 Vreme: 13:00
Lokacija: Vuk Karadžić ( Takovska 41)
33531KK Koledž Beograd : KK Ofi Basket55 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.02.2014 Vreme: 17:00
Lokacija: Basket Land ( Lazarevački drum 14)
33532KK Zemun Fitofarmacija : KK Beostars 0567 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.02.2014 Vreme: 14:15
Lokacija: Hala Pinki ( Gradski park 2)

3. kolo15.02.2014
33533KK Beostars 05 : KK Zvezdara Crony 55 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.02.2014 Vreme: 12:15
Lokacija: Starina Novak ( Kneza Danila 37)
33534KK Ofi Basket : KK Zemun Fitofarmacija71 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.02.2014 Vreme: 10:30
Lokacija: 20. Oktobar ( Omladinskih brigada 138)
33535ŠKK Zvezdara : KK Koledž Beograd34 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.03.2014 Vreme: 20:00
Lokacija: Pavle Savić ( Koste Nađa 25)
33536KK Vizura Shark : KK Beovuk 7266 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.02.2014 Vreme: 12:30
Lokacija: Hala Vizura Sport ( Cara Dušana 105)

4. kolo22.02.2014
33537KK Zvezdara Crony : KK Beovuk 7237 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2014 Vreme: 16:20
Lokacija: Dositej Obradović (Balon) ( Maksima Gorkog 94)
33538KK Koledž Beograd : KK Vizura Shark55 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.04.2014 Vreme: 20:15
Lokacija: Basket City ( Lazarevački drum 6)
33539KK Zemun Fitofarmacija : ŠKK Zvezdara 69 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2014 Vreme: 15:45
Lokacija: Hala Pinki ( Gradski park 2)
33540KK Beostars 05 : KK Ofi Basket30 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2014 Vreme: 20:45
Lokacija: Starina Novak ( Kneza Danila 37)

5. kolo01.03.2014
33541KK Ofi Basket : KK Zvezdara Crony 79 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2014 Vreme: 12:00
Lokacija: 20. Oktobar ( Omladinskih brigada 138)
33542ŠKK Zvezdara : KK Beostars 0545 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2014 Vreme: 10:50
Lokacija: Pavle Savić ( Koste Nađa 25)
33543KK Vizura Shark : KK Zemun Fitofarmacija58 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2014 Vreme: 12:30
Lokacija: Hala Vizura Sport ( Cara Dušana 105)
33544KK Beovuk 72 : KK Koledž Beograd16 : 21
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2014 Vreme: 12:45
Lokacija: Vuk Karadžić ( Takovska 41)

6. kolo08.03.2014
33545KK Zvezdara Crony : KK Koledž Beograd36 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2014 Vreme: 13:00
Lokacija: Marija Bursać ( Milana Rakića 81)
33546KK Zemun Fitofarmacija : KK Beovuk 7265 : 20
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2014 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala Pinki ( Gradski park 2)
33547KK Beostars 05 : KK Vizura Shark42 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2014 Vreme: 11:05
Lokacija: Starina Novak ( Kneza Danila 37)
33548KK Ofi Basket : ŠKK Zvezdara 73 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2014 Vreme: 10:20
Lokacija: 20. Oktobar ( Omladinskih brigada 138)

7. kolo15.03.2014
33549ŠKK Zvezdara : KK Zvezdara Crony 36 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2014 Vreme: 10:50
Lokacija: Pavle Savić ( Koste Nađa 25)
33550KK Vizura Shark : KK Ofi Basket48 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2014 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Vizura Sport ( Cara Dušana 105)
33551KK Beovuk 72 : KK Beostars 0542 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2014 Vreme: 10:15
Lokacija: Vuk Karadžić ( Takovska 41)
33552KK Koledž Beograd : KK Zemun Fitofarmacija47 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.05.2014 Vreme: 20:15
Lokacija: Basket City ( Lazarevački drum 6)

8. kolo22.03.2014
33553KK Zvezdara Crony : KK Zemun Fitofarmacija32 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.03.2014 Vreme: 14:10
Lokacija: Marija Bursać ( Milana Rakića 81)
33554KK Koledž Beograd : KK Beostars 0566 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2014 Vreme: 12:00
Lokacija: Basket Land ( Lazarevački drum 14)
33555KK Beovuk 72 : KK Ofi Basket16 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2014 Vreme: 10:15
Lokacija: Vuk Karadžić ( Takovska 41)
33556KK Vizura Shark : ŠKK Zvezdara 52 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2014 Vreme: 10:15
Lokacija: Hala Vizura Sport ( Cara Dušana 105)

9. kolo29.03.2014
33557KK Vizura Shark : KK Zvezdara Crony 64 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.03.2014 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala Vizura Sport ( Cara Dušana 105)
33558ŠKK Zvezdara : KK Beovuk 7237 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.03.2014 Vreme: 12:30
Lokacija: Pavle Savić ( Koste Nađa 25)
33559KK Ofi Basket : KK Koledž Beograd60 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.03.2014 Vreme: 10:30
Lokacija: 20. Oktobar ( Omladinskih brigada 138)
33560KK Beostars 05 : KK Zemun Fitofarmacija51 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.03.2014 Vreme: 11:10
Lokacija: Starina Novak ( Kneza Danila 37)

10. kolo05.04.2014
33561KK Zvezdara Crony : KK Beostars 0561 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.04.2014 Vreme: 12:50
Lokacija: Marija Bursać ( Milana Rakića 81)
33562KK Zemun Fitofarmacija : KK Ofi Basket49 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.04.2014 Vreme: 12:30
Lokacija: Hala Pinki ( Gradski park 2)
33563KK Koledž Beograd : ŠKK Zvezdara 67 : 19
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.04.2014 Vreme: 12:00
Lokacija: Basket Land ( Lazarevački drum 14)
33564KK Beovuk 72 : KK Vizura Shark29 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.04.2014 Vreme: 12:45
Lokacija: Vuk Karadžić ( Takovska 41)

11. kolo12.04.2014
33565KK Beovuk 72 : KK Zvezdara Crony 21 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.05.2014 Vreme: 19:30
Lokacija: Vuk Karadžić ( Takovska 41)
33566KK Vizura Shark : KK Koledž Beograd45 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.04.2014 Vreme: 13:15
Lokacija: Hala Vizura Sport ( Cara Dušana 105)
33567ŠKK Zvezdara : KK Zemun Fitofarmacija22 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2014 Vreme: 11:00
Lokacija: Pavle Savić ( Koste Nađa 25)
33568KK Ofi Basket : KK Beostars 0589 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2014 Vreme: 19:50
Lokacija: 20. Oktobar ( Omladinskih brigada 138)

12. kolo26.04.2014
33569KK Zvezdara Crony : KK Ofi Basket38 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.04.2014 Vreme: 14:10
Lokacija: Marija Bursać ( Milana Rakića 81)
33570KK Beostars 05 : ŠKK Zvezdara 61 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.04.2014 Vreme: 12:20
Lokacija: Starina Novak ( Kneza Danila 37)
33571KK Zemun Fitofarmacija : KK Vizura Shark62 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.05.2014 Vreme: 15:20
Lokacija: Hala Pinki ( Gradski park 2)
33572KK Koledž Beograd : KK Beovuk 7258 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.04.2014 Vreme: 20:15
Lokacija: Basket City ( Lazarevački drum 6)

13. kolo10.05.2014
33573KK Koledž Beograd : KK Zvezdara Crony 51 : 24
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.05.2014 Vreme: 16:00
Lokacija: Basket Land ( Lazarevački drum 14)
33574KK Beovuk 72 : KK Zemun Fitofarmacija14 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.05.2014 Vreme: 12:45
Lokacija: Vuk Karadžić ( Takovska 41)
33575KK Vizura Shark : KK Beostars 0587 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.05.2014 Vreme: 10:00
Lokacija: Hala Vizura Sport ( Cara Dušana 105)
33576ŠKK Zvezdara : KK Ofi Basket17 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.05.2014 Vreme: 16:30
Lokacija: Pavle Savić ( Koste Nađa 25)

14. kolo31.05.2014
33577KK Zvezdara Crony : ŠKK Zvezdara 52 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.06.2014 Vreme: 13:00
Lokacija: Marija Bursać ( Milana Rakića 81)
33578KK Ofi Basket : KK Vizura Shark70 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.06.2014 Vreme: 10:30
Lokacija: 20. Oktobar ( Omladinskih brigada 138)
33579KK Beostars 05 : KK Beovuk 7248 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.06.2014 Vreme: 12:20
Lokacija: Starina Novak ( Kneza Danila 37)
33580KK Zemun Fitofarmacija : KK Koledž Beograd47 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.06.2014 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala Pinki ( Gradski park 2)


MLAĐI PIONIRI/Kvalitetna liga/Grupa 2

RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Div Basket 1411369954615325
2.KK Cerak141136235655825
3.KK Ras 1410473458315124
4.KK Orion14956165981823
5.KK As Basket14686876761120
6.KK Radnički (Obrenovac)1349697778-8117
7.KK All Star 13310548639-9116
8.KK Borča 14113450669-21915


1. kolo01.02.2014
33581KK Div Basket : KK Orion43 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.05.2014 Vreme: 21:15
Lokacija: Borislav Pekić ( Danila Lekića Španca 27)
33582KK Borča : KK Cerak22 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2014 Vreme: 19:15
Lokacija: Jovan Ristić ( Bele Bartoka 48a)
33583KK Radnički (Obrenovac) : KK Ras 54 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.02.2014 Vreme: 14:50
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) ( Kralja Aleksandra I)
33584KK As Basket : KK All Star 59 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.02.2014 Vreme: 10:45
Lokacija: Kneginja Milica ( Jurija Gagarina 78)

2. kolo08.02.2014
33585KK Orion : KK All Star 41 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.05.2014 Vreme: 21:30
Lokacija: Hala Aleksandar Nikolić (Pionir) ( Čarli Čaplina 39)
33586KK Ras : KK As Basket52 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.02.2014 Vreme: 11:15
Lokacija: 13. Gimnazija ( Lješka 47)
33587KK Cerak : KK Radnički (Obrenovac)73 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.02.2014 Vreme: 10:15
Lokacija: Ujedinjene Nacije ( Borova 8)
33588KK Div Basket : KK Borča 54 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.02.2014 Vreme: 18:20
Lokacija: Borislav Pekić ( Danila Lekića Španca 27)

3. kolo15.02.2014
33589KK Borča : KK Orion41 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.02.2014 Vreme: 14:30
Lokacija: Jovan Ristić ( Bele Bartoka 48a)
33590KK Radnički (Obrenovac) : KK Div Basket 30 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.02.2014 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) ( Kralja Aleksandra I)
33591KK As Basket : KK Cerak45 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.02.2014 Vreme: 10:40
Lokacija: Kneginja Milica ( Jurija Gagarina 78)
33592KK All Star : KK Ras 33 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.02.2014 Vreme: 11:30
Lokacija: 5. Gimnazija ( Ilije Garašanina 24)

4. kolo22.02.2014
33593KK Orion : KK Ras 40 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2014 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Aleksandar Nikolić (Pionir) ( Čarli Čaplina 39)
33594KK Cerak : KK All Star 40 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2014 Vreme: 10:15
Lokacija: Ujedinjene Nacije ( Borova 8)
33595KK Div Basket : KK As Basket54 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2014 Vreme: 13:00
Lokacija: Borislav Pekić ( Danila Lekića Španca 27)
33596KK Borča : KK Radnički (Obrenovac)43 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2014 Vreme: 17:20
Lokacija: Jovan Ristić ( Bele Bartoka 48a)

5. kolo01.03.2014
33597KK Radnički (Obrenovac) : KK Orion63 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2014 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) ( Kralja Aleksandra I)
33598KK As Basket : KK Borča 75 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.04.2014 Vreme: 17:00
Lokacija: Kneginja Milica ( Jurija Gagarina 78)
33599KK All Star : KK Div Basket 42 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2014 Vreme: 14:30
Lokacija: 5. Gimnazija ( Ilije Garašanina 24)
33600KK Ras : KK Cerak59 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2014 Vreme: 11:30
Lokacija: 13. Gimnazija ( Lješka 47)

6. kolo08.03.2014
33601KK Orion : KK Cerak28 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2014 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Aleksandar Nikolić (Pionir) ( Čarli Čaplina 39)
33602KK Div Basket : KK Ras 43 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2014 Vreme: 12:15
Lokacija: Borislav Pekić ( Danila Lekića Španca 27)
33603KK Borča : KK All Star 36 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.05.2014 Vreme: 14:30
Lokacija: Jovan Ristić ( Bele Bartoka 48a)
33604KK Radnički (Obrenovac) : KK As Basket76 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.04.2014 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) ( Kralja Aleksandra I)

7. kolo15.03.2014
33605KK As Basket : KK Orion48 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2014 Vreme: 10:40
Lokacija: Kneginja Milica ( Jurija Gagarina 78)
33606KK All Star : KK Radnički (Obrenovac)73 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2014 Vreme: 11:30
Lokacija: 5. Gimnazija ( Ilije Garašanina 24)
33607KK Ras : KK Borča 51 : 22
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2014 Vreme: 11:15
Lokacija: 13. Gimnazija ( Lješka 47)
33608KK Cerak : KK Div Basket 29 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2014 Vreme: 10:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije ( Borova 8)

8. kolo22.03.2014
33609KK Orion : KK Div Basket 38 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2014 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Aleksandar Nikolić (Pionir) ( Čarli Čaplina 39)
33610KK Cerak : KK Borča 46 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.03.2014 Vreme: 16:20
Lokacija: Đorđe Krstić ( Živka Nastića Babe 12)
33611KK Ras : KK Radnički (Obrenovac)72 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.03.2014 Vreme: 11:00
Lokacija: 13. Gimnazija ( Lješka 47)
33612KK All Star : KK As Basket38 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2014 Vreme: 10:30
Lokacija: 5. Gimnazija ( Ilije Garašanina 24)

9. kolo29.03.2014
33613KK All Star : KK Orion48 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.03.2014 Vreme: 11:30
Lokacija: 5. Gimnazija ( Ilije Garašanina 24)
33614KK As Basket : KK Ras 57 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.03.2014 Vreme: 10:40
Lokacija: Kneginja Milica ( Jurija Gagarina 78)
33615KK Radnički (Obrenovac) : KK Cerak56 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.03.2014 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) ( Kralja Aleksandra I)
33616KK Borča : KK Div Basket 21 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.03.2014 Vreme: 17:30
Lokacija: Jovan Ristić ( Bele Bartoka 48a)

10. kolo05.04.2014
33617KK Orion : KK Borča 33 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.04.2014 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Aleksandar Nikolić (Pionir) ( Čarli Čaplina 39)
33618KK Div Basket : KK Radnički (Obrenovac)66 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.04.2014 Vreme: 18:00
Lokacija: Borislav Pekić ( Danila Lekića Španca 27)
33619KK Cerak : KK As Basket53 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.04.2014 Vreme: 10:15
Lokacija: Ujedinjene Nacije ( Borova 8)
33620KK Ras : KK All Star 66 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.04.2014 Vreme: 11:15
Lokacija: 13. Gimnazija ( Lješka 47)

11. kolo12.04.2014
33621KK Ras : KK Orion49 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.04.2014 Vreme: 11:15
Lokacija: 13. Gimnazija ( Lješka 47)
33622KK All Star : KK Cerak36 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2014 Vreme: 11:20
Lokacija: 5. Gimnazija ( Ilije Garašanina 24)
33623KK As Basket : KK Div Basket 53 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2014 Vreme: 10:45
Lokacija: Kneginja Milica ( Jurija Gagarina 78)
33624KK Radnički (Obrenovac) : KK Borča 79 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2014 Vreme: 11:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) ( Kralja Aleksandra I)

12. kolo26.04.2014
33625KK Orion : KK Radnički (Obrenovac)63 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.04.2014 Vreme: 12:20
Lokacija: Sportski centar Tašmajdan ( Beogradska 71)
33626KK Borča : KK As Basket34 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.04.2014 Vreme: 16:30
Lokacija: Jovan Ristić ( Bele Bartoka 48a)
33627KK Div Basket : KK All Star 63 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.04.2014 Vreme: 18:15
Lokacija: Borislav Pekić ( Danila Lekića Španca 27)
33628KK Cerak : KK Ras 43 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.04.2014 Vreme: 10:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije ( Borova 8)

13. kolo10.05.2014
33629KK Cerak : KK Orion39 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.05.2014 Vreme: 20:50
Lokacija: Ujedinjene Nacije ( Borova 8)
33630KK Ras : KK Div Basket 54 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.05.2014 Vreme: 11:15
Lokacija: 13. Gimnazija ( Lješka 47)
33631KK All Star : KK Borča 39 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.05.2014 Vreme: 11:20
Lokacija: 5. Gimnazija ( Ilije Garašanina 24)
33632KK As Basket : KK Radnički (Obrenovac)52 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.05.2014 Vreme: 12:15
Lokacija: Kneginja Milica ( Jurija Gagarina 78)

14. kolo31.05.2014
33633KK Orion : KK As Basket41 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.05.2014 Vreme: 10:30
Lokacija: Sportski centar Tašmajdan ( Beogradska 71)
33634KK Radnički (Obrenovac) : KK All Star
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2014
33635KK Borča : KK Ras 33 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.06.2014 Vreme: 14:30
Lokacija: Jovan Ristić ( Bele Bartoka 48a)
33636KK Div Basket : KK Cerak47 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.06.2014 Vreme: 18:15
Lokacija: Borislav Pekić ( Danila Lekića Španca 27)

Portal Košarkaškog Saveza Srbije
Registar igraca KSS
Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)
Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)
Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Basket 021


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.
Aktuelno
Organi KSB
Dokumenta
Adresari
Razno
Forum
Javne nabavke
Aktuelnosti
Vesti
Galerija
Linkovi
Kontakt
Adresar klubova
Adresar delegata
Adresar sudija
Adresari
Formulari
Izveštaji
Kazne po biltenima IIMRL
Kazne po biltenima IMRL
Kazne po biltenima MK
Normativna akta
Odluke
Odluke 1MRL zajedno sa uplatama
Odluke 2MRL zajedno sa uplatama
Odluke komisije za takmičenje KSS
Odluke MK zajedno sa uplatama
Prelazni rok
Propozicije
Saopštenja 1MRL
Saopštenja 2MRL
Saopštenja MK
Saopštenja Omladinci
Zakazane utakmice MK
Predsedništvo
Skupština
Nadzorni odbor
Komisija za rad sa mladjim kategorijama