lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

ЈУНИОРИ/Регионална лига/Група 2
1.КК Ас Баскет222021604:116742
2.КК Церак 221841600:118540
3.КК Колеџ Београд221841597:132140
4.КК Раднички (Обреновац)221571714:135837
5.КК Шутер221571731:134537
6.КК Слодес 22211111421:124533
7.БКК Раднички 3228141550:163530
8.КК Змај227151396:162529
9.КК Баск 2 (-1)228141254:154529
10.КК Сопот226161016:139728
11.КК БТЦ (-1)224181102:149125
12.КК Земун Фитофармација 222220868:153924
52509 БКК Раднички 3 : КК Баск 2 95 : 81
05.11.2017
18:20
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
52510 КК Церак : КК Земун Фитофармација 2 96 : 42
05.11.2017
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
52511 КК Слодес 2 : КК Сопот 81 : 40
04.11.2017
10:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
52512 КК Шутер : КК Ас Баскет 80 : 95
05.11.2017
19:15
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
52513 КК Колеџ Београд : КК Змај 90 : 44
04.11.2017
12:00
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
52514 КК БТЦ : КК Раднички (Обреновац) 46 : 81
03.11.2017
18:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
52515 БКК Раднички 3 : КК Церак 51 : 69
11.11.2017
13:10
Балон Топ Спин ( Максима Горког 94)
52516 КК Змај : КК БТЦ 59 : 50
10.11.2017
15:00
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
52517 КК Ас Баскет : КК Колеџ Београд 79 : 76
11.11.2017
11:20
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
52518 КК Сопот : КК Шутер 47 : 89
11.11.2017
12:00
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
52519 КК Земун Фитофармација 2 : КК Слодес 2 34 : 66
10.11.2017
17:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
52520 КК Баск 2 : КК Раднички (Обреновац) 47 : 85
09.11.2017
22:00
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
52521 КК Церак : КК Баск 2 61 : 67
19.11.2017
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
52522 КК Слодес 2 : БКК Раднички 3 76 : 59
19.11.2017
11:50
Хала Слодес ( Борска 92ф)
52523 КК Шутер : КК Земун Фитофармација 2 86 : 36
19.11.2017
20:10
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
52524 КК Колеџ Београд : КК Сопот 67 : 44
18.11.2017
11:00
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
52525 КК БТЦ : КК Ас Баскет 59 : 78
19.11.2017
17:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
52526 КК Раднички (Обреновац) : КК Змај 95 : 59
18.11.2017
15:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
52527 БКК Раднички 3 : КК Шутер 64 : 94
25.11.2017
13:10
Балон Топ Спин ( Максима Горког 94)
52528 КК Церак : КК Слодес 2 64 : 53
26.11.2017
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
52529 КК Ас Баскет : КК Раднички (Обреновац) 83 : 59
25.11.2017
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
52530 КК Сопот : КК БТЦ 65 : 43
26.11.2017
12:00
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
52531 КК Земун Фитофармација 2 : КК Колеџ Београд 35 : 66
26.11.2017
13:20
Сутјеска ( Задругарска 1)
52532 КК Баск 2 : КК Змај 71 : 61
01.12.2017
22:15
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
52533 КК Слодес 2 : КК Баск 2 68 : 65
04.12.2017
14:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
52534 КК Шутер : КК Церак 68 : 75
02.12.2017
20:10
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
52535 КК Колеџ Београд : БКК Раднички 3 89 : 64
02.12.2017
10:30
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
52536 КК БТЦ : КК Земун Фитофармација 2 69 : 28
03.12.2017
17:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
52537 КК Раднички (Обреновац) : КК Сопот 88 : 32
02.12.2017
15:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
52538 КК Змај : КК Ас Баскет 60 : 92
04.12.2017
21:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
52539 БКК Раднички 3 : КК БТЦ 78 : 43
09.12.2017
13:10
Балон Топ Спин ( Максима Горког 94)
52540 КК Церак : КК Колеџ Београд 70 : 61
10.12.2017
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
52541 КК Слодес 2 : КК Шутер 55 : 40
10.12.2017
13:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
52542 КК Сопот : КК Змај 67 : 64
12.12.2017
15:30
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
52543 КК Земун Фитофармација 2 : КК Раднички (Обреновац) 39 : 97
10.12.2017
13:20
Сутјеска ( Задругарска 1)
52544 КК Баск 2 : КК Ас Баскет 42 : 97
09.12.2017
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
52545 КК Шутер : КК Баск 2 98 : 21
17.12.2017
20:15
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
52546 КК Колеџ Београд : КК Слодес 2 77 : 53
16.12.2017
13:30
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
52547 КК БТЦ : КК Церак 55 : 86
16.12.2017
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
52548 КК Раднички (Обреновац) : БКК Раднички 3 79 : 84
22.12.2017
17:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
52549 КК Змај : КК Земун Фитофармација 2 88 : 44
16.12.2017
10:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
52550 КК Ас Баскет : КК Сопот 89 : 36
16.12.2017
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
52551 БКК Раднички 3 : КК Змај 91 : 83
24.12.2017
15:40
Балон Топ Спин ( Максима Горког 94)
52552 КК Церак : КК Раднички (Обреновац) 72 : 70
24.12.2017
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
52553 КК Слодес 2 : КК БТЦ 75 : 39
23.12.2017
10:45
Хала Слодес ( Борска 92ф)
52554 КК Шутер : КК Колеџ Београд 81 : 78
23.12.2017
20:15
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
52555 КК Земун Фитофармација 2 : КК Ас Баскет 27 : 90
23.12.2017
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
52556 КК Баск 2 : КК Сопот 85 : 35
11.01.2018
20:15
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
52557 КК Колеџ Београд : КК Баск 2 70 : 56
13.01.2018
14:00
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
52558 КК БТЦ : КК Шутер 54 : 100
13.01.2018
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
52559 КК Раднички (Обреновац) : КК Слодес 2 57 : 52
13.01.2018
17:15
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
52560 КК Змај : КК Церак 48 : 72
13.01.2018
13:15
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
52561 КК Ас Баскет : БКК Раднички 3 69 : 58
14.01.2018
15:20
Хала спортова Ранко Жеравица (Н.Бгд) ( Париске Комуне 16)
52562 КК Сопот : КК Земун Фитофармација 2 61 : 25
13.01.2018
12:30
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
52563 БКК Раднички 3 : КК Сопот 81 : 71
05.02.2018
13:40
Балон Топ Спин ( Максима Горког 94)
52564 КК Церак : КК Ас Баскет 74 : 56
21.01.2018
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
52565 КК Слодес 2 : КК Змај 73 : 57
20.01.2018
10:15
Хала Слодес ( Борска 92ф)
52566 КК Шутер : КК Раднички (Обреновац) 80 : 93
26.01.2018
17:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
52567 КК Колеџ Београд : КК БТЦ 74 : 48
20.01.2018
10:00
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
52568 КК Баск 2 : КК Земун Фитофармација 2 68 : 36
19.01.2018
19:10
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
52569 КК БТЦ : КК Баск 2 59 : 64
27.01.2018
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
52570 КК Раднички (Обреновац) : КК Колеџ Београд 74 : 77
28.01.2018
20:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
52571 КК Змај : КК Шутер 64 : 79
27.01.2018
14:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
52572 КК Ас Баскет : КК Слодес 2 72 : 58
28.01.2018
15:20
Хала спортова Ранко Жеравица (Н.Бгд) ( Париске Комуне 16)
52573 КК Сопот : КК Церак 32 : 63
27.01.2018
12:30
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
52574 КК Земун Фитофармација 2 : БКК Раднички 3 45 : 53
16.02.2018
20:30
Сутјеска ( Задругарска 1)
52575 КК Раднички (Обреновац) : КК БТЦ 84 : 32
15.02.2018
12:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
52576 КК Змај : КК Колеџ Београд 60 : 80
10.02.2018
14:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
52577 КК Ас Баскет : КК Шутер 71 : 57
10.02.2018
11:20
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
52578 КК Сопот : КК Слодес 2 33 : 63
10.02.2018
12:30
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
52579 КК Земун Фитофармација 2 : КК Церак 37 : 96
09.02.2018
20:20
Михајло Пупин (Нова Галеника) ( Емилије Јакшић 31а)
52580 КК Баск 2 : БКК Раднички 3 63 : 79
08.02.2018
22:00
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
52581 КК Церак : БКК Раднички 3 71 : 68
18.02.2018
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
52582 КК Слодес 2 : КК Земун Фитофармација 2 88 : 54
15.02.2018
12:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
52583 КК Шутер : КК Сопот 65 : 44
17.02.2018
20:10
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
52584 КК Колеџ Београд : КК Ас Баскет 85 : 60
17.02.2018
10:00
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
52585 КК БТЦ : КК Змај 86 : 79
17.02.2018
16:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
52586 КК Раднички (Обреновац) : КК Баск 2 75 : 64
17.02.2018
15:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
52587 БКК Раднички 3 : КК Слодес 2 58 : 87
24.02.2018
13:10
Хала Слодес ( Борска 92ф)
52588 КК Змај : КК Раднички (Обреновац) 80 : 97
24.02.2018
12:00
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
52589 КК Ас Баскет : КК БТЦ СР 20 : 0
службени резултат
24.02.2018
13:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
52590 КК Сопот : КК Колеџ Београд 49 : 54
25.02.2018
12:00
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
52591 КК Земун Фитофармација 2 : КК Шутер 31 : 65
01.03.2018
21:30
Сутјеска ( Задругарска 1)
52592 КК Баск 2 : КК Церак 41 : 88
25.02.2018
14:20
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
52593 КК Слодес 2 : КК Церак 64 : 67
04.03.2018
11:40
Хала Слодес ( Борска 92ф)
52594 КК Шутер : БКК Раднички 3 87 : 82
04.03.2018
20:20
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
52595 КК Колеџ Београд : КК Земун Фитофармација 2 62 : 44
04.03.2018
10:00
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
52596 КК БТЦ : КК Сопот 41 : 65
04.03.2018
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
52597 КК Раднички (Обреновац) : КК Ас Баскет 58 : 62
03.03.2018
21:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
52598 КК Змај : КК Баск 2 73 : 50
03.03.2018
13:00
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
52599 БКК Раднички 3 : КК Колеџ Београд 77 : 83
11.03.2018
19:15
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
52600 КК Церак : КК Шутер 77 : 54
11.03.2018
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
52601 КК Ас Баскет : КК Змај 89 : 48
11.03.2018
13:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
52602 КК Сопот : КК Раднички (Обреновац) 50 : 85
10.03.2018
12:30
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
52603 КК Земун Фитофармација 2 : КК БТЦ 41 : 37
11.03.2018
13:20
Сутјеска ( Задругарска 1)
52604 КК Баск 2 : КК Слодес 2 63 : 59
07.03.2018
21:45
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
52605 КК Шутер : КК Слодес 2 80 : 62
18.03.2018
20:20
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
52606 КК Колеџ Београд : КК Церак 71 : 68
18.03.2018
14:30
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
52607 КК БТЦ : БКК Раднички 3 77 : 66
17.03.2018
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
52608 КК Раднички (Обреновац) : КК Земун Фитофармација 2 71 : 39
17.03.2018
15:30
Прва обреновачка (Обреновац) ( Милоша Обреновића 169)
52609 КК Змај : КК Сопот 75 : 60
17.03.2018
12:45
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
52610 КК Ас Баскет : КК Баск 2 67 : 45
18.03.2018
13:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
52611 БКК Раднички 3 : КК Раднички (Обреновац) 76 : 86
24.03.2018
14:05
Балон Топ Спин ( Максима Горког 94)
52612 КК Церак : КК БТЦ 88 : 50
25.03.2018
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
52613 КК Слодес 2 : КК Колеџ Београд 61 : 38
25.03.2018
15:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
52614 КК Сопот : КК Ас Баскет 34 : 74
28.03.2018
20:30
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
52615 КК Земун Фитофармација 2 : КК Змај 41 : 55
29.03.2018
21:15
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
52616 КК Баск 2 : КК Шутер 56 : 123
25.03.2018
20:20
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
52617 КК Колеџ Београд : КК Шутер 66 : 60
26.04.2018
21:20
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
52618 КК БТЦ : КК Слодес 2 57 : 49
31.03.2018
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
52619 КК Раднички (Обреновац) : КК Церак 65 : 59
01.04.2018
20:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
52620 КК Змај : БКК Раднички 3 82 : 76
02.04.2018
14:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
52621 КК Ас Баскет : КК Земун Фитофармација 2 59 : 32
31.03.2018
16:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
52622 КК Сопот : КК Баск 2 СР 20 : 0
службени резултат
31.03.2018
12:40
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
52623 БКК Раднички 3 : КК Ас Баскет 60 : 75
15.04.2018
11:20
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
52624 КК Церак : КК Змај 76 : 44
15.04.2018
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
52625 КК Слодес 2 : КК Раднички (Обреновац) 60 : 64
15.04.2018
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
52626 КК Шутер : КК БТЦ 76 : 55
14.04.2018
20:20
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
52627 КК Земун Фитофармација 2 : КК Сопот 36 : 38
15.04.2018
20:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
52628 КК Баск 2 : КК Колеџ Београд 61 : 80
14.04.2018
12:20
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
52629 КК БТЦ : КК Колеџ Београд 51 : 68
22.04.2018
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
52630 КК Раднички (Обреновац) : КК Шутер 69 : 80
21.04.2018
20:20
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
52631 КК Змај : КК Слодес 2 63 : 57
23.04.2018
21:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
52632 КК Ас Баскет : КК Церак 63 : 58
25.04.2018
21:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
52633 КК Сопот : БКК Раднички 3 68 : 79
21.04.2018
11:40
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
52634 КК Земун Фитофармација 2 : КК Баск 2 65 : 77
22.04.2018
16:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
52635 БКК Раднички 3 : КК Земун Фитофармација 2 51 : 57
29.04.2018
16:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
52636 КК Церак : КК Сопот 50 : 25
29.04.2018
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
52637 КК Слодес 2 : КК Ас Баскет 61 : 64
28.04.2018
10:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
52638 КК Шутер : КК Змај 89 : 50
29.04.2018
20:20
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
52639 КК Колеџ Београд : КК Раднички (Обреновац) 85 : 82
28.04.2018
14:20
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
52640 КК Баск 2 : КК БТЦ 67 : 51
28.04.2018
10:20
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)