lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

ПИОНИРИ/Регионална лига/Група 1
1.КК Радивој Кораћ131301029:42226
2.КК Мондо Баскет 313112720:48624
3.ШКК Звездара 31394686:55022
4.КК Борча1394797:68122
5.КК Барајево 21284796:61420
6.КК Борац Земун1376612:60620
7.КК Нови Београд 7 - 21367598:74519
8.КК Церак 21257574:60417
9.БКК Раднички 31349667:81517
10.КК Блокови1349562:72217
11.КК Динамик БГ 213112495:90714
12.КК Рас 613013471:85513
54405 КК Борча : КК Борац Земун
25.02.2018
14:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
54406 КК Барајево 2 : КК Рас 6
25.02.2018
10:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
54407 КК Динамик БГ 2 : БКК Раднички 3
24.02.2018
10:00
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
54408 КК Мондо Баскет 3 : КК Церак 2
24.02.2018
09:30
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
54409 ШКК Звездара 3 : КК Блокови
24.02.2018
14:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
54410 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Радивој Кораћ
25.02.2018
15:15
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
54483 КК Борча : КК Нови Београд 7 - 2 80 : 50
04.11.2017
17:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
54484 КК Радивој Кораћ : ШКК Звездара 3 64 : 28
05.11.2017
13:05
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
54485 КК Борац Земун : КК Мондо Баскет 3 24 : 53
05.11.2017
12:45
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
54486 КК Блокови : КК Динамик БГ 2 57 : 33
05.11.2017
15:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
54487 КК Церак 2 : КК Барајево 2 37 : 57
05.11.2017
14:10
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
54488 БКК Раднички 3 : КК Рас 6 62 : 39
04.11.2017
16:15
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
54477 КК Борча : КК Радивој Кораћ 38 : 80
11.11.2017
17:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
54478 КК Барајево 2 : БКК Раднички 3 84 : 56
12.11.2017
10:40
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
54479 КК Динамик БГ 2 : КК Церак 2 43 : 77
14.11.2017
20:20
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
54480 КК Мондо Баскет 3 : КК Блокови 59 : 26
11.11.2017
10:20
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
54481 ШКК Звездара 3 : КК Борац Земун 48 : 46
11.11.2017
18:30
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
54482 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Рас 6 65 : 41
09.11.2017
17:45
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
54471 КК Радивој Кораћ : КК Нови Београд 7 - 2 87 : 19
20.11.2017
21:30
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
54472 КК Борац Земун : КК Борча 44 : 60
19.11.2017
13:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
54473 КК Блокови : ШКК Звездара 3 38 : 58
18.11.2017
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
54474 КК Церак 2 : КК Мондо Баскет 3 43 : 61
17.11.2017
21:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
54475 БКК Раднички 3 : КК Динамик БГ 2 66 : 49
18.11.2017
16:10
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
54476 КК Рас 6 : КК Барајево 2 41 : 86
18.11.2017
15:40
Уједињене Нације ( Борова 8)
54465 КК Борча : КК Блокови 79 : 28
26.11.2017
16:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
54466 КК Радивој Кораћ : КК Борац Земун 65 : 31
26.11.2017
13:05
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
54467 КК Динамик БГ 2 : КК Рас 6 51 : 45
26.11.2017
11:45
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
54468 КК Мондо Баскет 3 : БКК Раднички 3 63 : 32
25.11.2017
11:20
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
54469 ШКК Звездара 3 : КК Церак 2 61 : 32
26.11.2017
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
54470 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Барајево 2 42 : 83
25.11.2017
13:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
54459 КК Борац Земун : КК Нови Београд 7 - 2 59 : 28
03.12.2017
11:30
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
54460 КК Блокови : КК Радивој Кораћ 21 : 70
03.12.2017
15:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
54461 КК Церак 2 : КК Борча 50 : 60
02.12.2017
13:15
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
54462 БКК Раднички 3 : ШКК Звездара 3 41 : 79
02.12.2017
16:10
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
54463 КК Рас 6 : КК Мондо Баскет 3 23 : 66
02.12.2017
17:15
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
54464 КК Барајево 2 : КК Динамик БГ 2 102 : 34
03.12.2017
11:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
54453 КК Борча : БКК Раднички 3 65 : 47
10.12.2017
16:30
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
54454 КК Радивој Кораћ : КК Церак 2 81 : 39
10.12.2017
13:05
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
54455 КК Борац Земун : КК Блокови 64 : 42
10.12.2017
11:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
54456 КК Мондо Баскет 3 : КК Барајево 2 49 : 56
09.12.2017
10:45
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
54457 ШКК Звездара 3 : КК Рас 6 57 : 34
09.12.2017
15:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
54458 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Динамик БГ 2 71 : 47
10.12.2017
13:20
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
54447 КК Блокови : КК Нови Београд 7 - 2 30 : 44
16.12.2017
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
54448 КК Церак 2 : КК Борац Земун 41 : 45
16.12.2017
15:40
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
54449 БКК Раднички 3 : КК Радивој Кораћ 30 : 96
16.12.2017
16:10
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
54450 КК Рас 6 : КК Борча 47 : 77
16.12.2017
15:00
13. Гимназија ( Љешка 47)
54451 КК Барајево 2 : ШКК Звездара 3 34 : 37
16.12.2017
11:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
54452 КК Динамик БГ 2 : КК Мондо Баскет 3 38 : 80
17.12.2017
10:20
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
54441 КК Борча : КК Барајево 2 75 : 59
23.12.2017
17:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
54442 КК Радивој Кораћ : КК Рас 6 95 : 18
24.12.2017
12:05
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
54443 КК Борац Земун : БКК Раднички 3 57 : 42
24.12.2017
14:15
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
54444 КК Блокови : КК Церак 2 43 : 46
23.12.2017
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
54445 ШКК Звездара 3 : КК Динамик БГ 2 51 : 23
24.12.2017
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
54446 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Мондо Баскет 3 26 : 59
24.12.2017
13:20
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
54435 КК Церак 2 : КК Нови Београд 7 - 2 36 : 45
13.01.2018
14:40
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
54436 БКК Раднички 3 : КК Блокови 69 : 56
14.01.2018
12:10
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
54437 КК Рас 6 : КК Борац Земун 39 : 57
13.01.2018
18:00
13. Гимназија ( Љешка 47)
54438 КК Барајево 2 : КК Радивој Кораћ 44 : 84
14.01.2018
10:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
54439 КК Динамик БГ 2 : КК Борча 56 : 64
14.01.2018
10:20
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
54440 КК Мондо Баскет 3 : ШКК Звездара 3 46 : 45
13.01.2018
10:10
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
54429 КК Борча : КК Мондо Баскет 3 49 : 51
21.01.2018
16:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
54430 КК Радивој Кораћ : КК Динамик БГ 2 110 : 20
21.01.2018
11:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
54431 КК Борац Земун : КК Барајево 2 41 : 55
21.01.2018
14:30
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
54432 КК Блокови : КК Рас 6 62 : 43
21.01.2018
15:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
54433 КК Церак 2 : БКК Раднички 3 55 : 52
20.01.2018
13:00
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
54434 КК Нови Београд 7 - 2 : ШКК Звездара 3 41 : 68
22.01.2018
20:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
54423 БКК Раднички 3 : КК Нови Београд 7 - 2 61 : 65
28.01.2018
13:20
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
54424 КК Рас 6 : КК Церак 2 31 : 60
27.01.2018
15:00
13. Гимназија ( Љешка 47)
54425 КК Барајево 2 : КК Блокови 66 : 67
28.01.2018
10:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
54426 КК Динамик БГ 2 : КК Борац Земун 34 : 59
27.01.2018
12:30
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
54427 КК Мондо Баскет 3 : КК Радивој Кораћ 34 : 64
27.01.2018
09:30
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
54428 ШКК Звездара 3 : КК Борча 53 : 41
27.01.2018
14:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
54417 КК Рас 6 : БКК Раднички 3 37 : 58
10.02.2018
17:45
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
54418 КК Барајево 2 : КК Церак 2
13.02.2018
20:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
54419 КК Динамик БГ 2 : КК Блокови 42 : 67
10.02.2018
18:10
Јован Стерија Поповић ( Војвођанска 61)
54420 КК Мондо Баскет 3 : КК Борац Земун 50 : 35
10.02.2018
12:30
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
54421 ШКК Звездара 3 : КК Радивој Кораћ 52 : 60
11.02.2018
16:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
54422 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Борча 43 : 61
11.02.2018
13:20
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
54411 КК Радивој Кораћ : КК Борча 73 : 48
19.02.2018
21:30
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
54412 КК Борац Земун : ШКК Звездара 3 50 : 49
17.02.2018
12:30
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
54413 КК Блокови : КК Мондо Баскет 3 25 : 49
17.02.2018
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
54414 КК Церак 2 : КК Динамик БГ 2 58 : 25
14.02.2018
21:15
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
54415 БКК Раднички 3 : КК Барајево 2 51 : 70
17.02.2018
16:15
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
54416 КК Рас 6 : КК Нови Београд 7 - 2 33 : 59
17.02.2018
20:30
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
54405 КК Борча : КК Борац Земун
25.02.2018
14:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
54406 КК Барајево 2 : КК Рас 6
25.02.2018
10:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
54407 КК Динамик БГ 2 : БКК Раднички 3
24.02.2018
10:00
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
54408 КК Мондо Баскет 3 : КК Церак 2
24.02.2018
09:30
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
54409 ШКК Звездара 3 : КК Блокови
24.02.2018
14:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
54410 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Радивој Кораћ
25.02.2018
15:15
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)