lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

ПИОНИРИ/Регионална лига/Група 2
1.КК Рас 2222021484:92142
2.КК Скадарлија221931388:100741
3.КК Чубура221751300:96439
4.КК Визура 3221481267:99436
5.КК Рас 4221391068:106035
6.КК Беокош2212101021:95834
7.КК ФМП221111942:95933
8.КК Гро-Баскет2210121186:105432
9.КК Земун Фитофармација 4 (-1)22814956:112929
10.КК Радивој Кораћ 222616987:116228
11.КК Горица 222220810:132324
12.КК Беко 522022639:151722
54351 КК Скадарлија : КК ФМП 49 : 24
04.11.2017
12:30
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
54352 КК Беокош : КК Рас 4 52 : 32
04.11.2017
13:50
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
54353 КК Чубура : КК Радивој Кораћ 2 63 : 48
06.11.2017
21:15
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
54354 КК Гро-Баскет : КК Земун Фитофармација 4 44 : 50
04.11.2017
17:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
54355 КК Рас 2 : КК Горица 2 83 : 26
04.11.2017
15:40
Уједињене Нације ( Борова 8)
54356 КК Визура 3 : КК Беко 5 83 : 13
05.11.2017
10:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
54345 КК Скадарлија : КК Беокош 38 : 31
11.11.2017
12:40
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
54346 КК Горица 2 : КК Визура 3 27 : 60
12.11.2017
15:15
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
54347 КК Земун Фитофармација 4 : КК Рас 2 30 : 64
10.11.2017
20:20
Сутјеска ( Задругарска 1)
54348 КК Радивој Кораћ 2 : КК Гро-Баскет 50 : 39
12.11.2017
13:05
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
54349 КК Рас 4 : КК Чубура 35 : 69
11.11.2017
15:00
13. Гимназија ( Љешка 47)
54350 КК ФМП : КК Беко 5 54 : 27
12.11.2017
12:15
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
54339 КК Беокош : КК ФМП 50 : 30
17.11.2017
20:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
54340 КК Чубура : КК Скадарлија 60 : 72
18.11.2017
14:45
Краљ Петар ИИ ( Марулићева 8)
54341 КК Гро-Баскет : КК Рас 4 54 : 61
19.11.2017
10:15
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
54342 КК Рас 2 : КК Радивој Кораћ 2 81 : 27
19.11.2017
18:00
13. Гимназија ( Љешка 47)
54343 КК Визура 3 : КК Земун Фитофармација 4 73 : 38
18.11.2017
16:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
54344 КК Беко 5 : КК Горица 2 47 : 54
19.11.2017
09:45
Никола Тесла (Винча) ( Јована Јовановића Змаја 1)
54333 КК Скадарлија : КК Гро-Баскет 72 : 52
25.11.2017
11:15
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
54334 КК Беокош : КК Чубура 28 : 46
24.11.2017
20:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
54335 КК Земун Фитофармација 4 : КК Беко 5 74 : 14
25.11.2017
10:30
Сутјеска ( Задругарска 1)
54336 КК Радивој Кораћ 2 : КК Визура 3 32 : 50
25.11.2017
12:05
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
54337 КК Рас 4 : КК Рас 2 40 : 77
25.11.2017
14:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
54338 КК ФМП : КК Горица 2 74 : 36
26.11.2017
12:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
54327 КК Чубура : КК ФМП 62 : 35
03.12.2017
12:45
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
54328 КК Гро-Баскет : КК Беокош 46 : 62
03.12.2017
13:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
54329 КК Рас 2 : КК Скадарлија 69 : 63
02.12.2017
15:40
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
54330 КК Визура 3 : КК Рас 4 67 : 30
03.12.2017
10:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
54331 КК Беко 5 : КК Радивој Кораћ 2 35 : 54
03.12.2017
09:45
Никола Тесла (Винча) ( Јована Јовановића Змаја 1)
54332 КК Горица 2 : КК Земун Фитофармација 4 35 : 48
03.12.2017
13:45
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
54321 КК Скадарлија : КК Визура 3 62 : 52
09.12.2017
12:45
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
54322 КК Беокош : КК Рас 2 30 : 65
08.12.2017
20:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
54323 КК Чубура : КК Гро-Баскет 57 : 39
10.12.2017
14:15
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
54324 КК Радивој Кораћ 2 : КК Горица 2 50 : 34
09.12.2017
12:05
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
54325 КК Рас 4 : КК Беко 5 63 : 20
10.12.2017
20:15
Спортски центар Раковица ( Вишевачка 2)
54326 КК ФМП : КК Земун Фитофармација 4 57 : 51
10.12.2017
12:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
54315 КК Гро-Баскет : КК ФМП 60 : 38
16.12.2017
11:20
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
54316 КК Рас 2 : КК Чубура 68 : 62
22.12.2017
21:30
13. Гимназија ( Љешка 47)
54317 КК Визура 3 : КК Беокош 66 : 35
16.12.2017
18:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
54318 КК Беко 5 : КК Скадарлија 21 : 60
21.12.2017
21:00
Никола Тесла (Винча) ( Јована Јовановића Змаја 1)
54319 КК Горица 2 : КК Рас 4 29 : 45
17.12.2017
13:45
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
54320 КК Земун Фитофармација 4 : КК Радивој Кораћ 2 37 : 35
16.12.2017
10:30
Сутјеска ( Задругарска 1)
54309 КК Скадарлија : КК Горица 2 69 : 44
24.12.2017
11:15
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
54310 КК Беокош : КК Беко 5 49 : 22
22.12.2017
20:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
54311 КК Чубура : КК Визура 3 63 : 39
26.12.2017
20:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
54312 КК Гро-Баскет : КК Рас 2 53 : 62
23.12.2017
12:40
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
54313 КК Рас 4 : КК Земун Фитофармација 4 31 : 45
23.12.2017
18:00
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
54314 КК ФМП : КК Радивој Кораћ 2 47 : 49
24.12.2017
12:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
54303 КК Рас 2 : КК ФМП 77 : 43
14.01.2018
12:45
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
54304 КК Визура 3 : КК Гро-Баскет 49 : 41
13.01.2018
10:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
54305 КК Беко 5 : КК Чубура 46 : 58
14.01.2018
09:45
Никола Тесла (Винча) ( Јована Јовановића Змаја 1)
54306 КК Горица 2 : КК Беокош 23 : 43
13.01.2018
12:30
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
54307 КК Земун Фитофармација 4 : КК Скадарлија 50 : 71
13.01.2018
10:20
Сутјеска ( Задругарска 1)
54308 КК Радивој Кораћ 2 : КК Рас 4 27 : 43
13.01.2018
13:05
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
54297 КК Скадарлија : КК Радивој Кораћ 2 68 : 48
20.01.2018
11:10
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
54298 КК Беокош : КК Земун Фитофармација 4 43 : 39
19.01.2018
20:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
54299 КК Чубура : КК Горица 2 98 : 49
21.01.2018
12:45
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
54300 КК Гро-Баскет : КК Беко 5 105 : 27
21.01.2018
10:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
54301 КК Рас 2 : КК Визура 3 65 : 58
20.01.2018
18:15
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
54302 КК ФМП : КК Рас 4 40 : 48
21.01.2018
12:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
54291 КК Визура 3 : КК ФМП 51 : 30
27.01.2018
14:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
54292 КК Беко 5 : КК Рас 2 38 : 88
28.01.2018
09:45
Никола Тесла (Винча) ( Јована Јовановића Змаја 1)
54293 КК Горица 2 : КК Гро-Баскет 46 : 60
28.01.2018
14:45
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
54294 КК Земун Фитофармација 4 : КК Чубура 38 : 55
26.01.2018
20:20
Сутјеска ( Задругарска 1)
54295 КК Радивој Кораћ 2 : КК Беокош 58 : 68
28.01.2018
12:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
54296 КК Рас 4 : КК Скадарлија 50 : 69
27.01.2018
16:40
13. Гимназија ( Љешка 47)
54285 КК Беко 5 : КК Визура 3 33 : 69
15.02.2018
21:00
Никола Тесла (Винча) ( Јована Јовановића Змаја 1)
54286 КК Горица 2 : КК Рас 2 31 : 63
11.02.2018
14:45
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
54287 КК Земун Фитофармација 4 : КК Гро-Баскет 48 : 58
10.02.2018
10:30
Сутјеска ( Задругарска 1)
54288 КК Радивој Кораћ 2 : КК Чубура 37 : 52
16.02.2018
12:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
54289 КК Рас 4 : КК Беокош 55 : 43
10.02.2018
19:20
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
54290 КК ФМП : КК Скадарлија 38 : 44
11.02.2018
12:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
54279 КК Беокош : КК Скадарлија 49 : 55
23.02.2018
20:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
54280 КК Чубура : КК Рас 4 53 : 32
18.02.2018
14:45
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
54281 КК Гро-Баскет : КК Радивој Кораћ 2 66 : 35
17.02.2018
10:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
54282 КК Рас 2 : КК Земун Фитофармација 4 61 : 32
17.02.2018
14:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
54283 КК Визура 3 : КК Горица 2 71 : 31
17.02.2018
10:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
54284 КК Беко 5 : КК ФМП 30 : 46
18.02.2018
12:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
54273 КК Скадарлија : КК Чубура 42 : 52
25.02.2018
11:40
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
54274 КК Горица 2 : КК Беко 5 61 : 44
25.02.2018
14:45
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
54275 КК Земун Фитофармација 4 : КК Визура 3 27 : 51
23.02.2018
20:20
Сутјеска ( Задругарска 1)
54276 КК Радивој Кораћ 2 : КК Рас 2 31 : 58
25.02.2018
12:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
54277 КК Рас 4 : КК Гро-Баскет 34 : 65
24.02.2018
14:50
Уједињене Нације ( Борова 8)
54278 КК ФМП : КК Беокош 46 : 32
24.02.2018
12:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
54267 КК Чубура : КК Беокош 48 : 45
06.03.2018
20:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
54268 КК Гро-Баскет : КК Скадарлија 50 : 67
03.03.2018
15:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
54269 КК Рас 2 : КК Рас 4 68 : 59
06.03.2018
21:40
13. Гимназија ( Љешка 47)
54270 КК Визура 3 : КК Радивој Кораћ 2 71 : 38
03.03.2018
14:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
54271 КК Беко 5 : КК Земун Фитофармација 4 41 : 56
08.03.2018
20:50
Никола Тесла (Винча) ( Јована Јовановића Змаја 1)
54272 КК Горица 2 : КК ФМП 30 : 37
04.03.2018
14:45
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
54261 КК Скадарлија : КК Рас 2 59 : 54
10.03.2018
11:15
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
54262 КК Беокош : КК Гро-Баскет 43 : 34
08.03.2018
20:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
54263 КК Земун Фитофармација 4 : КК Горица 2 58 : 37
11.03.2018
16:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
54264 КК Радивој Кораћ 2 : КК Беко 5 75 : 13
09.03.2018
20:40
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
54265 КК Рас 4 : КК Визура 3 38 : 33
10.03.2018
16:10
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
54266 КК ФМП : КК Чубура 47 : 40
11.03.2018
12:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
54255 КК Гро-Баскет : КК Чубура 42 : 35
17.03.2018
12:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
54256 КК Рас 2 : КК Беокош 54 : 43
18.03.2018
12:45
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
54257 КК Визура 3 : КК Скадарлија 50 : 79
17.03.2018
10:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
54258 КК Беко 5 : КК Рас 4 20 : 64
18.03.2018
09:45
Никола Тесла (Винча) ( Јована Јовановића Змаја 1)
54259 КК Горица 2 : КК Радивој Кораћ 2 34 : 67
18.03.2018
14:45
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
54260 КК Земун Фитофармација 4 : КК ФМП СР 0 : 20
службени резултат
16.03.2018
20:20
Сутјеска ( Задругарска 1)
54249 КК Скадарлија : КК Беко 5 78 : 19
24.03.2018
11:10
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
54250 КК Беокош : КК Визура 3 50 : 63
23.03.2018
20:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
54251 КК Чубура : КК Рас 2 52 : 57
26.03.2018
21:15
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
54252 КК Радивој Кораћ 2 : КК Земун Фитофармација 4 57 : 65
25.03.2018
12:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
54253 КК Рас 4 : КК Горица 2 76 : 46
26.03.2018
21:40
13. Гимназија ( Љешка 47)
54254 КК ФМП : КК Гро-Баскет 58 : 38
29.03.2018
18:45
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
54243 КК Рас 2 : КК Гро-Баскет 45 : 18
19.04.2018
21:40
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
54244 КК Визура 3 : КК Чубура 55 : 73
31.03.2018
12:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
54245 КК Беко 5 : КК Беокош 30 : 71
10.04.2018
21:00
Никола Тесла (Винча) ( Јована Јовановића Змаја 1)
54246 КК Горица 2 : КК Скадарлија 47 : 67
01.04.2018
13:15
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
54247 КК Земун Фитофармација 4 : КК Рас 4 42 : 61
27.04.2018
20:20
Сутјеска ( Задругарска 1)
54248 КК Радивој Кораћ 2 : КК ФМП 39 : 48
31.03.2018
13:15
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
54237 КК Скадарлија : КК Земун Фитофармација 4 78 : 43
17.04.2018
20:10
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
54238 КК Беокош : КК Горица 2 47 : 30
16.04.2018
20:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
54239 КК Чубура : КК Беко 5 67 : 29
24.04.2018
20:10
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
54240 КК Гро-Баскет : КК Визура 3 73 : 57
15.04.2018
14:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
54241 КК Рас 4 : КК Радивој Кораћ 2 68 : 41
16.04.2018
21:40
13. Гимназија ( Љешка 47)
54242 КК ФМП : КК Рас 2 44 : 43
14.04.2018
19:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
54231 КК Визура 3 : КК Рас 2 41 : 74
21.04.2018
17:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
54232 КК Беко 5 : КК Гро-Баскет 29 : 80
26.04.2018
20:50
Никола Тесла (Винча) ( Јована Јовановића Змаја 1)
54233 КК Горица 2 : КК Чубура 31 : 47
21.04.2018
14:40
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
54234 КК Земун Фитофармација 4 : КК Беокош 35 : 55
24.04.2018
20:30
Сутјеска ( Задругарска 1)
54235 КК Радивој Кораћ 2 : КК Скадарлија 46 : 70
22.04.2018
12:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
54236 КК Рас 4 : КК ФМП 45 : 44
21.04.2018
14:45
Уједињене Нације ( Борова 8)
54225 КК Скадарлија : КК Рас 4 56 : 58
28.04.2018
12:10
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
54226 КК Беокош : КК Радивој Кораћ 2 52 : 43
28.04.2018
12:20
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
54227 КК Чубура : КК Земун Фитофармација 4 88 : 50
29.04.2018
14:45
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
54228 КК Гро-Баскет : КК Горица 2 69 : 29
28.04.2018
11:40
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
54229 КК Рас 2 : КК Беко 5 108 : 41
27.04.2018
21:30
13. Гимназија ( Љешка 47)
54230 КК ФМП : КК Визура 3 42 : 58
29.04.2018
12:45
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)