lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

ПИОНИРИ/Регионална лига/Група 6
1.КК Горица14140900:57028
2.КК Ас Баскет 13121772:48225
3.КК Сурчин Добановци 21394751:56722
4.ШКК Звездара 21385796:58821
5.КК Младост 31284751:60320
6.КК Умка Џез1376505:60020
7.КК Торлак1367575:56419
8.КК Церак 31257643:60417
9.КК Беко 31349614:63917
10.КК Тим13310483:73116
11.КК Вук14113519:82215
12.КК Рас 713112421:96014
54699 КК Вук : КК Умка Џез
24.02.2018
18:15
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
54700 КК Горица : КК Рас 7
25.02.2018
13:15
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
54701 КК Младост 3 : ШКК Звездара 2
25.02.2018
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
54702 КК Тим : КК Церак 3
25.02.2018
18:30
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
54703 КК Торлак : КК Беко 3
24.02.2018
14:00
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
54704 КК Сурчин Добановци 2 : КК Ас Баскет
24.02.2018
13:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
54621 КК Вук : КК Сурчин Добановци 2 39 : 52
05.11.2017
18:15
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
54622 КК Ас Баскет : КК Торлак 57 : 48
05.11.2017
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
54623 КК Умка Џез : КК Тим 45 : 32
05.11.2017
19:20
Лола (Железник) ( Томе Буша 19)
54624 КК Беко 3 : КК Младост 3 85 : 60
05.11.2017
19:45
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
54625 КК Церак 3 : КК Горица 51 : 61
05.11.2017
14:20
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
54626 ШКК Звездара 2 : КК Рас 7 91 : 24
05.11.2017
14:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
54627 КК Вук : КК Ас Баскет 34 : 63
11.11.2017
13:20
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
54628 КК Горица : ШКК Звездара 2 55 : 35
18.11.2017
13:45
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
54629 КК Младост 3 : КК Церак 3 62 : 56
11.11.2017
12:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
54630 КК Тим : КК Беко 3 57 : 56
11.11.2017
11:00
Балон СД Вождовац ( Мијачка 5)
54631 КК Торлак : КК Умка Џез 46 : 38
11.11.2017
14:20
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
54632 КК Сурчин Добановци 2 : КК Рас 7 78 : 44
11.11.2017
13:30
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
54633 КК Ас Баскет : КК Сурчин Добановци 2 62 : 49
18.11.2017
11:20
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
54634 КК Умка Џез : КК Вук 42 : 26
19.11.2017
19:30
Лола (Железник) ( Томе Буша 19)
54635 КК Беко 3 : КК Торлак 41 : 46
19.11.2017
10:00
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
54636 КК Церак 3 : КК Тим 60 : 38
16.11.2017
21:00
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
54637 ШКК Звездара 2 : КК Младост 3 55 : 60
21.11.2017
21:20
Раде Кончар (Земун) ( Златиборска 44)
54638 КК Рас 7 : КК Горица 29 : 91
19.11.2017
13:00
Ђура Јакшић ( Канарево Брдо 2)
54639 КК Вук : КК Беко 3 42 : 49
24.11.2017
20:15
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
54640 КК Ас Баскет : КК Умка Џез 79 : 25
25.11.2017
11:20
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
54641 КК Младост 3 : КК Рас 7 114 : 25
25.11.2017
16:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
54642 КК Тим : ШКК Звездара 2 37 : 60
25.11.2017
12:00
Балон СД Вождовац ( Мијачка 5)
54643 КК Торлак : КК Церак 3 59 : 53
09.11.2017
15:00
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
54644 КК Сурчин Добановци 2 : КК Горица 58 : 76
26.11.2017
12:20
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
54645 КК Умка Џез : КК Сурчин Добановци 2 25 : 65
03.12.2017
18:20
Лола (Железник) ( Томе Буша 19)
54646 КК Беко 3 : КК Ас Баскет 29 : 55
03.12.2017
10:00
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
54647 КК Церак 3 : КК Вук 62 : 39
03.12.2017
14:15
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
54648 ШКК Звездара 2 : КК Торлак 53 : 27
02.12.2017
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
54649 КК Рас 7 : КК Тим 35 : 39
03.12.2017
13:00
Ђура Јакшић ( Канарево Брдо 2)
54650 КК Горица : КК Младост 3 72 : 39
03.12.2017
15:15
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
54651 КК Вук : ШКК Звездара 2 36 : 64
09.12.2017
18:15
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
54652 КК Ас Баскет : КК Церак 3 42 : 34
10.12.2017
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
54653 КК Умка Џез : КК Беко 3 49 : 41
10.12.2017
19:20
Лола (Железник) ( Томе Буша 19)
54654 КК Тим : КК Горица 35 : 62
09.12.2017
12:00
Балон СД Вождовац ( Мијачка 5)
54655 КК Торлак : КК Рас 7 60 : 16
09.12.2017
16:00
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
54656 КК Сурчин Добановци 2 : КК Младост 3 58 : 42
12.12.2017
20:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
54657 КК Беко 3 : КК Сурчин Добановци 2 20 : 32
16.12.2017
09:45
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
54658 КК Церак 3 : КК Умка Џез 35 : 43
17.12.2017
14:00
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
54659 ШКК Звездара 2 : КК Ас Баскет 61 : 63
17.12.2017
16:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
54660 КК Рас 7 : КК Вук 68 : 49
17.12.2017
13:00
Ђура Јакшић ( Канарево Брдо 2)
54661 КК Горица : КК Торлак 70 : 41
17.12.2017
15:15
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
54662 КК Младост 3 : КК Тим 80 : 35
17.12.2017
15:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
54663 КК Вук : КК Горица 34 : 64
24.12.2017
18:15
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
54664 КК Ас Баскет : КК Рас 7 83 : 18
24.12.2017
11:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
54665 КК Умка Џез : ШКК Звездара 2 45 : 66
24.12.2017
18:20
Лола (Железник) ( Томе Буша 19)
54666 КК Беко 3 : КК Церак 3 25 : 41
23.12.2017
11:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
54667 КК Торлак : КК Младост 3 36 : 40
24.12.2017
12:00
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
54668 КК Сурчин Добановци 2 : КК Тим 51 : 36
24.12.2017
14:00
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
54669 КК Церак 3 : КК Сурчин Добановци 2 62 : 60
13.01.2018
14:40
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
54670 ШКК Звездара 2 : КК Беко 3 53 : 58
14.01.2018
14:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
54671 КК Рас 7 : КК Умка Џез 27 : 52
14.01.2018
13:00
Ђура Јакшић ( Канарево Брдо 2)
54672 КК Горица : КК Ас Баскет 46 : 38
13.01.2018
11:00
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
54673 КК Младост 3 : КК Вук 72 : 40
14.01.2018
16:45
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
54674 КК Тим : КК Торлак 32 : 67
14.01.2018
12:00
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
54675 КК Вук : КК Тим 48 : 38
20.01.2018
19:15
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
54676 КК Ас Баскет : КК Младост 3 67 : 51
20.01.2018
10:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
54677 КК Умка Џез : КК Горица 32 : 58
21.01.2018
19:20
Лола (Железник) ( Томе Буша 19)
54678 КК Беко 3 : КК Рас 7 80 : 32
20.01.2018
20:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
54679 КК Церак 3 : ШКК Звездара 2 48 : 70
20.01.2018
14:30
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
54680 КК Сурчин Добановци 2 : КК Торлак 54 : 38
20.01.2018
10:30
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
54681 ШКК Звездара 2 : КК Сурчин Добановци 2 61 : 43
28.01.2018
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
54682 КК Рас 7 : КК Церак 3 37 : 84
28.01.2018
13:00
Ђура Јакшић ( Канарево Брдо 2)
54683 КК Горица : КК Беко 3 59 : 39
28.01.2018
13:15
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
54684 КК Младост 3 : КК Умка Џез 60 : 22
27.01.2018
13:45
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
54685 КК Тим : КК Ас Баскет 22 : 69
28.01.2018
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
54686 КК Торлак : КК Вук 47 : 41
27.01.2018
14:00
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
54687 КК Рас 7 : ШКК Звездара 2 37 : 73
11.02.2018
13:00
Ђура Јакшић ( Канарево Брдо 2)
54688 КК Горица : КК Церак 3 68 : 57
11.02.2018
13:15
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
54689 КК Младост 3 : КК Беко 3 71 : 52
11.02.2018
13:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
54690 КК Тим : КК Умка Џез 40 : 59
11.02.2018
18:30
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
54691 КК Торлак : КК Ас Баскет 35 : 41
10.02.2018
14:00
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
54692 КК Сурчин Добановци 2 : КК Вук 85 : 33
04.02.2018
12:20
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
54693 КК Ас Баскет : КК Вук 53 : 30
17.02.2018
18:15
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
54694 КК Умка Џез : КК Торлак 28 : 25
18.02.2018
19:30
Лола (Железник) ( Томе Буша 19)
54695 КК Беко 3 : КК Тим 39 : 42
17.02.2018
10:15
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
54696 КК Церак 3 : КК Младост 3
18.02.2018
14:10
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
54697 ШКК Звездара 2 : КК Горица 54 : 55
18.02.2018
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
54698 КК Рас 7 : КК Сурчин Добановци 2 29 : 66
18.02.2018
13:00
Ђура Јакшић ( Канарево Брдо 2)
54699 КК Вук : КК Умка Џез
24.02.2018
18:15
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
54700 КК Горица : КК Рас 7
25.02.2018
13:15
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
54701 КК Младост 3 : ШКК Звездара 2
25.02.2018
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
54702 КК Тим : КК Церак 3
25.02.2018
18:30
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
54703 КК Торлак : КК Беко 3
24.02.2018
14:00
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
54704 КК Сурчин Добановци 2 : КК Ас Баскет
24.02.2018
13:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)