lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

КАДЕТИ/Регионална лига/Група 3
1.ШКК Звездара 2181801338:74036
2.КК Нови Београд 7 - 2181531334:82333
3.КК Сава 2181441333:81932
4.КК Ол Стар181171128:109929
5.КК Коњарник181171140:96829
6.КК Гро-Баскет18810952:104326
7.КК Флеш 2187111000:113725
8.КК Рас 218216834:119920
9.КК Земун Фитофармација 318216651:122120
10.КК Барајево Бамби18216687:134820
11.СЛОБОДНА ЕКИПА 20000:00
55150 КК Гро-Баскет : СЛОБОДНА ЕКИПА 2
55151 КК Коњарник : КК Нови Београд 7 - 2 62 : 87
04.11.2017
19:15
Текстилна школа ( Војислава Илића 88)
55152 КК Барајево Бамби : КК Земун Фитофармација 3 26 : 41
04.11.2017
10:00
Спортски центар Луссy (Шиљаковац) ( Радована Маринковића 91)
55153 ШКК Звездара 2 : КК Рас 2 65 : 30
04.11.2017
14:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
55154 КК Флеш 2 : КК Сава 2 40 : 69
04.11.2017
14:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
КК Ол Стар - слободна екипа
55155 КК Ол Стар : КК Гро-Баскет 80 : 54
05.11.2017
13:45
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
55156 КК Рас 2 : КК Флеш 2 63 : 86
11.11.2017
14:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
55157 КК Земун Фитофармација 3 : ШКК Звездара 2 22 : 94
12.11.2017
13:20
Сутјеска ( Задругарска 1)
55158 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Барајево Бамби 89 : 20
11.11.2017
12:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
55159 СЛОБОДНА ЕКИПА 2 : КК Коњарник
КК Сава 2 - слободна екипа
55162 КК Коњарник : КК Ол Стар 55 : 59
18.11.2017
19:15
Текстилна школа ( Војислава Илића 88)
55163 КК Барајево Бамби : СЛОБОДНА ЕКИПА 2
55164 ШКК Звездара 2 : КК Нови Београд 7 - 2 51 : 41
21.11.2017
21:10
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
55165 КК Флеш 2 : КК Земун Фитофармација 3 75 : 44
18.11.2017
19:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
55166 КК Сава 2 : КК Рас 2 84 : 37
18.11.2017
15:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
КК Гро-Баскет - слободна екипа
55167 КК Ол Стар : КК Барајево Бамби 86 : 31
26.11.2017
14:20
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
55168 КК Гро-Баскет : КК Коњарник 52 : 62
25.11.2017
14:30
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
55169 КК Земун Фитофармација 3 : КК Сава 2 30 : 95
25.11.2017
13:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
55170 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Флеш 2 76 : 58
25.11.2017
10:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
55171 СЛОБОДНА ЕКИПА 2 : ШКК Звездара 2
КК Рас 2 - слободна екипа
55174 КК Барајево Бамби : КК Гро-Баскет 36 : 74
02.12.2017
15:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
55175 ШКК Звездара 2 : КК Ол Стар 84 : 36
02.12.2017
15:00
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
55176 КК Флеш 2 : СЛОБОДНА ЕКИПА 2
55177 КК Сава 2 : КК Нови Београд 7 - 2 67 : 63
02.12.2017
11:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
55178 КК Рас 2 : КК Земун Фитофармација 3 57 : 37
02.12.2017
18:50
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
КК Коњарник - слободна екипа
55179 КК Ол Стар : КК Флеш 2 67 : 49
10.12.2017
14:20
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
55180 КК Гро-Баскет : ШКК Звездара 2 28 : 59
09.12.2017
12:20
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
55181 КК Коњарник : КК Барајево Бамби 78 : 30
10.12.2017
18:15
Десанка Максимовић ( Устаничка 246)
55182 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Рас 2 111 : 20
09.12.2017
13:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
55183 СЛОБОДНА ЕКИПА 2 : КК Сава 2
КК Земун Фитофармација 3 - слободна екипа
55186 ШКК Звездара 2 : КК Коњарник 75 : 39
16.12.2017
12:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
55187 КК Флеш 2 : КК Гро-Баскет 61 : 40
16.12.2017
18:30
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
55188 КК Сава 2 : КК Ол Стар 81 : 57
16.12.2017
12:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
55189 КК Рас 2 : СЛОБОДНА ЕКИПА 2
55190 КК Земун Фитофармација 3 : КК Нови Београд 7 - 2 28 : 93
17.12.2017
13:20
Сутјеска ( Задругарска 1)
КК Барајево Бамби - слободна екипа
55191 КК Ол Стар : КК Рас 2 81 : 45
24.12.2017
14:20
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
55192 КК Гро-Баскет : КК Сава 2 46 : 86
24.12.2017
11:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
55193 КК Коњарник : КК Флеш 2 55 : 29
23.12.2017
19:15
Текстилна школа ( Војислава Илића 88)
55194 КК Барајево Бамби : ШКК Звездара 2 26 : 102
24.12.2017
15:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
55195 СЛОБОДНА ЕКИПА 2 : КК Земун Фитофармација 3
КК Нови Београд 7 - 2 - слободна екипа
55198 КК Флеш 2 : КК Барајево Бамби 83 : 51
14.01.2018
18:00
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
55199 КК Сава 2 : КК Коњарник 65 : 66
11.11.2017
14:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
55200 КК Рас 2 : КК Гро-Баскет 67 : 72
13.01.2018
13:00
Ђура Јакшић ( Канарево Брдо 2)
55201 КК Земун Фитофармација 3 : КК Ол Стар 51 : 65
14.01.2018
13:30
Сутјеска ( Задругарска 1)
55202 КК Нови Београд 7 - 2 : СЛОБОДНА ЕКИПА 2
ШКК Звездара 2 - слободна екипа
55203 КК Ол Стар : КК Нови Београд 7 - 2 50 : 77
21.01.2018
14:20
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
55204 КК Гро-Баскет : КК Земун Фитофармација 3 63 : 32
21.01.2018
13:30
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
55205 КК Коњарник : КК Рас 2 82 : 42
21.01.2018
19:40
Десанка Максимовић ( Устаничка 246)
55206 КК Барајево Бамби : КК Сава 2 26 : 79
09.11.2017
15:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
55207 ШКК Звездара 2 : КК Флеш 2 68 : 45
20.01.2018
13:00
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
СЛОБОДНА ЕКИПА 2 - слободна екипа
55210 КК Сава 2 : ШКК Звездара 2 36 : 71
14.01.2018
13:10
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
55211 КК Рас 2 : КК Барајево Бамби 72 : 49
27.01.2018
14:00
Ђура Јакшић ( Канарево Брдо 2)
55212 КК Земун Фитофармација 3 : КК Коњарник 37 : 72
28.01.2018
13:20
Сутјеска ( Задругарска 1)
55213 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Гро-Баскет 76 : 44
27.01.2018
10:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
55214 СЛОБОДНА ЕКИПА 2 : КК Ол Стар
КК Флеш 2 - слободна екипа
55215 КК Сава 2 : КК Флеш 2 109 : 49
27.01.2018
11:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
55216 КК Рас 2 : ШКК Звездара 2 42 : 85
10.02.2018
14:15
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
55217 КК Земун Фитофармација 3 : КК Барајево Бамби 35 : 49
11.02.2018
13:30
Сутјеска ( Задругарска 1)
55218 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Коњарник 78 : 46
09.02.2018
17:45
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
55219 СЛОБОДНА ЕКИПА 2 : КК Гро-Баскет
КК Ол Стар - слободна екипа
55221 КК Гро-Баскет : КК Ол Стар 50 : 45
17.02.2018
13:30
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
55222 КК Коњарник : СЛОБОДНА ЕКИПА 2
55223 КК Барајево Бамби : КК Нови Београд 7 - 2 48 : 83
17.02.2018
15:10
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
55224 ШКК Звездара 2 : КК Земун Фитофармација 3 67 : 20
17.02.2018
12:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
55225 КК Флеш 2 : КК Рас 2 58 : 52
16.02.2018
15:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
КК Сава 2 - слободна екипа
55227 КК Ол Стар : КК Коњарник 70 : 61
24.02.2018
14:00
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
55228 КК Рас 2 : КК Сава 2 43 : 70
24.02.2018
13:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
55229 КК Земун Фитофармација 3 : КК Флеш 2 50 : 54
25.02.2018
13:20
Сутјеска ( Задругарска 1)
55230 КК Нови Београд 7 - 2 : ШКК Звездара 2 63 : 72
23.02.2018
21:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
55231 СЛОБОДНА ЕКИПА 2 : КК Барајево Бамби
КК Гро-Баскет - слободна екипа
55233 КК Коњарник : КК Гро-Баскет 64 : 40
03.03.2018
19:15
Текстилна школа ( Војислава Илића 88)
55234 КК Барајево Бамби : КК Ол Стар 60 : 69
03.03.2018
15:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
55235 ШКК Звездара 2 : СЛОБОДНА ЕКИПА 2
55236 КК Флеш 2 : КК Нови Београд 7 - 2 34 : 69
03.03.2018
18:25
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
55237 КК Сава 2 : КК Земун Фитофармација 3 60 : 18
03.03.2018
16:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
КК Рас 2 - слободна екипа
55239 КК Ол Стар : ШКК Звездара 2 81 : 87
11.03.2018
14:20
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
55240 КК Гро-Баскет : КК Барајево Бамби 83 : 47
10.03.2018
12:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
55241 КК Земун Фитофармација 3 : КК Рас 2 32 : 29
15.03.2018
21:30
Сутјеска ( Задругарска 1)
55242 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Сава 2 52 : 48
10.03.2018
14:30
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
55243 СЛОБОДНА ЕКИПА 2 : КК Флеш 2
КК Коњарник - слободна екипа
55245 КК Барајево Бамби : КК Коњарник 27 : 57
18.03.2018
15:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
55246 ШКК Звездара 2 : КК Гро-Баскет 74 : 44
18.03.2018
16:30
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
55247 КК Флеш 2 : КК Ол Стар 71 : 79
18.03.2018
16:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
55248 КК Сава 2 : СЛОБОДНА ЕКИПА 2
55249 КК Рас 2 : КК Нови Београд 7 - 2 47 : 66
18.03.2018
14:30
Ђура Јакшић ( Канарево Брдо 2)
КК Земун Фитофармација 3 - слободна екипа
55251 КК Ол Стар : КК Сава 2 26 : 78
22.03.2018
21:15
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
55252 КК Гро-Баскет : КК Флеш 2 63 : 46
25.03.2018
12:20
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
55253 КК Коњарник : ШКК Звездара 2 53 : 55
25.03.2018
18:15
Десанка Максимовић ( Устаничка 246)
55254 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Земун Фитофармација 3 88 : 27
23.03.2018
21:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
55255 СЛОБОДНА ЕКИПА 2 : КК Рас 2
КК Барајево Бамби - слободна екипа
55257 ШКК Звездара 2 : КК Барајево Бамби 90 : 31
14.04.2018
18:30
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
55258 КК Флеш 2 : КК Коњарник 55 : 57
31.03.2018
18:25
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
55259 КК Сава 2 : КК Гро-Баскет 59 : 41
24.03.2018
12:20
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
55260 КК Рас 2 : КК Ол Стар 60 : 63
19.04.2018
21:40
Ђура Јакшић ( Канарево Брдо 2)
55261 КК Земун Фитофармација 3 : СЛОБОДНА ЕКИПА 2
КК Нови Београд 7 - 2 - слободна екипа
55263 КК Ол Стар : КК Земун Фитофармација 3 56 : 44
15.04.2018
14:20
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
55264 КК Гро-Баскет : КК Рас 2 56 : 39
15.04.2018
12:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
55265 КК Коњарник : КК Сава 2 52 : 65
14.04.2018
19:15
Текстилна школа ( Војислава Илића 88)
55266 КК Барајево Бамби : КК Флеш 2 53 : 59
15.04.2018
15:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
55267 СЛОБОДНА ЕКИПА 2 : КК Нови Београд 7 - 2
ШКК Звездара 2 - слободна екипа
55269 КК Флеш 2 : ШКК Звездара 2 48 : 72
22.04.2018
15:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
55270 КК Сава 2 : КК Барајево Бамби 127 : 35
21.04.2018
12:10
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
55271 КК Рас 2 : КК Коњарник 48 : 60
26.04.2018
21:40
Ђура Јакшић ( Канарево Брдо 2)
55272 КК Земун Фитофармација 3 : КК Гро-Баскет 49 : 59
22.04.2018
11:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
55273 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Ол Стар 61 : 58
27.04.2018
21:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
СЛОБОДНА ЕКИПА 2 - слободна екипа
55275 КК Ол Стар : СЛОБОДНА ЕКИПА 2
55276 КК Гро-Баскет : КК Нови Београд 7 - 2 43 : 61
29.04.2018
09:45
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
55277 КК Коњарник : КК Земун Фитофармација 3 119 : 54
29.04.2018
18:15
Десанка Максимовић ( Устаничка 246)
55278 КК Барајево Бамби : КК Рас 2 42 : 41
29.04.2018
15:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
55279 ШКК Звездара 2 : КК Сава 2 67 : 55
26.04.2018
18:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
КК Флеш 2 - слободна екипа