lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

КАДЕТИ/Регионална лига/Група 5
1.КК Рас 41192786:64720
2.ОКК Београд1183704:56919
3.КК ЛА Баскет1174769:68818
4.КК Чубура 21174709:73318
5.КК Радивој Кораћ1073677:51317
6.БКК Раднички 21147694:65915
7.КК Сурчин Добановци1046563:57614
8.КК Змај1046687:65414
9.КК Мондо Баскет 31028516:73912
10.КК Карабурма Баскет11110483:81012
11.СЛОБОДНА ЕКИПА 40000:00
55491 КК Сурчин Добановци : КК Радивој Кораћ
24.02.2018
11:20
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
55492 ОКК Београд : КК Мондо Баскет 3
24.02.2018
11:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
55493 КК Карабурма Баскет : БКК Раднички 2
26.02.2018
21:30
Железничка школа ( Здравка Челара 14)
55494 КК Чубура 2 : КК Рас 4
55495 СЛОБОДНА ЕКИПА 4 : КК ЛА Баскет
КК Змај - слободна екипа
55414 КК Змај : СЛОБОДНА ЕКИПА 4
55415 КК Радивој Кораћ : КК Чубура 2 86 : 34
05.11.2017
14:40
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
55416 КК ЛА Баскет : КК Карабурма Баскет 93 : 41
04.11.2017
17:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55417 КК Рас 4 : ОКК Београд 49 : 72
05.11.2017
12:45
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
55418 БКК Раднички 2 : КК Мондо Баскет 3 93 : 41
04.11.2017
15:00
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
КК Сурчин Добановци - слободна екипа
55419 КК Сурчин Добановци : КК Змај 64 : 53
05.11.2017
14:30
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
55420 ОКК Београд : БКК Раднички 2 55 : 56
17.11.2017
21:40
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
55421 КК Карабурма Баскет : КК Рас 4 47 : 105
12.11.2017
18:00
Железничка школа ( Здравка Челара 14)
55422 КК Чубура 2 : КК ЛА Баскет 67 : 54
13.11.2017
21:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
55423 СЛОБОДНА ЕКИПА 4 : КК Радивој Кораћ
КК Мондо Баскет 3 - слободна екипа
55426 КК Радивој Кораћ : КК Сурчин Добановци 52 : 45
19.11.2017
14:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
55427 КК ЛА Баскет : СЛОБОДНА ЕКИПА 4
55428 КК Рас 4 : КК Чубура 2 72 : 67
19.11.2017
12:45
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
55429 БКК Раднички 2 : КК Карабурма Баскет 86 : 40
19.11.2017
11:15
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
55430 КК Мондо Баскет 3 : ОКК Београд 46 : 74
18.11.2017
09:30
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
КК Змај - слободна екипа
55431 КК Сурчин Добановци : КК ЛА Баскет 64 : 67
26.11.2017
14:00
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
55432 КК Змај : КК Радивој Кораћ 54 : 72
25.11.2017
13:00
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
55433 КК Карабурма Баскет : КК Мондо Баскет 3 43 : 52
26.11.2017
18:00
Железничка школа ( Здравка Челара 14)
55434 КК Чубура 2 : БКК Раднички 2 25 : 72
27.11.2017
21:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
55435 СЛОБОДНА ЕКИПА 4 : КК Рас 4
ОКК Београд - слободна екипа
55438 КК ЛА Баскет : КК Змај 81 : 65
02.12.2017
17:35
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55439 КК Рас 4 : КК Сурчин Добановци 73 : 63
02.12.2017
12:15
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
55440 БКК Раднички 2 : СЛОБОДНА ЕКИПА 4
55441 КК Мондо Баскет 3 : КК Чубура 2 52 : 74
11.12.2017
21:20
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
55442 ОКК Београд : КК Карабурма Баскет 69 : 41
03.12.2017
11:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
КК Радивој Кораћ - слободна екипа
55443 КК Сурчин Добановци : БКК Раднички 2 56 : 54
09.12.2017
11:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
55444 КК Змај : КК Рас 4 77 : 72
09.12.2017
13:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
55445 КК Радивој Кораћ : КК ЛА Баскет 83 : 42
09.12.2017
13:30
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
55446 КК Чубура 2 : ОКК Београд 64 : 61
14.12.2017
20:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
55447 СЛОБОДНА ЕКИПА 4 : КК Мондо Баскет 3
КК Карабурма Баскет - слободна екипа
55450 КК Рас 4 : КК Радивој Кораћ 60 : 56
16.12.2017
12:15
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
55451 БКК Раднички 2 : КК Змај 44 : 62
15.12.2017
21:20
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
55452 КК Мондо Баскет 3 : КК Сурчин Добановци 47 : 63
16.12.2017
14:30
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
55453 ОКК Београд : СЛОБОДНА ЕКИПА 4
55454 КК Карабурма Баскет : КК Чубура 2 49 : 82
20.12.2017
21:25
Железничка школа ( Здравка Челара 14)
КК ЛА Баскет - слободна екипа
55455 КК Сурчин Добановци : ОКК Београд 39 : 53
24.12.2017
12:40
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
55456 КК Змај : КК Мондо Баскет 3 112 : 52
23.12.2017
14:15
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
55457 КК Радивој Кораћ : БКК Раднички 2 64 : 48
24.12.2017
13:30
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
55458 КК ЛА Баскет : КК Рас 4 75 : 77
23.12.2017
18:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55459 СЛОБОДНА ЕКИПА 4 : КК Карабурма Баскет
КК Чубура 2 - слободна екипа
55462 БКК Раднички 2 : КК ЛА Баскет 62 : 82
14.01.2018
12:20
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
55463 КК Мондо Баскет 3 : КК Радивој Кораћ 49 : 82
13.01.2018
11:50
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
55464 ОКК Београд : КК Змај 69 : 50
14.01.2018
11:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
55465 КК Карабурма Баскет : КК Сурчин Добановци 57 : 49
13.01.2018
19:25
Железничка школа ( Здравка Челара 14)
55466 КК Чубура 2 : СЛОБОДНА ЕКИПА 4
КК Рас 4 - слободна екипа
55467 КК Сурчин Добановци : КК Чубура 2 57 : 59
21.01.2018
14:00
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
55468 КК Змај : КК Карабурма Баскет 65 : 40
24.01.2018
21:20
Железничка школа ( Здравка Челара 14)
55469 КК Радивој Кораћ : ОКК Београд 60 : 76
21.01.2018
12:40
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
55470 КК ЛА Баскет : КК Мондо Баскет 3 68 : 48
20.01.2018
18:05
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55471 КК Рас 4 : БКК Раднички 2 76 : 65
25.01.2018
21:20
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
СЛОБОДНА ЕКИПА 4 - слободна екипа
55474 КК Мондо Баскет 3 : КК Рас 4 39 : 67
27.01.2018
11:10
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
55475 ОКК Београд : КК ЛА Баскет 56 : 55
28.01.2018
11:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
55476 КК Карабурма Баскет : КК Радивој Кораћ 39 : 67
27.01.2018
19:20
Железничка школа ( Здравка Челара 14)
55477 КК Чубура 2 : КК Змај 97 : 88
28.01.2018
14:50
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
55478 СЛОБОДНА ЕКИПА 4 : КК Сурчин Добановци
БКК Раднички 2 - слободна екипа
55479 КК Мондо Баскет 3 : БКК Раднички 2 90 : 63
11.02.2018
10:30
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
55480 ОКК Београд : КК Рас 4 51 : 58
11.02.2018
11:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
55481 КК Карабурма Баскет : КК ЛА Баскет 51 : 65
10.02.2018
19:20
Железничка школа ( Здравка Челара 14)
Делегат: Јован Зрнић
55482 КК Чубура 2 : КК Радивој Кораћ 66 : 55
15.02.2018
20:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
55483 СЛОБОДНА ЕКИПА 4 : КК Змај
КК Сурчин Добановци - слободна екипа
55485 КК Змај : КК Сурчин Добановци 61 : 63
15.02.2018
14:15
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
55486 КК Радивој Кораћ : СЛОБОДНА ЕКИПА 4
55487 КК ЛА Баскет : КК Чубура 2 87 : 74
17.02.2018
18:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55488 КК Рас 4 : КК Карабурма Баскет 77 : 35
17.02.2018
12:15
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
55489 БКК Раднички 2 : ОКК Београд 51 : 68
18.02.2018
10:20
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
КК Мондо Баскет 3 - слободна екипа
55491 КК Сурчин Добановци : КК Радивој Кораћ
24.02.2018
11:20
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
55492 ОКК Београд : КК Мондо Баскет 3
24.02.2018
11:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
55493 КК Карабурма Баскет : БКК Раднички 2
26.02.2018
21:30
Железничка школа ( Здравка Челара 14)
55494 КК Чубура 2 : КК Рас 4
55495 СЛОБОДНА ЕКИПА 4 : КК ЛА Баскет
КК Змај - слободна екипа