lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Регионална лига/Група 2
1.КК Офи Баскет 214131738:43727
2.КК Земун Фитофармација 314104491:40624
3.КК Сопот1495570:42523
4.КК Вук1495478:47223
5.КК Ас Баскет 31468447:48720
6.КК Змај1459545:51219
7.КК Рас 314410442:47218
8.КК Беко 714014273:77314
55865 КК Сопот : КК Змај 39 : 30
13.01.2018
11:15
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
55866 КК Офи Баскет 2 : КК Вук 73 : 45
14.01.2018
10:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
55867 КК Земун Фитофармација 3 : КК Рас 3 40 : 18
14.01.2018
11:20
Иван Гундулић ( Народних хероја 12)
55868 КК Беко 7 : КК Ас Баскет 3 12 : 30
14.01.2018
10:15
Марија Бурсаћ ( Милана Ракића 81)
55869 КК Змај : КК Ас Баскет 3 50 : 26
20.01.2018
10:15
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
55870 КК Рас 3 : КК Беко 7 41 : 13
20.01.2018
10:40
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
55871 КК Вук : КК Земун Фитофармација 3 26 : 41
20.01.2018
17:45
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
55872 КК Сопот : КК Офи Баскет 2 34 : 42
21.01.2018
11:00
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
55873 КК Офи Баскет 2 : КК Змај 68 : 33
28.01.2018
10:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
55874 КК Земун Фитофармација 3 : КК Сопот 23 : 40
16.02.2018
17:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
55875 КК Беко 7 : КК Вук 25 : 48
28.01.2018
10:45
Марија Бурсаћ ( Милана Ракића 81)
55876 КК Ас Баскет 3 : КК Рас 3 56 : 28
16.02.2018
14:30
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
55877 КК Змај : КК Рас 3 33 : 29
15.02.2018
19:15
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
55878 КК Вук : КК Ас Баскет 3 29 : 26
17.02.2018
20:00
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
55879 КК Сопот : КК Беко 7 53 : 10
17.02.2018
12:30
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
55880 КК Офи Баскет 2 : КК Земун Фитофармација 3 58 : 38
14.02.2018
19:50
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
55881 КК Земун Фитофармација 3 : КК Змај 30 : 26
25.02.2018
11:15
Иван Гундулић ( Народних хероја 12)
55882 КК Беко 7 : КК Офи Баскет 2 24 : 55
25.02.2018
10:45
Марија Бурсаћ ( Милана Ракића 81)
55883 КК Ас Баскет 3 : КК Сопот 34 : 54
24.02.2018
11:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
55884 КК Рас 3 : КК Вук 22 : 30
24.02.2018
10:40
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
55885 КК Змај : КК Вук 22 : 36
03.03.2018
15:00
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
55886 КК Сопот : КК Рас 3 31 : 26
08.03.2018
20:30
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
55887 КК Офи Баскет 2 : КК Ас Баскет 3 65 : 17
04.03.2018
10:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
55888 КК Земун Фитофармација 3 : КК Беко 7 45 : 25
14.03.2018
19:30
Марија Бурсаћ ( Милана Ракића 81)
55889 КК Беко 7 : КК Змај 22 : 70
11.03.2018
10:45
Марија Бурсаћ ( Милана Ракића 81)
55890 КК Ас Баскет 3 : КК Земун Фитофармација 3 33 : 37
11.03.2018
11:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
55891 КК Рас 3 : КК Офи Баскет 2 23 : 35
10.03.2018
10:40
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
55892 КК Вук : КК Сопот 26 : 47
10.03.2018
16:30
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
55893 КК Змај : КК Сопот 57 : 45
20.03.2018
21:15
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
55894 КК Вук : КК Офи Баскет 2 11 : 53
17.03.2018
16:45
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
55895 КК Рас 3 : КК Земун Фитофармација 3 23 : 48
17.03.2018
10:40
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
55896 КК Ас Баскет 3 : КК Беко 7 64 : 26
18.03.2018
11:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
55897 КК Ас Баскет 3 : КК Змај 27 : 22
28.03.2018
20:15
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
55898 КК Беко 7 : КК Рас 3 9 : 53
25.03.2018
10:45
Марија Бурсаћ ( Милана Ракића 81)
55899 КК Земун Фитофармација 3 : КК Вук 21 : 25
24.03.2018
11:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
55900 КК Офи Баскет 2 : КК Сопот 49 : 44
24.03.2018
10:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
55901 КК Змај : КК Офи Баскет 2 34 : 47
31.03.2018
13:00
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
55902 КК Сопот : КК Земун Фитофармација 3 23 : 24
31.03.2018
11:15
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
55903 КК Вук : КК Беко 7 58 : 17
31.03.2018
19:30
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
55904 КК Рас 3 : КК Ас Баскет 3 33 : 22
31.03.2018
18:45
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
55905 КК Рас 3 : КК Змај 34 : 26
15.04.2018
10:30
Ђура Јакшић ( Канарево Брдо 2)
55906 КК Ас Баскет 3 : КК Вук 32 : 38
03.05.2018
20:10
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
55907 КК Беко 7 : КК Сопот 20 : 63
15.04.2018
14:00
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
55908 КК Земун Фитофармација 3 : КК Офи Баскет 2 37 : 21
15.04.2018
11:15
Иван Гундулић ( Народних хероја 12)
55909 КК Змај : КК Земун Фитофармација 3 32 : 36
21.04.2018
15:00
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
55910 КК Офи Баскет 2 : КК Беко 7 74 : 24
22.04.2018
10:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
55911 КК Сопот : КК Ас Баскет 3 18 : 20
21.04.2018
10:15
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
55912 КК Вук : КК Рас 3 31 : 27
22.04.2018
20:15
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
55913 КК Вук : КК Змај 46 : 33
30.04.2018
21:10
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
55914 КК Рас 3 : КК Сопот 35 : 46
29.04.2018
11:00
Ђура Јакшић ( Канарево Брдо 2)
55915 КК Ас Баскет 3 : КК Офи Баскет 2 23 : 46
28.04.2018
11:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
55916 КК Беко 7 : КК Земун Фитофармација 3 19 : 42
04.05.2018
20:15
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
55917 КК Змај : КК Беко 7 77 : 27
05.05.2018
15:15
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
55918 КК Земун Фитофармација 3 : КК Ас Баскет 3 29 : 37
06.05.2018
11:15
Иван Гундулић ( Народних хероја 12)
55919 КК Офи Баскет 2 : КК Рас 3 52 : 50
06.05.2018
10:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
55920 КК Сопот : КК Вук 33 : 29
05.05.2018
12:30
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)