lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Регионална лига/Група 3
1.КК Раднички (Обреновац)14131648:42627
2.КК Торлак1495555:39023
3.КК Сфера1486422:44122
4.КК Беовук 72 - 31477440:42221
5.КК Визура 31477524:48821
6.КК Рас 6 (-1)1477473:47020
7.КК Ас Баскет 414410382:52318
8.КК Земун Фитофармација 414113295:57915
55921 КК Сфера : КК Рас 6 СР 20 : 0
службени резултат
14.01.2018
10:45
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
55922 КК Торлак : КК Раднички (Обреновац) 40 : 42
13.01.2018
12:00
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
55923 КК Визура 3 : КК Земун Фитофармација 4 59 : 24
13.01.2018
20:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
55924 КК Ас Баскет 4 : КК Беовук 72 - 3 29 : 28
13.01.2018
11:00
Драган Лукић ( Неде Спасојевић 6)
55925 КК Рас 6 : КК Беовук 72 - 3 43 : 45
20.01.2018
16:00
13. Гимназија ( Љешка 47)
55926 КК Земун Фитофармација 4 : КК Ас Баскет 4 26 : 24
25.01.2018
20:30
Сутјеска ( Задругарска 1)
55927 КК Раднички (Обреновац) : КК Визура 3 39 : 37
21.01.2018
09:45
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
55928 КК Сфера : КК Торлак 27 : 25
14.04.2018
15:00
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
55929 КК Торлак : КК Рас 6 47 : 27
27.01.2018
12:00
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
55930 КК Визура 3 : КК Сфера 21 : 32
27.01.2018
20:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
55931 КК Ас Баскет 4 : КК Раднички (Обреновац) 38 : 68
03.02.2018
11:00
Драган Лукић ( Неде Спасојевић 6)
55932 КК Беовук 72 - 3 : КК Земун Фитофармација 4 34 : 8
28.01.2018
11:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
55933 КК Рас 6 : КК Земун Фитофармација 4 46 : 41
17.02.2018
18:30
13. Гимназија ( Љешка 47)
55934 КК Раднички (Обреновац) : КК Беовук 72 - 3 52 : 24
17.02.2018
18:15
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
55935 КК Сфера : КК Ас Баскет 4 33 : 27
18.02.2018
10:45
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
55936 КК Торлак : КК Визура 3 54 : 33
18.02.2018
13:45
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
55937 КК Визура 3 : КК Рас 6 36 : 46
24.02.2018
17:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
55938 КК Ас Баскет 4 : КК Торлак 30 : 27
25.02.2018
13:00
Драган Лукић ( Неде Спасојевић 6)
55939 КК Беовук 72 - 3 : КК Сфера 28 : 12
25.02.2018
10:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
55940 КК Земун Фитофармација 4 : КК Раднички (Обреновац) 20 : 46
24.02.2018
11:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
55941 КК Рас 6 : КК Раднички (Обреновац) 40 : 64
03.03.2018
17:20
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
55942 КК Сфера : КК Земун Фитофармација 4 26 : 16
22.03.2018
20:30
Сутјеска ( Задругарска 1)
55943 КК Торлак : КК Беовук 72 - 3 51 : 38
04.03.2018
11:45
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
55944 КК Визура 3 : КК Ас Баскет 4 54 : 18
03.03.2018
18:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
55945 КК Ас Баскет 4 : КК Рас 6 28 : 22
10.03.2018
11:00
Драган Лукић ( Неде Спасојевић 6)
55946 КК Беовук 72 - 3 : КК Визура 3 38 : 24
11.03.2018
11:20
Вук Караџић ( Таковска 41)
55947 КК Земун Фитофармација 4 : КК Торлак 24 : 53
10.03.2018
11:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
55948 КК Раднички (Обреновац) : КК Сфера 53 : 25
11.03.2018
16:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
55949 КК Рас 6 : КК Сфера 44 : 34
18.03.2018
11:00
13. Гимназија ( Љешка 47)
55950 КК Раднички (Обреновац) : КК Торлак 38 : 27
17.03.2018
14:15
Прва обреновачка (Обреновац) ( Милоша Обреновића 169)
55951 КК Земун Фитофармација 4 : КК Визура 3 23 : 61
18.03.2018
11:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
55952 КК Беовук 72 - 3 : КК Ас Баскет 4 34 : 30
19.03.2018
19:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
55953 КК Беовук 72 - 3 : КК Рас 6 26 : 29
25.03.2018
10:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
55954 КК Ас Баскет 4 : КК Земун Фитофармација 4 39 : 19
24.03.2018
11:00
Драган Лукић ( Неде Спасојевић 6)
55955 КК Визура 3 : КК Раднички (Обреновац) 30 : 47
24.03.2018
19:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
55956 КК Торлак : КК Сфера 45 : 12
24.03.2018
12:00
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
55957 КК Рас 6 : КК Торлак 28 : 35
31.03.2018
13:10
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
55958 КК Сфера : КК Визура 3 31 : 49
31.03.2018
14:50
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
55959 КК Раднички (Обреновац) : КК Ас Баскет 4 61 : 22
02.04.2018
20:45
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
55960 КК Земун Фитофармација 4 : КК Беовук 72 - 3 19 : 37
01.04.2018
11:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
55961 КК Земун Фитофармација 4 : КК Рас 6 13 : 20
14.04.2018
11:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
55962 КК Беовук 72 - 3 : КК Раднички (Обреновац) 33 : 10
15.04.2018
10:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
55963 КК Ас Баскет 4 : КК Сфера 38 : 44
04.05.2018
19:45
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
55964 КК Визура 3 : КК Торлак 33 : 23
15.04.2018
10:15
Мала Визура ( Цара Душана 105)
55965 КК Рас 6 : КК Визура 3 52 : 24
21.04.2018
13:15
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
55966 КК Торлак : КК Ас Баскет 4 44 : 23
21.04.2018
14:45
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
55967 КК Сфера : КК Беовук 72 - 3 41 : 21
21.04.2018
14:50
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
55968 КК Раднички (Обреновац) : КК Земун Фитофармација 4 29 : 24
21.04.2018
18:15
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
55969 КК Раднички (Обреновац) : КК Рас 6 45 : 38
29.04.2018
10:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
55970 КК Земун Фитофармација 4 : КК Сфера 20 : 57
28.04.2018
14:50
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
55971 КК Беовук 72 - 3 : КК Торлак 17 : 36
27.04.2018
20:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
55972 КК Ас Баскет 4 : КК Визура 3 24 : 25
02.05.2018
17:30
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
55973 КК Рас 6 : КК Ас Баскет 4 38 : 12
05.05.2018
16:15
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
55974 КК Визура 3 : КК Беовук 72 - 3 38 : 37
06.05.2018
17:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
55975 КК Торлак : КК Земун Фитофармација 4 48 : 18
06.05.2018
14:30
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
55976 КК Сфера : КК Раднички (Обреновац) 28 : 54
05.05.2018
14:50
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)