lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Регионална лига/Група 9
1.КК Рас 212120685:26524
2.КК Чубура12102542:39922
3.КК Сава 21275444:43719
4.КК Беко 41257414:45417
5.КК Церак 51248442:50916
6.КК Лазаревац 212210357:63914
7.КК Вук 212210354:53514
56258 КК Рас 2 : КК Церак 5 64 : 28
13.01.2018
13:00
13. Гимназија ( Љешка 47)
56259 КК Сава 2 : КК Лазаревац 2 67 : 15
13.01.2018
12:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
56260 КК Беко 4 : КК Вук 2 18 : 31
13.01.2018
10:00
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
КК Чубура - слободна екипа
56262 КК Лазаревац 2 : КК Беко 4 26 : 58
21.01.2018
10:15
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
56263 КК Церак 5 : КК Сава 2 26 : 45
21.01.2018
10:20
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
56264 КК Чубура : КК Рас 2 29 : 61
25.01.2018
20:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
КК Вук 2 - слободна екипа
56266 КК Сава 2 : КК Чубура 30 : 59
28.01.2018
12:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
56267 КК Беко 4 : КК Церак 5 44 : 39
28.01.2018
10:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
56268 КК Вук 2 : КК Лазаревац 2 44 : 40
28.01.2018
16:15
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
КК Рас 2 - слободна екипа
56270 КК Церак 5 : КК Вук 2 49 : 38
18.02.2018
10:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
56271 КК Чубура : КК Беко 4 36 : 28
22.02.2018
20:10
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
56272 КК Рас 2 : КК Сава 2 67 : 34
17.02.2018
20:00
13. Гимназија ( Љешка 47)
КК Лазаревац 2 - слободна екипа
56274 КК Беко 4 : КК Рас 2 25 : 39
24.02.2018
09:30
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
56275 КК Вук 2 : КК Чубура 26 : 50
24.02.2018
20:00
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
56276 КК Лазаревац 2 : КК Церак 5 42 : 38
24.02.2018
14:30
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
КК Сава 2 - слободна екипа
56278 КК Чубура : КК Лазаревац 2 60 : 40
03.03.2018
16:45
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
56279 КК Рас 2 : КК Вук 2 63 : 26
03.03.2018
19:15
13. Гимназија ( Љешка 47)
56280 КК Сава 2 : КК Беко 4 41 : 42
04.03.2018
12:40
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
КК Церак 5 - слободна екипа
56282 КК Вук 2 : КК Сава 2 19 : 34
10.03.2018
20:00
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
56283 КК Лазаревац 2 : КК Рас 2 19 : 62
07.03.2018
18:20
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
56284 КК Церак 5 : КК Чубура 25 : 39
11.03.2018
10:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
КК Беко 4 - слободна екипа
56286 КК Церак 5 : КК Рас 2 20 : 62
18.03.2018
10:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
56287 КК Лазаревац 2 : КК Сава 2 39 : 40
18.03.2018
11:30
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
56288 КК Вук 2 : КК Беко 4 35 : 44
17.03.2018
19:30
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
КК Чубура - слободна екипа
56290 КК Беко 4 : КК Лазаревац 2 36 : 27
24.03.2018
10:10
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
56291 КК Сава 2 : КК Церак 5 44 : 40
24.03.2018
09:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
56292 КК Рас 2 : КК Чубура 52 : 20
24.03.2018
14:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
КК Вук 2 - слободна екипа
56294 КК Чубура : КК Сава 2 27 : 24
25.04.2018
20:15
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
56295 КК Церак 5 : КК Беко 4 46 : 43
13.04.2018
20:10
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
56296 КК Лазаревац 2 : КК Вук 2 59 : 39
01.04.2018
10:00
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
КК Рас 2 - слободна екипа
56298 КК Вук 2 : КК Церак 5 26 : 35
15.04.2018
18:00
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
56299 КК Беко 4 : КК Чубура 34 : 44
15.04.2018
18:15
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
56300 КК Сава 2 : КК Рас 2 16 : 45
15.04.2018
15:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
КК Лазаревац 2 - слободна екипа
56302 КК Рас 2 : КК Беко 4 53 : 15
21.04.2018
13:00
13. Гимназија ( Љешка 47)
56303 КК Чубура : КК Вук 2 55 : 23
22.04.2018
14:45
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
56304 КК Церак 5 : КК Лазаревац 2 61 : 12
22.04.2018
10:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
КК Сава 2 - слободна екипа
56306 КК Лазаревац 2 : КК Чубура 21 : 73
30.04.2018
19:30
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
56307 КК Вук 2 : КК Рас 2 16 : 56
26.04.2018
21:10
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
56308 КК Беко 4 : КК Сава 2 27 : 37
28.04.2018
10:15
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
КК Церак 5 - слободна екипа
56310 КК Сава 2 : КК Вук 2 32 : 31
05.05.2018
16:10
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
56311 КК Рас 2 : КК Лазаревац 2 61 : 17
05.05.2018
14:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
56312 КК Чубура : КК Церак 5 50 : 35
06.05.2018
14:45
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
КК Беко 4 - слободна екипа