lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/1. степен такмичења У13/Група 7
1.БКК Раднички10100624:25620
2.КК Беко1073467:34117
3.КК Беостарс 051055400:44815
4.КК Борча 1046283:47614
5.КК Шампион БГД1028379:50812
6.КК Победник 0111028304:42812
57433 КК Беко : КК Шампион БГД 49 : 21
20.10.2018
10:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
57434 КК Беостарс 05 : КК Победник 011 33 : 23
23.10.2018
19:35
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
57435 БКК Раднички : КК Борча 77 : 15
21.10.2018
17:15
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
57436 КК Беко : КК Беостарс 05 50 : 29
28.10.2018
10:45
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
57437 КК Победник 011 : БКК Раднички 13 : 45
27.10.2018
09:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
57438 КК Шампион БГД : КК Борча 41 : 44
28.10.2018
11:50
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
57439 КК Беостарс 05 : КК Шампион БГД 49 : 35
06.11.2018
19:40
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
57440 БКК Раднички : КК Беко 46 : 20
03.11.2018
13:15
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
57441 КК Борча : КК Победник 011 37 : 62
04.11.2018
10:50
Стеван Сремац ( Трг ослобођења 3)
57442 КК Беко : КК Борча 71 : 18
11.11.2018
10:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
57443 КК Беостарс 05 : БКК Раднички 39 : 62
11.11.2018
12:15
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
57444 КК Шампион БГД : КК Победник 011 40 : 30
13.11.2018
19:45
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
57445 БКК Раднички : КК Шампион БГД 67 : 28
17.11.2018
16:15
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
57446 КК Борча : КК Беостарс 05 17 : 40
17.11.2018
10:45
Стеван Сремац ( Трг ослобођења 3)
57447 КК Победник 011 : КК Беко 29 : 58
17.11.2018
11:00
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
57448 КК Борча : БКК Раднички 16 : 52
24.11.2018
10:45
Стеван Сремац ( Трг ослобођења 3)
57449 КК Победник 011 : КК Беостарс 05 40 : 50
23.11.2018
19:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
57450 КК Шампион БГД : КК Беко 44 : 54
25.11.2018
11:50
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
57451 КК Беостарс 05 : КК Беко 45 : 53
02.12.2018
12:10
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
57452 БКК Раднички : КК Победник 011 56 : 30
01.12.2018
16:15
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
57453 КК Борча : КК Шампион БГД 42 : 38
02.12.2018
10:45
Стеван Сремац ( Трг ослобођења 3)
57454 КК Беко : БКК Раднички 35 : 59
09.12.2018
10:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
57455 КК Победник 011 : КК Борча 25 : 28
08.12.2018
10:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
57456 КК Шампион БГД : КК Беостарс 05 62 : 51
09.12.2018
11:50
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
57457 БКК Раднички : КК Беостарс 05 75 : 25
15.12.2018
16:15
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
57458 КК Борча : КК Беко 35 : 31
16.12.2018
10:45
Стеван Сремац ( Трг ослобођења 3)
57459 КК Победник 011 : КК Шампион БГД 37 : 35
15.12.2018
09:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
57460 КК Беко : КК Победник 011 46 : 15
23.12.2018
11:50
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
57461 КК Беостарс 05 : КК Борча 39 : 31
23.12.2018
12:10
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
57462 КК Шампион БГД : БКК Раднички 35 : 85
20.12.2018
19:15
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)