lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

ПИОНИРИ/2. лига/Група 2
1.КК Ас Баскет 222021544:113942
2.КК ФМП221661436:119738
3.КК Вива221571462:129637
4.ОКК Београд 221571422:128937
5.КК Офи Баскет221391536:135535
6.КК Шутер2212101249:133434
7.ШКК Звездара2210121516:150332
8.КК Церак 229131299:139131
9.КК Беокош228141122:126430
10.БКК Раднички226161058:116828
11.КК Земун Фитофармација 3225171088:131527
12.КК ЛА Баскет223191164:164525
58605 КК Церак : КК Шутер 64 : 35
07.11.2018
21:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
58606 ШКК Звездара : КК Земун Фитофармација 3 78 : 84
04.11.2018
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
58607 КК Офи Баскет : ОКК Београд 74 : 60
02.11.2018
16:00
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
58608 КК ФМП : БКК Раднички 71 : 40
04.11.2018
12:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
58609 КК Вива : КК ЛА Баскет 74 : 44
04.11.2018
13:20
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
58610 КК Ас Баскет : КК Беокош 60 : 32
05.11.2018
20:20
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
58611 КК Церак : ШКК Звездара 81 : 70
10.11.2018
16:10
14. Октобар ( Гочка 40)
58612 КК ЛА Баскет : КК Ас Баскет 29 : 111
11.11.2018
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
58613 БКК Раднички : КК Вива 39 : 50
12.11.2018
15:30
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
58614 ОКК Београд : КК ФМП 54 : 73
08.11.2018
21:45
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
58615 КК Земун Фитофармација 3 : КК Офи Баскет 44 : 53
10.11.2018
16:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
58616 КК Шутер : КК Беокош 54 : 45
12.11.2018
21:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
58617 ШКК Звездара : КК Шутер 52 : 63
18.11.2018
14:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
58618 КК Офи Баскет : КК Церак 68 : 56
18.11.2018
10:00
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
58619 КК ФМП : КК Земун Фитофармација 3 65 : 46
19.11.2018
20:20
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
58620 КК Вива : ОКК Београд 80 : 69
18.11.2018
13:20
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
58621 КК Ас Баскет : БКК Раднички 63 : 51
18.11.2018
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
58622 КК Беокош : КК ЛА Баскет 47 : 38
19.11.2018
20:20
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
58623 КК Церак : КК ФМП 49 : 69
24.11.2018
16:10
14. Октобар ( Гочка 40)
58624 ШКК Звездара : КК Офи Баскет 67 : 71
24.11.2018
13:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
58625 БКК Раднички : КК Беокош 30 : 40
26.11.2018
15:45
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
58626 ОКК Београд : КК Ас Баскет 42 : 70
24.11.2018
18:50
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
58627 КК Земун Фитофармација 3 : КК Вива 40 : 61
25.11.2018
16:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
58628 КК Шутер : КК ЛА Баскет 61 : 56
23.11.2018
20:45
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
58629 КК Офи Баскет : КК Шутер 91 : 44
02.12.2018
10:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
58630 КК ФМП : ШКК Звездара 63 : 65
01.12.2018
12:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
58631 КК Вива : КК Церак 80 : 49
02.12.2018
13:20
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
58632 КК Ас Баскет : КК Земун Фитофармација 3 60 : 39
02.12.2018
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
58633 КК Беокош : ОКК Београд 43 : 59
04.12.2018
21:20
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
58634 КК ЛА Баскет : БКК Раднички 69 : 62
01.12.2018
18:15
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
58635 КК Церак : КК Ас Баскет 48 : 56
08.12.2018
16:10
14. Октобар ( Гочка 40)
58636 ШКК Звездара : КК Вива 68 : 52
08.12.2018
16:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
58637 КК Офи Баскет : КК ФМП 89 : 79
09.12.2018
12:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
58638 ОКК Београд : КК ЛА Баскет 93 : 35
08.12.2018
12:50
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
58639 КК Земун Фитофармација 3 : КК Беокош 53 : 49
11.12.2018
20:00
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
58640 КК Шутер : БКК Раднички 54 : 44
08.12.2018
12:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
58641 КК ФМП : КК Шутер 49 : 57
16.12.2018
12:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
58642 КК Вива : КК Офи Баскет 68 : 64
16.12.2018
13:15
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
58643 КК Ас Баскет : ШКК Звездара 59 : 47
16.12.2018
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
58644 КК Беокош : КК Церак 61 : 59
17.12.2018
21:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
58645 КК ЛА Баскет : КК Земун Фитофармација 3 72 : 58
16.02.2019
18:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
58646 БКК Раднички : ОКК Београд 39 : 56
15.12.2018
17:40
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
58647 КК Церак : КК ЛА Баскет 64 : 58
23.12.2018
16:10
14. Октобар ( Гочка 40)
58648 ШКК Звездара : КК Беокош 61 : 49
23.12.2018
13:00
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
58649 КК Офи Баскет : КК Ас Баскет 72 : 84
22.12.2018
12:10
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
58650 КК ФМП : КК Вива 71 : 73
26.12.2018
20:20
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
58651 КК Земун Фитофармација 3 : БКК Раднички 37 : 33
23.12.2018
14:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
58652 КК Шутер : ОКК Београд 57 : 51
22.12.2018
13:00
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
58653 КК Вива : КК Шутер 60 : 49
13.01.2019
13:20
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
58654 КК Ас Баскет : КК ФМП 68 : 51
13.01.2019
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
58655 КК Беокош : КК Офи Баскет 66 : 58
15.01.2019
21:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
58656 КК ЛА Баскет : ШКК Звездара 73 : 87
12.01.2019
18:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
58657 БКК Раднички : КК Церак 36 : 45
12.01.2019
17:40
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
58658 ОКК Београд : КК Земун Фитофармација 3 66 : 45
12.01.2019
18:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
58659 КК Церак : ОКК Београд 53 : 71
20.01.2019
16:10
14. Октобар ( Гочка 40)
58660 ШКК Звездара : БКК Раднички 67 : 55
19.01.2019
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
58661 КК Офи Баскет : КК ЛА Баскет 90 : 61
20.01.2019
10:00
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
58662 КК ФМП : КК Беокош 57 : 53
20.01.2019
12:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
58663 КК Вива : КК Ас Баскет 40 : 50
20.01.2019
13:15
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
58664 КК Шутер : КК Земун Фитофармација 3 57 : 51
19.01.2019
12:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
58665 КК Ас Баскет : КК Шутер 82 : 47
27.01.2019
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
58666 КК Беокош : КК Вива 50 : 48
29.01.2019
21:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
58667 КК ЛА Баскет : КК ФМП 47 : 65
20.02.2019
21:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
58668 БКК Раднички : КК Офи Баскет 57 : 53
26.01.2019
16:10
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
58669 ОКК Београд : ШКК Звездара 81 : 70
26.01.2019
12:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
58670 КК Земун Фитофармација 3 : КК Церак 50 : 54
19.02.2019
20:45
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
58671 КК Беокош : КК Ас Баскет 53 : 76
22.02.2019
17:00
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
58672 КК ЛА Баскет : КК Вива 69 : 86
23.02.2019
14:00
Дуле Караклајић (Лазаревац) ( Дула Караклајића 35а)
58673 БКК Раднички : КК ФМП 21 : 35
23.02.2019
16:15
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
58674 ОКК Београд : КК Офи Баскет 66 : 51
24.02.2019
10:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
58675 КК Земун Фитофармација 3 : ШКК Звездара 56 : 65
24.02.2019
14:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
58676 КК Шутер : КК Церак 63 : 51
23.02.2019
12:45
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
58677 ШКК Звездара : КК Церак 94 : 65
02.03.2019
15:30
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
58678 КК Офи Баскет : КК Земун Фитофармација 3 87 : 43
06.03.2019
20:00
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
58679 КК ФМП : ОКК Београд 64 : 52
03.03.2019
12:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
58680 КК Вива : БКК Раднички 55 : 56
03.03.2019
21:10
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
58681 КК Ас Баскет : КК ЛА Баскет 101 : 62
03.03.2019
14:30
Дуле Караклајић (Лазаревац) ( Дула Караклајића 35а)
58682 КК Беокош : КК Шутер 65 : 55
05.03.2019
21:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
58683 КК Церак : КК Офи Баскет 50 : 72
10.03.2019
16:20
14. Октобар ( Гочка 40)
58684 КК ЛА Баскет : КК Беокош 49 : 73
09.03.2019
19:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
58685 БКК Раднички : КК Ас Баскет 45 : 55
09.03.2019
16:10
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
58686 ОКК Београд : КК Вива 84 : 76
09.03.2019
18:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
58687 КК Земун Фитофармација 3 : КК ФМП 32 : 59
10.03.2019
16:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
58688 КК Шутер : ШКК Звездара 70 : 65
09.03.2019
11:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
58689 КК Офи Баскет : ШКК Звездара 103 : 87
16.03.2019
12:10
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
58690 КК ФМП : КК Церак 79 : 66
17.03.2019
12:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
58691 КК Вива : КК Земун Фитофармација 3 87 : 52
17.03.2019
13:15
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
58692 КК Ас Баскет : ОКК Београд 62 : 52
16.03.2019
18:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
58693 КК Беокош : БКК Раднички 52 : 54
15.03.2019
21:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
58694 КК ЛА Баскет : КК Шутер 78 : 71
19.03.2019
21:15
Дуле Караклајић (Лазаревац) ( Дула Караклајића 35а)
58695 КК Церак : КК Вива 48 : 55
24.03.2019
16:15
14. Октобар ( Гочка 40)
58696 ШКК Звездара : КК ФМП 66 : 87
24.03.2019
14:30
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
58697 БКК Раднички : КК ЛА Баскет 72 : 36
23.03.2019
16:10
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
58698 ОКК Београд : КК Беокош 64 : 58
28.03.2019
21:45
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
58699 КК Земун Фитофармација 3 : КК Ас Баскет 53 : 61
25.03.2019
20:20
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
58700 КК Шутер : КК Офи Баскет 62 : 44
23.03.2019
12:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
58701 КК ФМП : КК Офи Баскет 57 : 50
31.03.2019
12:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
58702 КК Вива : ШКК Звездара 78 : 70
31.03.2019
13:15
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
58703 КК Ас Баскет : КК Церак 96 : 75
30.03.2019
17:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
58704 КК Беокош : КК Земун Фитофармација 3 53 : 44
02.04.2019
21:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
58705 КК ЛА Баскет : ОКК Београд 47 : 66
30.03.2019
12:15
Дуле Караклајић (Лазаревац) ( Дула Караклајића 35а)
58706 БКК Раднички : КК Шутер 42 : 50
30.03.2019
17:40
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
58707 КК Церак : КК Беокош 51 : 47
07.04.2019
16:30
14. Октобар ( Гочка 40)
58708 ШКК Звездара : КК Ас Баскет 70 : 69
06.04.2019
14:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
58709 КК Офи Баскет : КК Вива 68 : 75
10.04.2019
20:00
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
58710 ОКК Београд : БКК Раднички 65 : 58
06.04.2019
17:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
58711 КК Земун Фитофармација 3 : КК ЛА Баскет 55 : 50
06.04.2019
16:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
58712 КК Шутер : КК ФМП 72 : 63
06.04.2019
12:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
58713 КК Вива : КК ФМП 55 : 74
14.04.2019
13:15
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
58714 КК Ас Баскет : КК Офи Баскет 65 : 63
13.04.2019
18:10
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
58715 КК Беокош : ШКК Звездара 65 : 81
16.04.2019
21:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
58716 КК ЛА Баскет : КК Церак 42 : 86
16.04.2019
21:15
Дуле Караклајић (Лазаревац) ( Дула Караклајића 35а)
58717 БКК Раднички : КК Земун Фитофармација 3 60 : 50
14.04.2019
14:45
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
58718 ОКК Београд : КК Шутер 68 : 59
13.04.2019
16:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
58719 КК Церак : БКК Раднички 68 : 56
20.04.2019
16:15
14. Октобар ( Гочка 40)
58720 ШКК Звездара : КК ЛА Баскет 71 : 43
09.04.2019
21:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
58721 КК Офи Баскет : КК Беокош 87 : 46
24.04.2019
20:00
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
58722 КК ФМП : КК Ас Баскет 72 : 62
07.05.2019
20:20
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
58723 КК Земун Фитофармација 3 : ОКК Београд 44 : 47
23.04.2019
20:15
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
58724 КК Шутер : КК Вива 81 : 90
20.04.2019
12:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
58725 КК Ас Баскет : КК Вива 64 : 45
05.05.2019
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
58726 КК Беокош : КК ФМП 38 : 52
09.05.2019
20:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
58727 КК ЛА Баскет : КК Офи Баскет 64 : 71
09.05.2019
20:10
Дуле Караклајић (Лазаревац) ( Дула Караклајића 35а)
58728 БКК Раднички : ШКК Звездара 54 : 40
05.05.2019
15:30
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
58729 ОКК Београд : КК Церак 74 : 56
04.05.2019
14:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
58730 КК Земун Фитофармација 3 : КК Шутер 53 : 37
04.05.2019
10:45
Сутјеска ( Задругарска 1)
58731 КК Церак : КК Земун Фитофармација 3 61 : 59
12.05.2019
16:15
14. Октобар ( Гочка 40)
58732 ШКК Звездара : ОКК Београд 75 : 82
12.05.2019
15:00
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
58733 КК Офи Баскет : БКК Раднички 57 : 54
13.05.2019
21:00
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
58734 КК ФМП : КК ЛА Баскет 81 : 42
12.05.2019
12:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
58735 КК Вива : КК Беокош 74 : 37
11.05.2019
13:20
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
58736 КК Шутер : КК Ас Баскет 51 : 70
11.05.2019
11:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)