lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Регионална лига У13/Група 3
1.КК Радивој Кораћ14131597:33327
2.КК Сопот 214122519:37726
3.КК Баново Брдо14104653:43724
4.БКК Раднички 21477519:43121
5.КК Ол Стар 1468447:49520
6.КК Беовук 72 - 41459395:47119
7.КК Умка Џез14212322:53416
8.КК Рас 514113287:66115
61955 КК Радивој Кораћ : КК Баново Брдо 39 : 38
19.01.2019
12:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
61956 КК Ол Стар : КК Беовук 72 - 4 36 : 30
19.01.2019
11:30
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
61957 КК Умка Џез : КК Рас 5 35 : 21
19.01.2019
19:15
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
61958 БКК Раднички 2 : КК Сопот 2 31 : 32
19.01.2019
16:15
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
61959 КК Баново Брдо : КК Сопот 2 44 : 32
17.02.2019
17:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
61960 КК Рас 5 : БКК Раднички 2 11 : 59
26.01.2019
11:35
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
61961 КК Беовук 72 - 4 : КК Умка Џез 46 : 14
27.01.2019
10:15
Спортски центар Лане ( Марка Челебоновића 14)
61962 КК Радивој Кораћ : КК Ол Стар 34 : 30
27.01.2019
13:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
61963 КК Ол Стар : КК Баново Брдо 12 : 59
24.02.2019
11:30
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
61964 КК Умка Џез : КК Радивој Кораћ 13 : 45
23.02.2019
16:15
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
61965 БКК Раднички 2 : КК Беовук 72 - 4 66 : 20
23.02.2019
10:00
Јован Миодраговић ( Војводе Драгомира 1)
61966 КК Сопот 2 : КК Рас 5 56 : 11
23.02.2019
10:15
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
61967 КК Баново Брдо : КК Рас 5 44 : 22
03.03.2019
17:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
61968 КК Беовук 72 - 4 : КК Сопот 2 17 : 23
03.03.2019
10:15
Спортски центар Лане ( Марка Челебоновића 14)
61969 КК Радивој Кораћ : БКК Раднички 2 33 : 18
03.03.2019
12:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
61970 КК Ол Стар : КК Умка Џез 30 : 18
03.03.2019
11:30
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
61971 КК Умка Џез : КК Баново Брдо 25 : 42
09.03.2019
16:30
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
61972 БКК Раднички 2 : КК Ол Стар 40 : 31
09.03.2019
10:00
Јован Миодраговић ( Војводе Драгомира 1)
61973 КК Сопот 2 : КК Радивој Кораћ 29 : 32
13.03.2019
20:15
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
61974 КК Рас 5 : КК Беовук 72 - 4 18 : 21
10.03.2019
11:35
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
61975 КК Баново Брдо : КК Беовук 72 - 4 55 : 40
16.03.2019
13:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
61976 КК Радивој Кораћ : КК Рас 5 63 : 19
16.03.2019
12:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
61977 КК Ол Стар : КК Сопот 2 17 : 40
17.03.2019
11:30
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
61978 КК Умка Џез : БКК Раднички 2 17 : 42
16.03.2019
16:15
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
61979 БКК Раднички 2 : КК Баново Брдо 37 : 36
23.03.2019
17:40
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
61980 КК Сопот 2 : КК Умка Џез 43 : 33
23.03.2019
13:40
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
61981 КК Рас 5 : КК Ол Стар 27 : 36
24.03.2019
11:35
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
61982 КК Беовук 72 - 4 : КК Радивој Кораћ 28 : 40
24.03.2019
10:10
Спортски центар Лане ( Марка Челебоновића 14)
61983 КК Баново Брдо : КК Радивој Кораћ 38 : 45
31.03.2019
17:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
61984 КК Беовук 72 - 4 : КК Ол Стар 34 : 41
31.03.2019
10:10
Спортски центар Лане ( Марка Челебоновића 14)
61985 КК Рас 5 : КК Умка Џез 38 : 36
31.03.2019
10:00
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
61986 КК Сопот 2 : БКК Раднички 2 40 : 36
30.03.2019
13:20
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
61987 КК Сопот 2 : КК Баново Брдо 46 : 44
06.04.2019
10:15
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
61988 БКК Раднички 2 : КК Рас 5 66 : 25
06.04.2019
17:40
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
61989 КК Умка Џез : КК Беовук 72 - 4 15 : 32
07.04.2019
15:50
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
61990 КК Ол Стар : КК Радивој Кораћ 37 : 39
07.04.2019
11:30
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
61991 КК Баново Брдо : КК Ол Стар 55 : 34
14.04.2019
17:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
61992 КК Радивој Кораћ : КК Умка Џез 48 : 11
14.04.2019
12:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
61993 КК Беовук 72 - 4 : БКК Раднички 2 29 : 20
14.04.2019
10:10
Спортски центар Лане ( Марка Челебоновића 14)
61994 КК Рас 5 : КК Сопот 2 22 : 38
21.04.2019
11:35
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
61995 КК Рас 5 : КК Баново Брдо 21 : 58
20.04.2019
11:35
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
61996 КК Сопот 2 : КК Беовук 72 - 4 33 : 22
20.04.2019
10:15
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
61997 БКК Раднички 2 : КК Радивој Кораћ 11 : 36
21.04.2019
09:50
Јован Миодраговић ( Војводе Драгомира 1)
61998 КК Умка Џез : КК Ол Стар 32 : 30
04.05.2019
16:15
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
61999 КК Баново Брдо : КК Умка Џез 47 : 27
05.05.2019
19:00
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
62000 КК Ол Стар : БКК Раднички 2 42 : 33
05.05.2019
11:30
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
62001 КК Радивој Кораћ : КК Сопот 2 28 : 39
04.05.2019
12:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
62002 КК Беовук 72 - 4 : КК Рас 5 35 : 18
05.05.2019
10:10
Спортски центар Лане ( Марка Челебоновића 14)
62003 КК Беовук 72 - 4 : КК Баново Брдо 31 : 39
12.05.2019
10:10
Спортски центар Лане ( Марка Челебоновића 14)
62004 КК Рас 5 : КК Радивој Кораћ 12 : 62
11.05.2019
11:35
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
62005 КК Сопот 2 : КК Ол Стар 32 : 19
18.05.2019
13:00
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
62006 БКК Раднички 2 : КК Умка Џез 34 : 25
18.05.2019
16:10
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
62007 КК Баново Брдо : БКК Раднички 2 54 : 26
19.05.2019
17:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
62008 КК Умка Џез : КК Сопот 2 21 : 36
18.05.2019
20:00
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
62009 КК Ол Стар : КК Рас 5 52 : 22
19.05.2019
11:30
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
62010 КК Радивој Кораћ : КК Беовук 72 - 4 53 : 10
18.05.2019
12:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)