lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Регионална лига У13/Група 4
1.КК Раднички (Обреновац)14104607:53124
2.КК Земун Фитофармација 41486521:48622
3.КК Визура 21486600:54522
4.ОКК Београд1486536:53822
5.КК Гро-Баскет1486559:53222
6.КК ФМП 31477480:46621
7.КК Ас Баскет 51477448:47121
8.КК Кнежевац Кијево14014383:56514
62011 ОКК Београд : КК ФМП 3 44 : 37
20.01.2019
10:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
62012 КК Гро-Баскет : КК Кнежевац Кијево 45 : 28
19.01.2019
10:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
62013 КК Визура 2 : КК Земун Фитофармација 4 36 : 43
20.01.2019
13:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
62014 КК Раднички (Обреновац) : КК Ас Баскет 5 40 : 37
19.01.2019
15:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
62015 КК ФМП 3 : КК Ас Баскет 5 23 : 37
27.01.2019
16:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
62016 КК Земун Фитофармација 4 : КК Раднички (Обреновац) 53 : 59
26.01.2019
13:20
Михајло Пупин (Нова Галеника) ( Емилије Јакшић 31а)
62017 КК Кнежевац Кијево : КК Визура 2 20 : 30
26.01.2019
12:10
14. Октобар ( Гочка 40)
62018 ОКК Београд : КК Гро-Баскет 32 : 40
16.02.2019
10:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
62019 КК Гро-Баскет : КК ФМП 3 31 : 34
23.02.2019
12:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
62020 КК Визура 2 : ОКК Београд 56 : 51
23.02.2019
11:45
Мала Визура ( Цара Душана 105)
62021 КК Раднички (Обреновац) : КК Кнежевац Кијево 51 : 22
23.02.2019
10:15
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
62022 КК Ас Баскет 5 : КК Земун Фитофармација 4 30 : 21
23.02.2019
11:00
Драган Лукић ( Неде Спасојевић 6)
62023 КК ФМП 3 : КК Земун Фитофармација 4 27 : 31
03.03.2019
14:20
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
62024 КК Кнежевац Кијево : КК Ас Баскет 5 22 : 28
03.03.2019
12:15
14. Октобар ( Гочка 40)
62025 ОКК Београд : КК Раднички (Обреновац) 31 : 28
02.03.2019
10:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
62026 КК Гро-Баскет : КК Визура 2 37 : 33
03.03.2019
11:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
62027 КК Визура 2 : КК ФМП 3 49 : 32
16.03.2019
16:45
Мала Визура ( Цара Душана 105)
62028 КК Раднички (Обреновац) : КК Гро-Баскет 30 : 42
09.03.2019
18:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
62029 КК Ас Баскет 5 : ОКК Београд 36 : 31
10.03.2019
13:00
Драган Лукић ( Неде Спасојевић 6)
62030 КК Земун Фитофармација 4 : КК Кнежевац Кијево 37 : 34
10.03.2019
10:20
Михајло Пупин (Нова Галеника) ( Емилије Јакшић 31а)
62031 КК ФМП 3 : КК Кнежевац Кијево 36 : 26
17.03.2019
14:20
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
62032 ОКК Београд : КК Земун Фитофармација 4 41 : 34
16.03.2019
10:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
62033 КК Гро-Баскет : КК Ас Баскет 5 28 : 33
17.03.2019
11:15
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
62034 КК Визура 2 : КК Раднички (Обреновац) 63 : 53
17.03.2019
14:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
62035 КК Раднички (Обреновац) : КК ФМП 3 37 : 45
24.03.2019
11:30
Прва обреновачка (Обреновац) ( Милоша Обреновића 169)
62036 КК Ас Баскет 5 : КК Визура 2 36 : 35
23.03.2019
11:00
Драган Лукић ( Неде Спасојевић 6)
62037 КК Земун Фитофармација 4 : КК Гро-Баскет 52 : 35
24.03.2019
10:20
Михајло Пупин (Нова Галеника) ( Емилије Јакшић 31а)
62038 КК Кнежевац Кијево : ОКК Београд 30 : 51
24.03.2019
12:15
14. Октобар ( Гочка 40)
62039 КК ФМП 3 : ОКК Београд 51 : 35
31.03.2019
18:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
62040 КК Кнежевац Кијево : КК Гро-Баскет 23 : 46
31.03.2019
12:10
14. Октобар ( Гочка 40)
62041 КК Земун Фитофармација 4 : КК Визура 2 31 : 32
30.03.2019
12:30
Михајло Пупин (Нова Галеника) ( Емилије Јакшић 31а)
62042 КК Ас Баскет 5 : КК Раднички (Обреновац) 27 : 37
31.03.2019
13:00
Драган Лукић ( Неде Спасојевић 6)
62043 КК Ас Баскет 5 : КК ФМП 3 21 : 38
06.04.2019
11:00
Драган Лукић ( Неде Спасојевић 6)
62044 КК Раднички (Обреновац) : КК Земун Фитофармација 4 47 : 32
06.04.2019
11:15
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
62045 КК Визура 2 : КК Кнежевац Кијево 45 : 43
07.04.2019
16:45
Мала Визура ( Цара Душана 105)
62046 КК Гро-Баскет : ОКК Београд 48 : 37
07.04.2019
10:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
62047 КК ФМП 3 : КК Гро-Баскет 39 : 40
14.04.2019
16:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
62048 ОКК Београд : КК Визура 2 41 : 37
20.04.2019
11:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
62049 КК Кнежевац Кијево : КК Раднички (Обреновац) 29 : 44
14.04.2019
12:10
14. Октобар ( Гочка 40)
62050 КК Земун Фитофармација 4 : КК Ас Баскет 5 25 : 17
14.04.2019
16:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
62051 КК Земун Фитофармација 4 : КК ФМП 3 28 : 23
20.04.2019
13:20
Михајло Пупин (Нова Галеника) ( Емилије Јакшић 31а)
62052 КК Ас Баскет 5 : КК Кнежевац Кијево 40 : 31
24.04.2019
21:15
Драган Лукић ( Неде Спасојевић 6)
62053 КК Раднички (Обреновац) : ОКК Београд 37 : 25
21.04.2019
16:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
62054 КК Визура 2 : КК Гро-Баскет 57 : 43
21.04.2019
17:15
Мала Визура ( Цара Душана 105)
62055 КК ФМП 3 : КК Визура 2 32 : 28
05.05.2019
16:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
62056 КК Гро-Баскет : КК Раднички (Обреновац) 46 : 54
04.05.2019
11:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
62057 ОКК Београд : КК Ас Баскет 5 46 : 38
04.05.2019
10:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
62058 КК Кнежевац Кијево : КК Земун Фитофармација 4 28 : 51
05.05.2019
12:15
14. Октобар ( Гочка 40)
62059 КК Кнежевац Кијево : КК ФМП 3 21 : 31
12.05.2019
12:15
14. Октобар ( Гочка 40)
62060 КК Земун Фитофармација 4 : ОКК Београд 40 : 41
12.05.2019
10:20
Михајло Пупин (Нова Галеника) ( Емилије Јакшић 31а)
62061 КК Ас Баскет 5 : КК Гро-Баскет 37 : 42
12.05.2019
13:00
Драган Лукић ( Неде Спасојевић 6)
62062 КК Раднички (Обреновац) : КК Визура 2 52 : 47
11.05.2019
18:15
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
62063 КК ФМП 3 : КК Раднички (Обреновац) 32 : 38
19.05.2019
16:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
62064 КК Визура 2 : КК Ас Баскет 5 52 : 31
18.05.2019
19:50
Мала Визура ( Цара Душана 105)
62065 КК Гро-Баскет : КК Земун Фитофармација 4 36 : 43
18.05.2019
15:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
62066 ОКК Београд : КК Кнежевац Кијево 30 : 26
18.05.2019
10:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)