lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Борча 2 - КК Веба Баскет
(50344) 16.11.2017
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Борча 2
86
КК Веба Баскет
60
(15:15, 17:18, 25:15, 29:12)
16.11.2017
20:20:00
Хала спортова Жарково
Немања Илић, Урош Гвозденовић. Делегат: Петар Јанковић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5