lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Младост 2 - КК Умка Џез
(50348) 10.01.2018
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Младост 2
72
КК Умка Џез
65
(18:15, 18:16, 18:16, 18:18)
10.01.2018
21:40:00
Хала Пинки
Милош Лукић, Аљоша Јовичић Миланковић. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5