lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Гроцка - КК Еко Спорт
(50369) 06.12.2017
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Гроцка
75
КК Еко Спорт
84
(16:22, 21:18, 22:20, 16:24)
06.12.2017
21:10:00
Балон Мајдан
Никола Младеновић, Огњен Ћурчић. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5