lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Умка Џез - КК Борча 2
(50371) 03.12.2017
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Умка Џез
69
КК Борча 2
79
(12:20, 15:26, 16:14, 26:19)
03.12.2017
21:30:00
Хала спортова (Обреновац)
Немања Илић, Марија Ћирић. Делегат: Слободан Каличанин

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5