lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Барајево - КК БТЦ
(50373) 03.12.2017
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Барајево
84
КК БТЦ
88
(16:23, 23:25, 19:21, 26:19)
03.12.2017
13:00:00
Балон средње школе (Барајево)
Немања Кривокућа, Павле Цветић. Делегат: Александар Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5