lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Барајево Бамби - КК Младост 2
(50374) 03.12.2017
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Барајево Бамби
54
КК Младост 2
73
(11:13, 14:20, 11:26, 18:14)
03.12.2017
15:30:00
Балон средње школе (Барајево)
Павле Димитријевић, Аљоша Јовичић Миланковић. Делегат: Милан Благојевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5