lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Веба Баскет - КК Барајево Бамби
(50435) 11.02.2018
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Веба Баскет
91
КК Барајево Бамби
93
(17:22, 29:23, 16:22, 29:26)
11.02.2018
15:20:00
Дyнамиц Арена
Немања Кривокућа, Милош Јоксимовић. Делегат: Синиша Шарбајић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5