lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Визура - КК Умка Џез
(50441) 17.02.2018
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Визура
56
КК Умка Џез
72
(16:21, 15:14, 15:16, 10:21)
17.02.2018
12:00:00
Хала Визура Спорт
Зоран Милошевић, Огњен Ћурчић. Делегат: Борко Павловић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5