lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Барајево Бамби - КК Гроцка
(50443) 18.02.2018
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Барајево Бамби
49
КК Гроцка
65
(11:15, 9:14, 15:21, 14:15)
18.02.2018
16:30:00
Средња школа (Гроцка)
Никола Чимбуровић, Никола Ристић. Делегат: Ненад Радосављевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5