lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Младост 2 - КК Веба Баскет
(50444) 16.02.2018
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Младост 2
103
КК Веба Баскет
55
(23:19, 30:5, 26:19, 24:12)
16.02.2018
21:40:00
Хала Пинки
Немања Илић, Димитрије Стојановић. Делегат: Слободан Каличанин

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5