lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Гроцка - КК Веба Баскет
(50511) 15.04.2018
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Гроцка
0
КК Веба Баскет
20
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
15.04.2018
16:30:00
Средња школа (Гроцка)
Данко Гојковић, Марија Ћирић. Делегат: Светлана Миладинов

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5