lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Барајево - ШКК Звездара
(50515) 15.04.2018
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Барајево
72
ШКК Звездара
51
(21:13, 16:8, 20:14, 15:16)
15.04.2018
13:15:00
Балон средње школе (Барајево)
Зоран Милошевић, Огњен Ћурчић. Делегат: Вукашин Курћубић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5