lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Астра - КК Рас
(50536) 22.10.2017
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Астра
78
КК Рас
84
(21:32, 18:12, 25:18, 14:22)
22.10.2017
17:00:00
Дyнамиц Арена
Слободан Павлица, Данило Петковић. Делегат: Никола Шошкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5