lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Торлак - КК Слодес
(50537) 21.10.2017
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Торлак
67
КК Слодес
64
(14:14, 21:14, 16:20, 9:12)
21.10.2017
12:00:00
Хала Велефарм (Торлак)
Слободан Стефановић, Марко Шошкић. Делегат: Зоран Ружић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5