lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   БКК Раднички - КК Борча
(50550) 04.11.2017
Сениори/1.МРЛ Центар
БКК Раднички
92
КК Борча
90
(31:24, 22:27, 8:20, 31:19)
04.11.2017
14:45:00
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички)
Саша Крсмановић, Боривоје Ружић. Делегат: Слободан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5