lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Слодес - БКК Раднички
(50551) 12.11.2017
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Слодес
74
БКК Раднички
78
(17:17, 21:22, 18:11, 18:28)
12.11.2017
14:00:00
Хала Слодес
Немања Пајић, Марко Шошкић. Делегат: Урош Чукић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5