lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Баск - КК Слодес
(50590) 21.12.2017
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Баск
83
КК Слодес
109
(20:25, 22:28, 17:29, 24:27)
21.12.2017
15:30:00
Хала Слодес
Драган Јаковљевић, Дамир Дујаковић. Делегат: Никола Шошкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5