lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   БКК Раднички - КК Беко
(50610) 17.02.2018
Сениори/1.МРЛ Центар
БКК Раднички
79
КК Беко
54
(21:9, 18:12, 21:16, 19:17)
17.02.2018
19:00:00
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички)
Стефан Ћалић, Немања Ковачевић. Делегат: Зоран Божовић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5