lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЛС   >   КК Жарково - КК Младост
(50676) 08.10.2017
Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЛС
КК Жарково
63
КК Младост
77
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
08.10.2017
17:00:00
Баскет Цитy
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5