lat|eng
Насловна   >   Јуниори/1. степен   >   КК Барајево - КК Церак 2
(51320) 24.10.2017
Јуниори/1. степен
КК Барајево
54
КК Церак 2
49
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
24.10.2017
22:00:00
Спортски центар Партизан
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5