lat|eng
Насловна   >   Јуниори/1. степен   >   КК Визура - КК Колеџ Београд
(51333) 15.10.2017
Јуниори/1. степен
КК Визура
80
КК Колеџ Београд
69
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
15.10.2017
15:00:00
Хала Визура Спорт
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5