lat|eng
Насловна   >   Јуниори/1. степен   >   КК Колеџ Београд - КК Астра
(51335) 16.10.2017
Јуниори/1. степен
КК Колеџ Београд
78
КК Астра
92
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
16.10.2017
13:00:00
Хала Визура Спорт
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5