lat|eng
Насловна   >   Кадеткиње/1. степен   >   ЖКК Младост - ЖКК Гирл Баскет
(51678) 08.11.2017
Кадеткиње/1. степен
ЖКК Младост
44
ЖКК Гирл Баскет
74
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
08.11.2017
21:20:00
Раде Кончар (Земун)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5