lat|eng
Насловна   >   Кадеткиње/1. степен   >   ЖКК Гирл Баскет - ЖКК Беко
(51690) 27.11.2017
Кадеткиње/1. степен
ЖКК Гирл Баскет
82
ЖКК Беко
62
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
27.11.2017
20:30:00
Сава Шумановић (Алтина)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5