lat|eng
Насловна   >   Кадеткиње/1. степен   >   ЖКК Гирл Баскет - ЖКК Флеш
(51712) 19.01.2018
Кадеткиње/1. степен
ЖКК Гирл Баскет
55
ЖКК Флеш
28
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
19.01.2018
20:50:00
Сава Шумановић (Алтина)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5