lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/1. степен   >   ЖКК Радивој Кораћ - КЖК Партизан 1953
(51824) 25.12.2017
Јуниорке/1. степен
ЖКК Радивој Кораћ
60
КЖК Партизан 1953
39
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
25.12.2017
17:15:00
Хала Радивој Кораћ
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5